Spodní prádlo

Bílé a černé prádlo: nezbytná klasika nebo módní přežitek?

Bílá a černá patří mezi nejčastější barvy v našich šatnících. A jinak tomu není ani u spodního prádla. Ovšem ne pod vše se bílá barva hodí a ne vždy je sázka na jistotu v podobě černé podprsenky jedinou správnou volbou. Proč se bílému prádlu raději vyhnout a jak nahradit černou a užít si módní trendy?

Kateřina Vokounová, 6. 6. 2024Spodní prádloMóda

Vždyť to přece není vidět... aneb nikdy nepodceňujte důležitost spodního prádla!

Ze všech stran se na nás, ať už chceme, nebo ne, valí spousta informací o tom, co bychom měly nosit. Jak bychom to měly nosit, v jakých kombinacích, za jakého počasí a v jaké životní fázi. Někdy jsou to rady věcné, někdy o něco méně. Většině žen stále více záleží na jejich vzhledu, což je velmi pozitivní posun. Ale velmi často zanedbáváme tu nejdůležitější část našich outfitů a tím je správně zvolené spodní prádlo.

Zuzana Čadková, 22. 5. 2024Spodní prádloMóda

Know-how luxusní značky Marjolaine

Marjolaine je rodinný příběh. O krajce, tradicích, prvotřídní kvalitě, inovativním přístupu a zachování těch nejcennějších řemeslných postupů napříč mnoha generacemi. Seznamte se blíže s touto výjimečnou luxusní značkou a tajemstvím letitého úspěchu.

Markéta Tietzeová, 14. 5. 2024Spodní prádlo

Vstříc společným zážitkům: Fotoeditorial z focení na Den matek

Blíží se druhá květnová neděle a mnoho z nás přemýšlí, jak potěšit nejdůležitější ženu svého života – maminku. Dělají pro nás první poslední a i když s nimi ne vždy souhlasíme, myslí to s námi vždy nejlépe, jak dokáží. A čím ji tedy potěšit? Každý dárek udělá radost, ale nevíce jsou společně strávené chvíle. Třeba se můžete odhodlat ke společnému focení, jako to udělaly naše milé klientky Dita a Nelly…

Kateřina Vokounová, 6. 5. 2024Spodní prádloŽivotní stylPlavky

Vztahy maminek a dcer? Společný nákup prádla je dokonale prověří

Sdílení tajemného světa ženského spodního prádla může maminky s dcerami sblížit, ale také postavit na opačné strany barikád. Helena Konarovská po více než 20 letech praxe přesně pozná, jaký případ má zrovna před sebou. Existují stovky matek a dcer, které dokázala smířit, kterým pomohla se navzájem pochopit a kterým svými radami změnila život. A protože se blíží Den matek (letos připadá na neděli 8. května), téma našeho rozhovoru bylo jasné.

Redakce Le Chaton, 1. 5. 2024Spodní prádloŽivotní styl

S těmito prádlovými novinkami odstartujete slunečnou sezónu stylově

Jarní sezóna je v plném proudu a za rohem už čeká i letní. Butiky se zaplňují nejrůznějšími novinkami a výběr toho správného kousku není vždy snadným úkolem. Víte, jaké módní prvky ovládají letošní trendy? Pojďte se s námi podívat, co nám tento rok přináší, abyste mohla pořádně zazářit.

Markéta Tietzeová, 2. 4. 2024Spodní prádloMóda

Trvalý úspěch Simone Pérèle na Mezinárodním veletrhu spodního prádla

Při oslavě 75 let od založení společnosti detailně popisuje výkonný ředitel Simone Pérèle, Mathieu Grodner, dlouhotrvající vztah značky s touto významnou akcí. Mezinárodní veletrh spodního prádla se stal milníkem úspěchu Simone Pérèle a klíčovou událostí, která stále posouvá proslulou francouzskou značku vpřed.

Markéta Tietzeová, 28. 3. 2024Spodní prádloMóda

PrimaDonna Twist: Vintage spodní prádlo, sexy vzhled a křiklavé barvy

Kdyby záleželo na PrimaDonně Twist, léto by trvalo věčně. „PrimaDonna Twist zachytila ​​podstatu léta s funky, ženským a perfektně padnoucím prádlem,“ říká vedoucí oddělení značek a designu, Carole Lambert. Poznejte také na vlastní kůži svět, kde mohou ženy zazářit ve stylovém prádle s přesně padnoucí velikostí košíčků.

Markéta Tietzeová, 21. 3. 2024Spodní prádloMóda

Udržitelná móda má zelenou: staňte se součástí lepších zítřků

Doslova. Ekologická odpovědnost a udržitelnost jsou témata skloňovaná čím dál více. Není to ale žádný bezvýznamný trend, s nímž zkrátka jen „jdeme s dobou“. Otázky šetrnosti vůči naší planetě – tedy jedinému domovu, který máme – jsou důležitější než kdy dříve. Vydejte se s námi budovat lepší místo pro život.

Markéta Tietzeová, 18. 3. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

Minimalistická a sexy: Marie Jo představuje jarní novinky

Rozlučte se s obavami a přivítejte svoji novou sexy verzi. Nová kolekce Young and Daring od Marie Jo vyniká svou jednoduchostí. Elegantní linie a výrazné barvy vytvářejí nezaměnitelně přitažlivý vzhled. Ostré, ale rafinované a odvážné – přesně to, co očekáváte od prádla v začínající jarní sezóně.

Markéta Tietzeová, 11. 3. 2024Spodní prádloMóda

Proč milujeme černé prádlo?

Černé prádlo je v dnešní době velmi oblíbená volba žen i mužů. Trendy a kolekce se mění, ale černá zůstává stále na výsluní. Kde se ale tato preference vzala? Proč tak rády sáhneme právě po prádlu takové výrazné barvy, zatímco jiné necháváme bez povšimnutí?

Kateřina Bednářová, 7. 3. 2024Spodní prádloMóda

Jaký byl letošní veletrh spodního prádla v Paříži a jaké přináší trendy?

Jako již tradičně se tým Le Chaton účastnil v lednu světového veletrhu Salon International de la Lingerie v Paříži. Tento rok se na veletrhu připomínalo 60. výročí jeho pořádání, takže nechyběla módní přehlídka, na níž byly k vidění kousky prádla z historických archivů značek, které jsou etablované na trhu již po desetiletí. Byly mezi nimi vám dobře známé značky jako Simone Pérèle, Aubade nebo Lise Charmel.

Redakce Le Chaton, 28. 2. 2024Spodní prádloMóda

Kočičí výzva: Den D energické Pavly

Jak jistě víte, cílem Kočičí výzvy je ukázat prádlo na reálných ženách. Nejde nám o domnělou dokonalost, ale o skutečnou krásu. S nadšením vítáme, když se přihlásí ženy, které nemají zrovna míry modelky. Pavla byla jednou z nich. Mladá, krásná žena, která miluje svou ženskost takovou jaká je. Zkrátka žena nejen s velkým Ž.

Kateřina Vokounová, 19. 2. 2024Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: odvažte se pěstovat své sny

Výjimečná a velmi úspěšná módní návrhářka Marlies Dekkers vždy hledá inspiraci ve významných ženských hrdinkách ze všech minulých dob napříč stovkami generací. Její prádlo je ztělesněním dokonalého stylu, pohodlí, originality a velkého příběhu, který stojí za každou jednou kolekcí. Pro rok 2024 si připravila kousky inspirované zahradou a přírodou a přináší opět velice důležité poselství – pěstovat své sny má smysl. Marlies Dekkers

Markéta Tietzeová, 14. 2. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

S našimi tipy bude váš Valentýn nezapomenutelný

Blíží se den, kdy si lidé po celém světě vzájemně připomínají své city, oslavují společnou lásku a vymýšlí originální program na večer. Ano, Den svatého Valentýna je za rohem. Přemýšlíte, jak jej letos strávit, ale nenapadá vás zkrátka nic výjimečného? Ideální chvíle nechat si poradit od nás.

Markéta Tietzeová, 4. 2. 2024Spodní prádloMódaPlavky

Kočičí výzva pro naše klientky: Den D elegantní Marcely

Přihlásit se do Kočičí výzvy není pro řadu žen zcela jednoduché. Zejména v určitém věku se dámy spíše stydí ukázat ve spodním prádle. O to více nás potěšilo, když se přihlásila Marcela. Je to dáma s velkým D a i přes svůj ne zcela mladistvý věk se nebála ukázat své křivky před objektivem fotoaparátu a pózovat ve spodním prádle. Patří jí za to obrovský obdiv a náš velký dík.

Kateřina Vokounová, 1. 2. 2024Spodní prádloMóda

Barva roku 2024 přinese něhu a porozumění

Každá barva má nějaký význam a každý rok má svoji barvu. Tento se ponese v duchu svěžích broskvových tónů. Jaké poselství nám sdělují a proč je dobrým nápadem zařadit je do svého života?

Markéta Tietzeová, 31. 1. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

Hříšně svůdná aféra Elie Saab a Aubade

Ve světě módy se často setkáváme s nečekanými spojeními, a tak není divu, že slavný návrhář Elie Saab spojil své síly s francouzskou značkou dámského prádla Aubade. Tato spolupráce vyústila v exkluzivní kolekci nazvanou „My Desire“ pro prádlo a „Whimsical Affair“ pro noční prádlo, které lze velmi rafinovaně zařadit i pro denní nošení.

Kateřina Bednářová, 31. 1. 2024Spodní prádloMóda

Andres Sarda - příběh rodinné značky, která z Barcelony dobyla celý prádlový svět

Její spodní prádlo i plavky jsou luxusní, výjimečné a odvážné. Oslavuje ženu, jejíž krása nespočívá pouze v ladných křivkách těla, ale spíš v nezávislosti a touze prosadit své názory. Módní přehlídky, kde prezentuje své kolekce, jsou vyhledávanými show, které šokují. Jaký je příběh Andres Sarda, značky, která nezapře svou středomořskou DNA?

Lucie Kratochvílová, 30. 1. 2024Spodní prádloPlavky

Kočičí výzva: Den D krásné Anny

Musíme přiznat že Anna nás velmi zaujala už při otevření jejího e-mailu se zaslanou fotografií. Dala si na ní záležet jako málokdo. Nebylo u ní těžké říci, že patří do užšího výběru a po osobním setkání bylo jasné, že se stane naší další kočkou v Kočičí výzvě. Zeptali jsme se Anny jaká pro ni výzva byla.

Kateřina Vokounová, 22. 1. 2024Spodní prádloMóda

Snadnější cesta ke splnění sportovních předsevzetí

Nový rok je mnohem více než jen změnou konečného čísla. Jedná se o důležitý milník, během něhož přirozeně zhodnocujeme svůj život – své úspěchy, pokroky, změny. A přesně tato sebereflexe nás vede ke stanovení nových cílů – nových předsevzetí. Jenže často skončíme dříve, než se naučíme správně psát číslo nového roku. Pojďme to společně letos změnit.

Markéta Tietzeová, 10. 1. 2024Spodní prádloSportŽivotní styl

Vánoční tipy přímo z našich prodejen

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy ještě hledáte ten správný dárek, který potěší? Někdy je vybrat opravdu velmi těžké. Abychom vám hledání a vybírání usnadnili co nejvíce, připravili jsme pro vás tradiční tipy z našich butiků. Pohodlně se usaďte a nechce se inspirovat výběrem toho nejkrásnějšího prádla přímo z rukou našich kolegyň!

Kateřina Vokounová, 11. 12. 2023Spodní prádlo

Čím okouzlit ženu? Tipy na krajkové dárky, které oceníte oba

Každý rok nabízí hned několik příležitostí, při nichž můžete obdarovat svoji milou. Vánoce nepochybně patří mezi ty hlavní. Výběr toho vhodného daru může být však leckdy oříšek. V tomto článku vám pomůžeme zvládnout tuto výzvu na jedničku. Tedy potěšit milovanou ženu výjimečným dárkem, abyste jí tím správným způsobem projevili, jak moc pro vás znamená. Oblíbený parfém a romantická večeře ve dvou? Určitě, ale… co dál?

Markéta Tietzeová, 5. 12. 2023Spodní prádloMódaPlavky

Cestou ke splněným snům v luxusní noční košilce z hedvábí a krajky

Je to elegance a smyslnost, co přináší jedinečné noční košilky z hedvábí či krajek. Nejen že zdůrazňují krásu ženského těla, ale zároveň nabízejí neuvěřitelný pocit pohodlí a luxusu. Objevte novou úroveň odpočinku a pojďte s námi vstříc nezapomenutelným nočním zážitkům.

Markéta Tietzeová, 23. 11. 2023Spodní prádloMóda

Vždy za kočku s Le Chaton: Na vavřínech rozhodně neusínáme!

Jeden den, tři skvělé ženy. Plno krásného prádla, nádherných fotek a úžasných vzpomínek. Přesně takové bylo podzimní Vždy za kočku s Le Chaton. To, že máme ty nejlepší a nejkrásnější klientky víme, ale stejně nás vždy dokážete překvapit a posunout tak laťku zase o kousek výš.

Kateřina Vokounová, 20. 11. 2023Spodní prádloŽivotní styl

Příručka pro Ježíška: dárky, které opravdu potěší

Tipy na vánoční dárky jsou vděčným rádcem každý rok. Své blízké chceme potěšit něčím opravdu speciálním, osobním, abychom jim dali najevo, že pro nás hodně znamenají. Někdy ale chybí to nejdůležitější – nápad. Proto jsme zde my. Máme pro vás článek plný inspirace, tak se pohodlně usaďte a nechte to nejtěžší na nás.

Markéta Tietzeová, 14. 11. 2023Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: Sexy novinky ze zimní kolekce

Vrcholí sezóna podzimních a zimních módních trendů. Na toto období se pečlivě připravovala i odvážná nizozemská návrhářka Marlies Dekkers. Přináší hned tři dechberoucí kolekce, aby probudila veškeré vaše smysly. Jste připraveni?

Markéta Tietzeová, 7. 11. 2023Spodní prádloMóda

Halloween jako příležitost pro speciální okamžiky

Blíží se Halloween. Ještě před pár lety pro nás tento svátek byl spíše vzdálenější formou našich dušiček a znali jsme jej spíše z amerických a britských filmů. Dnes už se hojně slaví i v České republice a lidé ho pojímají různými způsoby… Dnes se s námi můžete inspirovat několika tipy, jak toto tajemné období prožít.

Markéta Tietzeová, 29. 10. 2023Spodní prádloMóda

Louisa Bracq: špička francouzské módy

Na počátku všeho stála žena s velkým snem a nezaměnitelným talentem. Cílem bylo vyrábět luxusní prádlo z kvalitních materiálů, přenést tradiční zpracování i postupy napříč budoucími generacemi a zachovat si svůj jedinečný elegantní styl bez ztráty pohodlí pro všechny velikosti. Pojďte společně s námi proniknout do zákulisí jedné z nejznámějších francouzských značek – Louisa Bracq.

Markéta Tietzeová, 22. 10. 2023Spodní prádloMóda

Podzim se Simone Pérèle přináší barevné kontrasty a krajková umění

Oblíbená francouzská značka Simone Pérèle má v aktuální podzimní sezóně opět co nabídnout. Inspiraci hledala ve slovanské severní kultuře a přírodě. Máte tak jedinečnou šanci stát se novodobou hrdinkou. Vyjádřete svou ženskost skrze souhru plných a průsvitných detailů či spojení neutrálních odstínů s výraznými barevnými prvky. Objevte novinky luxusního prádla podzimu 2023.

Markéta Tietzeová, 12. 10. 2023Spodní prádloMóda

Velký trend ve světě podprsenek: pásky ve výstřihu

Podprsenka je téměř nezbytnou součástí každodenního života všech žen. Možná by nás ani nenapadlo, jak se jednotlivé kusy, střihy či ozdobné prvky mohou lišit a kolik variací nabízejí. Dnes se zaměříme na oblíbený trend, který můžete potkávat poslední měsíce poměrně často – pásky ve výstřihu.

Markéta Tietzeová, 10. 10. 2023Spodní prádloMóda

Janira - nenápadná značka, kterou ženy milují

Když se řekne oblíbené luxusní značky, vybaví se vám pravděpodobně ty nejznámější a dost možná vás nenapadne barcelonský klenot jménem Janira. Pojďme si ji společně představit.

Markéta Tietzeová, 2. 10. 2023Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: příběh významné ženy jménem Hildegard von Bingen

Hrdá feministka, úspěšná nizozemská návrhářka a inovativní osobnost – to je ve zkratce Marlies Dekkers. Do svých jedinečných modelů vkládá notnou dávku originality se spoustou poselství a připomíná nám důležitost sebevědomí. Skrze dokonale propracované kolekce vzdává Marlies hold významným odvážným ženám napříč historií. Nadcházející podzimní sezóna se ponese v tématech inspirovaných výjimečnou Hildegard von Bingen.

Markéta Tietzeová, 24. 9. 2023Spodní prádloMóda

Projděte se podzimem v trendy zelené

Zelená už se připravuje na start. Tento podzim bude se všemi svými odstíny mířit na přední místa trendů. Objevíte ji téměř na každém kroku, a to nejen v přírodě. Její hlavní vlastností je vytvářet harmonii, propojení s přírodou a nové začátky. Pojďme se s ní seznámit ještě blíže.

Markéta Tietzeová, 11. 9. 2023Spodní prádloMóda

Push-up podprsenky: Plný dekolt na počkání

Ženy s bujnými ňadry si často přejí malá prsa a naopak ženy s malými prsy krásný plný dekolt do výstřihu. Příroda prostě občas není našim tužbám nakloněná. Dámy s méně obdařeným hrudníkem ovšem nemusí hned vyhledávat pomoc plastických chirurgů, pokud nejsou s objemem svého poprsí spokojené. Stačí obléci správný typ podprsenky a dekolt, který mužům nedá spát je na světě.

Kateřina Vokounová, 25. 8. 2023Spodní prádlo

Kalhotková encyklopedie: šortky

Kalhotky jsou pro většinu lidí nepostradatelnou součástí každodenního oblékání. Nabízejí několik důležitých funkcí a podobně širokou škálu střihů. Dnes si přiblížíme kalhotky šortky, jejich nesporné výhody, čím se liší od ostatních střihů a proč stojí za to, otevřít jim svoji šatníkovou náruč.

Markéta Tietzeová, 23. 8. 2023Spodní prádloMóda

Podzimní kolekce PrimaDonna je o experimentování s barvami, styly a potisky

Pohodlí nebo móda? Se spodním prádlem PrimaDonna si už nikdy nemusíte vybírat. Tuto sezónu vás luxusní belgická značka zve k rozšíření svých obzorů, objevování nových stylů a experimentování s potisky a barvami. PrimaDonna je především o spodním prádle, které padne jako sen a zvedne vaše sebevědomí. V PrimaDonně zazáříte.

Markéta Tietzeová, 16. 8. 2023Spodní prádloMóda

Rozsviťte svůj šuplík se spodním prádlem oslnivými barvami!

Zima je chladná a temná, ale vaše zásuvka na spodní prádlo být nemusí. Marie Jo pro sezónu podzim/zima 2023 přichází s trendy kolekcemi v jasných, zářivých barvách a teplých odstínech. Ženské detaily a podmanivé kombinace krajky, výšivky a tylu vytváří opravdovou krásu. Tyto elegantní skvosty mají dokonalý střih a byly navrženy tak, aby byly vidět!

Markéta Tietzeová, 13. 8. 2023Spodní prádloMóda

Modal a micromodal: Udržitelný materiál na vzestupu

V textilním průmyslu existuje mnoho druhů materiálů, které nabízejí různé vlastnosti a výhody. Mezi novější a stále populárnější materiály patří modal a micromodal. Pojďme si přiblížit, proč se poslední roky těší takové oblibě.

Markéta Tietzeová, 9. 8. 2023Spodní prádloMóda

Ramínka od podprsenky: Strašák outfitů nejen s odhalenými rameny

Odhalená ramena, šaty či topy s ramínky za krk, hodně vykrojené průramky, ramínka do boxeru atd. Pokud toužíte oživit svůj šatník nějakým takovým kouskem nebo jej dokonce už máte doma, je třeba se zamyslet i nad tím, zda pod něj máte správnou podprsenku. Teď nám nejde o velikost, ale o ramínka! V takovýchto modelech dokáží totiž nepěkně potrápit…

Kateřina Vokounová, 6. 8. 2023Spodní prádlo

Když jsou švy na spodním prádle váš úhlavní nepřítel

Základní barvy podprsenky a kalhotek má v šatníku snad každá žena. Ovšem méně myslíme na situace, kdy naše oblečení vyžaduje prádlo, které skutečně není vidět. Existují totiž materiály, které vám nic neodpustí a neviditelné spodní prádlo je tak jedinou variantou jak nosit oblečení z velmi jemných látek a zároveň nekřičet do světa, jaké spodní prádlo právě máte.

Kateřina Vokounová, 2. 8. 2023Spodní prádlo

Tencel (lyocell): přírodní materiál s nenahraditelnými vlastnostmi

Tencel se poslední roky stává čím dál více populární a můžeme se s ním setkat u všech možných druhů oblečení a textilu obecně. A není divu – svými vlastnostmi dokáže předčit i bavlnu. V čem tkví jeho moc?

Markéta Tietzeová, 26. 7. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Návod na perfektní svatební cestu

Zatímco svatební obřad má svůj řád, pevně dané náležitosti z právního hlediska i rituály z pohledu tradic a pověr, svatební cesta je čistě jen a jen na vás. Ani na ni nemusíte jezdit, ale ruku na srdce, bez ní by vaše svatba nebyla úplná. Pár dní nebo i týdnů pro odpočinek po náročném kolotoči svatebních příprav si rozhodně zasloužíte.

Kateřina Bednářová, 20. 7. 2023Spodní prádloŽivotní stylPlavky

Letní noční prádlo pro luxusní spánek ve vyšších teplotách

Léto velmi často doprovází vysoké noční teploty, což může spánek značně znepříjemnit. Proto je velmi důležité zvolit vhodné prádlo a materiál s vlastnostmi, které promění váš odpočinek v relax s nekonečným pohodlím.

Markéta Tietzeová, 28. 6. 2023Spodní prádloMóda

Jak zazářit v den D a být okouzlující i sebejistou nevěstou

Snad každá z nás si, alespoň jednou, už jako holčička představovala svůj svatební den. Také jste snila o tom, jak vás tatínek povede k oltáři a vy zazáříte jako princezna v těch nejkrásnějších šatech a dnes nemůžete věřit tomu, že váš velký den zanedlouho skutečně nastane? Ať už chcete vypadat jako v tajných představách svého dětství anebo toužíte být spíše moderní nevěstou, ukážeme vám šaty, které vám splní každé z těchto přání a navíc poradíme, co obléci pod ně, aby byl výsledný efekt dokonalý a vy jste s

Lucie Kratochvílová, 10. 5. 2023Spodní prádloŽivotní styl

Plavky, ve kterých vám bude svět ležet u nohou

Ruku na srdce, dámy, které se v myšlenkách na plavkovou sezónu nevkrade do mysli aspoň malý stín pochyb? Všechny potřebujeme plavky, které jsou na naší straně. Nenápadného spojence, který podpoří naše vnady a decentně zakryje případné nedostatky. Přesně takové jsou modely od francouzské značky Lise Charmel.

Kateřina Bednářová, 27. 4. 2023Spodní prádloPlavky

Stálé kolekce PrimaDonna v nových barvách. Která bude ta vaše?

Ve světe prádla existuje pár kolekcí, které se drží stále na výsluní. Získaly si vaše srdce perfektními střihy, materiály i svým stylem. Aby nezůstaly jen u základních barev a potěšily nejen vaše křivky, ale i módní smysly, přichází každou nebo téměř každou sezónu s novou barvou. Víte jaké to jsou tentokrát?

Kateřina Vokounová, 22. 4. 2023Spodní prádlo

Ponožky jako trendy doplněk k osobitému stylu

Ponožky jsou důležitou součástí našeho denního oblékání a dá se na nich skvěle promítnout osobnost, momentální nálada a individualita. Zkrátka mohou být výrazným prvkem našeho outfitu. Pojďme si společně projít pár základních informací a aktuálních trendů v tomto zdánlivě nenápadném kousku.

Markéta Tietzeová, 7. 4. 2023Spodní prádloMóda

Jak vybrat sportovní podprsenku Panache Sport

První kolekce Panache Sport byla uvedena na trh v roce 2011 a od té doby se stala sportovní podprsenka Panache nepostradatelným kouskem v šatníku mnoha klientek Le Chaton. A není divu! Poskytuje prsům dokonalou oporu a snižuje jejich pohyb při sportu až o 83%.

Redakce Le Chaton, 5. 4. 2023Spodní prádloŽivotní styl

Hedvábí - královský materiál, který pohladí

U pojmů „hedvábí“ či „hedvábný“ jen málokoho napadne něco méně pozitivního, než je nebeské pohodlí, jemnost a luxus. Je tento oblíbený materiál opravdu tak zázračný?

Markéta Tietzeová, 28. 3. 2023Spodní prádloMóda

Kočičí výzva očima Katky

Požádali jsme naše modelky a klientky v jedné osobě, aby Kočičí výzvu popsaly ze svého pohledu a prozradily o sobě co samy chtějí. Podívejte se na den D očima Katky, naší poslední kočky z podzimní výzvy.

Kateřina Vokounová, 12. 3. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Kočičí focení očima Magdaleny

Našim modelkám z Kočičí výzvy jsme tentokrát nechali volnou ruku, ať o sobě či focení řeknou, co samy chtějí. Zajímal nás pohled na den jejich očima. Pohodlně se usaďte a podívejte se společně na to, co o svém „kočičím dni“ řekla Magdalena.

Kateřina Vokounová, 8. 3. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Tanec – síla, která nás spojuje! Inspirace pro novou kolekci prádla Marlies Dekkers

„Od počátku lidstva byl rytmus a pohyb hnacím motorem, který spojuje lidi. Kvůli práci na kolekci – od navrhování až po focení kampaně na Ibize jsem si uvědomila, že největší důvod mého úspěchu je spojení s úžasnými lidmi kolem mě, díky kterým jsem se cítila milována a kteří mě podporovali, abych to nevzdala… Již 30 let jsme tady, pojďme to tedy oslavit tancem, protože jeho síla nás spojuje.” říká Marlies Dekkers

Pavlina Peťková, 1. 3. 2023Spodní prádloŽivotní styl

Prádlové vychytávky, které vám usnadní život a nejsou vidět

Svět prádla není jen o podprsenkách, kalhotkách a podvazkových pásech. O prádlo se potřebujeme také dobře starat a občas ho dokonce něčím vylepšit. V Le Chaton myslíme i na takové chvíle a tak naši nabídku obohacujeme o vše, co by vám pomohlo či udělalo radost a nenapadlo vás to hledat.

Kateřina Vokounová, 1. 3. 2023Spodní prádlo

Kočičí výzva očima Petry

Běžně naše modelky z Kočičí výzvy zahrneme několika otázkami, abychom je vyzpovídali. Tentokrát jsme se rozhodli, že jim dáme volnou ruku ať o Kočičí výzvě či sobě řeknou vše samy. A dobře jsme udělali. Pojďte se s námi podívat, jaké bylo focení pro Petru.

Kateřina Vokounová, 23. 2. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Třikrát a dost? Vždy za kočku s Le Chaton si to nemyslí!

Říká se: „Do třetice všeho dobrého.“ Ale když je něco dobré, proč s tím přestávat? Někdy je nejlepší nechat to žít vlastním životem a napjatě čekat, kam vás vítr odnese. Nás a naši Kočičí výzvu tentokrát vítr zavál ke třem úžasným ženám a kouzelnému hotelu kousek za Prahou. A jak to bylo dál? Podívejte se sami…

Kateřina Vokounová, 19. 2. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Inspirováno dobrodružstvím a svobodou

Kolekce Marie Jo na jarní a letní sezónu je tu, aby vás nabila energií! Letos máte možnost zazářit v ladící soupravě spodního prádla, který kombinuje nádherné barvy se sofistikovanými výšivkami.

Markéta Tietzeová, 14. 2. 2023Spodní prádloMóda

Svůdné prádlo jako valentýnské překvapení

Svatý Valentýn nám každý rok připomíná, že láska je všude kolem nás jako nedílná součást života a vnitřní spokojenosti. Svátek zamilovaných si zaslouží pozornost a jako každý jiný svátek, i tento má být důvod k oslavě. Oslavte jej v tom nejkrásnějším spodním prádle a oboustranná spokojenost bude zaručena.

Markéta Tietzeová, 31. 1. 2023Spodní prádloMóda

Už znáte barvu roku 2023? Přinese spoustu pozitiv

Každý rok je jedinečný a přináší s sebou spoustu charakteristik, trendů, poselství a novinek. Barva v tomto případě není výjimkou. V rámci trendů se dokonce vyhlašuje oficiální barva roku. Pojďme se seznámit s tou letošní a zjistit, v čem tví její kouzlo.

Markéta Tietzeová, 30. 1. 2023Spodní prádloMódaŽivotní stylPlavky

Dárky na poslední chvíli? Máme pro vás ty nejkrásnější!

Spousta z nás je zavalená prací do poslední chvíle a někdy prostě chybí čas a možná i trocha organizace, takže i když máte pocit, že jste se za poslední týdny nezastavili, tak jste nestihli všechno. Jsou-li tím právě vánoční dárečky, máme dobrou zprávu. Doručení do Vánoc ještě stíháme.

Markéta Tietzeová, 15. 12. 2022Spodní prádloMóda

Vánoce ve jménu luxusního prádla: Tipy nejen na dárečky

Lámete si hlavu nad tím, co si přát od Ježíška, ale víte, že by se mělo jednat o něco výjimečného? Nebo patříte k té druhé straně, které prostě jen došla inspirace na ideální dárek pro blízkou osobu? Už nemusíte. Připravili jsme si pro vás několik tipů, které účel splní a udělají radost.

Markéta Tietzeová, 29. 11. 2022Spodní prádloMóda

Aubade aneb "FRANCOUZSKÉ UMĚNÍ MILOVÁNÍ"

Představte si značku prádla, jejíž největší inspirací i hnacím motorem je ženská vášeň. Značku, jejíž návrhy vznikají ve městě zamilovaných, jež je zároveň módní metropolí. Audabe, ikonický francouzský brand, je proslulý udáváním trendů, inovacemi i extravagancí, která je ale vždy podložena letitou tradicí i dokonalým řemeslem.

Lucie Kratochvílová, 27. 11. 2022Spodní prádlo

ANTIGEL - rebel mezi luxusními značkami spodního prádla

Energická, spontánní, kreativní i plná humoru. Značka, která v před více než dvaceti lety rozšířila impérium Lise Charmel, vznikla, aby nabídla velmi módní a zároveň dostupné prádlo, jež osloví především mladší zákaznice. Proč byste i vy měla podlehnout kouzlu Antigel?

Lucie Kratochvílová, 21. 11. 2022Spodní prádlo

Podzimní módní trendy: V čem letos nejvíce zazáříte?

Letní měsíce jsou definitivně za námi. Krajina postupně mění své barvy do nejrůznějších odstínů červené, oranžové a hnědé, a pomalu očekává nastávající zimu. Nové roční období s sebou ale přináší mnohem více. Na citelný pokles teplot se však kromě přírody také svědomitě připravovali módní návrháři, aby nám mohli nabídnout teplé a stylové kousky, kterými oživíme své šatníky. Jaké jsou tedy trendy v oblasti módy na podzim 2022? V tomto článku se zaměříme na ponožky, punčochy, punčocháče a svetry.

Markéta Tietzeová, 16. 11. 2022Spodní prádloMóda

Kolekce Marlies Dekkers inspirovaná múzou Lee Miller

„Jako návrhářka a feministka se inspiruji ženami – múzami, silnými ženskými osobnostmi z minulosti i přítomnosti. Přináším vám je přes mé návrhy, aby nám pomáhaly utvářet svět moderního feminismu.“ – Marlies Dekkers

Pavlina Peťková, 3. 11. 2022Spodní prádloMóda

Simone Pérèle - “Sebejistota je krása, která nikdy nevybledne”

Jistě jste už slyšeli o této francouzské značce spodního prádla. A pokud ne, dnes vám o ní řekneme pár zajímavých informací, neboť tato rodinná firma, která několik desítek let patří na trhu se spodním prádlem mezi hlavní lídry a inovátory, před pár lety oslavila 70. výročí od založení.

Zdeňka, 30. 10. 2022Spodní prádlo

Nebaví vás klasická podprsenka? Objevte nespoutanou braletku!

Někdy je fajn obléknout dekolt do prádla, které maximálně respektuje přirozený tvar prsou. Poznejte koketující sestřenici klasických podprsenek, hit, kterému se říká braletka. Příjemně se nosí, nesvazuje, je sexy a budete se v ní cítit dokonale svá!

Redakce Le Chaton, 28. 10. 2022Spodní prádlo

Nejdůležitější trend tohoto podzimu? Kvalitní a pohodlné noční prádlo

Venku se ochladilo, stromy se začínají oblékat do zářivých barev a s přibývajícím padajícím listím přichází i otázka, jak se správně obléci. Ted ovšem nemyslím vaše běžné oblečení, ale noční prádlo. Díky němu se můžete cítit příjemně, pohodlně nebo dokonce v teple.

Kateřina Vokounová, 17. 10. 2022Spodní prádloMóda

Optimismus, soudržnost a radost ze života – taková je nová podzimní kolekce PrimaDonna!

Sexy prádlo pro sebevědomé ženy s hravými detaily – představujeme novou kolekci PrimaDonna a PrimaDonna Twist! Prádlo z kolekce je neskutečně ženské, nápadité, plné barev a výrazných kontrastů. Chceme, aby se ženy cítily sebevědomé s odvážnějším výběrem spodního prádla. Oblékněte se letos na podzim do prádla svých snů!

Pavlina Peťková, 12. 10. 2022Spodní prádlo

Sáhněte si na prsa - SAMOVYŠETŘENÍ

V dnešním článku se podíváme kousek do historie. Zjistíte, jak se v průběhu let léčba rakoviny změnila a jak vůbec vzniká. Ale hlavně si ukážeme to nejdůležitější – jak včas odhalit, že není něco v pořádku za pomocí samovyšetření.

Redakce Le Chaton, 3. 10. 2022Spodní prádloKrásaŽivotní styl

O prsou

Prs, někdy také ňadro, hovorově prso a latinsky mamma. Primárním účelem tohoto párového orgánu je především kojení dětí, ale má také svou estetickou a sexuální funkci. A díky tomu jsou prsa nepostradatelným pomocníkem při namlouvání! Z průzkumu však vyplývá, že až 70 % procent žen se svými ňadry není spokojeno, přestože je v Česku označení D nejčastější velikost prsou.

Redakce Le Chaton, 2. 10. 2022Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Sáhněte si na prsa s Le Chaton

Měsíc říjen je celosvětově prezentován jako měsíc boje proti rakovině prsu a podpory žen trpících touto nemocí (#ruzovyrijen, #pinktober). Světová zdravotnická organizace WHO uvádí, že rakovina prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním žen a každý rok na celém světě jich postihne tato nemoc více než 2 miliony. Prevence je proto nesmírně důležitá, a tak jsme se letos i my v Le Chaton rozhodli šířit osvětu a i vy nám můžete pomoci!

Redakce Le Chaton, 1. 10. 2022Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Podzimní kolekce Marie Jo je o optimismu, vyjádření osobnosti a skvělé energii!

Naše múzy této kolekce? Silné ženy mnohých tváří jako jste vy!

Pavlina Peťková, 30. 9. 2022Spodní prádlo

Okořeňte svůj milostný život sexy prádlem

Erotické prádlo je příslibem výjimečného zážitku. Může být decentní, romantické, ale také velmi odvážné. Popusťte uzdu fantazii a dopřejte si extra svůdné kousky, které potěší nejen vašeho partnera, ale i vás.

Kateřina Vokounová, 11. 9. 2022Spodní prádlo

Fast vs slow fashion. Aneb proč je "pomalá" móda prostě lepší

Udržitelnost a recyklace v módě je teď velmi aktuální téma. Tato slova můžete slyšet a číst v podstatě kdekoliv. Kromě recyklace je ovšem třeba ještě něco… Přemýšlet nad svým chováním k módě jako takové. Ona jen recyklace nás totiž nezachrání.

Kateřina Vokounová, 8. 9. 2022Spodní prádloMódaŽivotní styl

Svůdné, módní i funkční - proč si pořídit alespoň jedno body

Kousek spodního prádla, který je často opomíjený – a nutno říct, že neprávem. Body totiž dokáže zázraky nejen s tvarováním postavy. Umí vytvořit krásné křivky, v chladných měsících chrání zdraví, když drží v teple ledviny, je ideálním prádlem pod přiléhavé šaty a někdy dokonce může nahradit horní část oblečení a vykouzlit tak módní a zároveň sexy look.

Lucie Kratochvílová, 4. 9. 2022Spodní prádloMóda

Proč to s letní volností nepřehnat

Jedna z věcí, kterou si letošní letní sezónu nejde nevšimnout, je trend chození bez podprsenky. Zdánlivě to spoustu problémů vyřeší, ale na jiné, na začátku neviditelné, to může zadělat. Pojďme si k tomu říct trochu více.

Kateřina Bednářová, 22. 8. 2022Spodní prádloŽivotní styl

Ten nejdůležitější společník pro letní noci

Léto přináší spoustu radosti a prožitků, na které se leckdy těšíme už od předchozího podzimu. Užíváme si volnost v lehkých šatech, romantické večeře na zahrádkách restaurací, zmrzlinu, letní kino, pikniky a spoustu dalších báječných zážitků. Teplé letní dny s sebou přinášejí také horké letní noci, a to může být dobrá i špatná zpráva.

Kateřina Bednářová, 19. 6. 2022Spodní prádlo

Marlies Dekkers - odvážná provokatérka ze země tulipánů

Pokud milujete design, netradičně řešené prádlo a provokativní detaily přesně na té hranici, kdy je velmi sexy a rozhodně ne lascivní, pokračujte dál ve čtení. Ovšem jestli se na to zrovna necítíte, zůstaňte s námi také. Protože oblíbené heslo návrhářky spodního prádla a plavek Marlies Dekkers zní „Odvaž se snít, odvaž se růst, odvaž se být“.

Kateřina Bednářová, 9. 6. 2022Spodní prádloPlavky

Správná velikost podprsenky - Jak poznat tu pravou?

Mohli bychom vám slíbit lásku na celý život a možná by to nebyla tak velká nadsázka. Poznat tu správnou velikost podprsenky totiž život každé ženy ovlivní docela zásadně, a to k lepšímu.

Kateřina Bednářová, 16. 5. 2022Spodní prádloMóda

Nákupy prádla s dcerou? Hlavně z prsou nedělejte problém

V první části našeho rozhovoru líčila zakladatelka společnosti Le Chaton Helena Konarovská příběhy žen, které na nákup spodního prádla přivedly svou maminku. Dneska se na intimní vztah mámy s dcerou podíváme z opačné strany. Jak maminky zvládají nakupování prádla s vlastními dcerkami? A jaké chyby při tom dělají?

Redakce Le Chaton, 1. 5. 2022Spodní prádloŽivotní styl

Vždy za kočku s Le Chaton podruhé

Na podzim roku 2020 jsme vyhlásili naší první “Kočičí výzvu”, která u vás sklidila obrovský ohlas. Loňský podzim jsme uskutečnili již druhé focení s našimi klientkami a jejich kočičími přáteli. Podívejte se, jak se dámám povedlo focení tentokrát…

Kateřina Vokounová, 8. 4. 2022Spodní prádloMódaKrása

Jaro podle módních návrhářů? Tak trochu divočina...

Konečně jsme se dočkali. Po dlouhé zimě opět zavládlo jaro a můžeme se těšit z prvních jarních květů. Stejně tak naše oko potěší i první jarní novinky, které pro vás už nějakou dobu naskladňujeme. A že je z čeho vybírat…

Kateřina Vokounová, 24. 3. 2022Spodní prádlo

Kolik barev máš, tolikrát si to užíváš

Také vám vždycky v obchodě padnou do oka barevné nebo výrazně vzorované kousky spodního prádla? Dokonce si je i dobře prohlédnete, nejspíš i vyzkoušíte, ale nakonec putují zpátky do regálu? Možná vám přijdou nepraktické nebo si na tak výrazné prádlo netroufáte. Zkuste mu dát šanci a vyzkoušejte v jak mocný barevný doping pro dobrou náladu se barevné prádlo umí proměnit.

Kateřina Bednářová, 24. 2. 2022Spodní prádloMóda

Dolaďte svůj svatební outfit k dokonalosti správným prádlem

Přípravy na svatbu vrcholí, ty nejkrásnější ze všech šatů máte již vybrané a v kalendáři už vyhlížíte váš “den D”. Ovšem výběrem šatů váš svatební outfit nekončí. Aby bylo vše dokonalé musíte pod šaty vybrat správné a perfektně padnoucí spodní prádlo. Tato svatební disciplína může být trochu náročnější, ale s naším průvodcem to hravě zvládnete.

Kateřina Vokounová, 9. 2. 2022Spodní prádloMóda

Svátek svatého Valentýna - Komerční trik nebo skutečný svátek?

Den svatého Valentýna je v našich končinách tak trochu kontroverzním svátkem. Lásku si můžeme přeci projevovat každý den. Ale ruku na srdce. Opravdu to tak děláte? Na chvíli zpomalte nebo se úplně zastavte a dejte své drahé polovičce najevo city, které k ní chováte. Zažehnete tak opět plamínek vášně, který díky dnešní hektické době často pohasíná…

Kateřina Vokounová, 5. 2. 2022Spodní prádlo

My Butler - svérázný odborník na pánské prádlo

Výběr správně padnoucího prádla není snadnou disciplínou. Ani u toho pánského. Naštěstí je tu někdo, kdo vám poradí za všech okolností. Odborník a gentleman v jedné osobě, který vás provede světem pánského prádla. A že je co objevovat…

Kateřina Vokounová, 27. 1. 2022Spodní prádlo

Stahovací prádlo - strašák, kterého se není třeba bát

Existuje plno důvodů proč sáhnout po stahovacím prádle. Ale víte jak ho správně vybrat a nosit? Není to nic složitého, ovšem je třeba věnovat pozornost několika důležitým detailům, abyste se cítila a vypadala skutečně dobře.

Kateřina Vokounová, 21. 1. 2022Spodní prádlo

Nejkrásnější dárky na poslední chvíli

Přípravy na Vánoce vrcholí. Z kuchyní voní cukroví, dárky se balí do krásného papíru a stromečky ve své plné kráse čekají, až přiletí Ježíšek. Jistě už máte plno dárků nakoupeno, ale pokud přeci jen patříte k těm, co ještě dárky shánějí, máme pro vás pár tipů na krásné kousky z našich skladových zásob. Ale pospěšte si. Ani Ježíšek není všemocný, tak ať vše stihne.

Kateřina Vokounová, 20. 12. 2021Spodní prádlo

Pomáhali jsme společně!

Letos jsme se u nás v Le Chaton rozhodli říjen pojmout trochu jinak. Vzhledem k tomu, že je měsíc říjen celosvětově prezentován jako měsíc boje proti rakovině prsu a podpory žen trpících touto nemocí spustili jsme společně s neziskovou organizací Loono akci na šíření osvěty ohledně ženského zdraví všeobecně, nejen rakoviny prsu. A vy jste byli součástí!

Redakce Le Chaton, 10. 12. 2021Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Zvířecí vzory - věčná módní stálice

Milované i nenáviděné a hlavně neustále trendy. Řeč je o zvířecích vzorech, které jsou v různých obměnách a barvách na módním výsluní snad už od nepaměti. V posledních letech jim opravdu nikde neuniknete. Jsou zkrátka všude. Pojďme se tedy podívat co je v té módní džungli nového…

Kateřina Vokounová, 9. 12. 2021Spodní prádloMóda

Vychutnejte si luxus každodenního svádění s Lise Charmel

Představujeme vám značku, která dokonale ztělesňuje sny o božském krajkovém prádle. Lise Charmel pochází z francouzského Lyonu. Jejich skvěle padnoucí prádlo a plavky dosáhly takového věhlasu, že když se ve Francii řekne luxusní prádlo, většina žen si představí právě modely této značky.

Kateřina Bednářová, 5. 12. 2021Spodní prádlo

Když je na dárky ještě dost času

Advent je v plném proudu a je tedy ten správný čas poohlédnout se po nějakých dárcích pod stromeček. Už máte představu čím letos své drahé potěšíte? Zatím je dost času si vše vybrat a rozmyslet. Ale doporučujeme neotálet, aby to Ježíšek pod stromeček stihl včas.

Kateřina Vokounová, 28. 11. 2021Spodní prádloMóda

Módní potěšení, které vás zahřeje

Co naplat. Už to není jen na sukni či šaty. Potřebujete něco teplejšího, co vás zahřeje a v čem se budete cítit dobře. A samozřejmě i skvěle vypadat. Mrkněte s našimi tipy na krásné kousky nejen pro letošní podzim a zimu. V kurzu je i ekologie, takže co spojit příjemné s užitečným?

Kateřina Vokounová, 8. 11. 2021Spodní prádloMóda

NEPLODNOST

Kolik lidí touto poruchou v Česku trpí? A lze neplodnosti nějakým způsobem předejít? To se dozvíte v dnešním článku, který vznikl ve spolupráci s odborníky z neziskové organizace Loono, v rámci jejich osvětové kampaně Dole dobrý.

Redakce Le Chaton, 27. 10. 2021Spodní prádloKrásaŽivotní styl

PRO MUŽE TO PLATÍ TAKY

V minulém díle jsme si řekli, jak pravidelně vyšetřovat prsa. Stejně důležité je ale i samovyšetření varlat. Každý muž (nebo jeho partner/ka – celých 30 % případů totiž odhalí právě naši milovaní) by jej měl provádět minimálně jednou za měsíc. Jak na to?

Redakce Le Chaton, 21. 10. 2021Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Podzim v barvách - Aneb černé prádlo nechte v šuplíku

Podzim je plný barev. Červená, žlutá, oranžová… všude tolik krásy až oči přechází. A to nejen v přírodě, ale i ve světě módy a krásného prádla. Nechte si černé prádlo na zvláštní příležitosti a vyberte si některou z podzimních novinek v trendy barvách. V tlumenějších tónech vám to zaručeně bude slušet a navíc vám zvednou náladu.

Kateřina Vokounová, 7. 10. 2021Spodní prádlo

Jak jsem v Le Chaton našla lásku na celý život

Nedávno jsem zjistila, že od mého prvního dne v Le Chaton zanedlouho uplyne 5 let. A jelikož polovina dekády by si nějakou tu malou oslavu už zasloužila, rozhodla jsem se tentokrát článek o prádle pojmout trochu osobněji… odhalím vám své lásky v Le Chaton.

Kateřina Vokounová, 9. 9. 2021Spodní prádlo

Tělová podprsenka – vaše neviditelná podpora pro každý den

Tělová je barva, která splyne s kůží a stane se tak vaším tajným společníkem. Každá žena by ve svém šatníku alespoň jednu tělovou podprsenku měla mít a možná právě vy patříte mezi ženy, které automaticky pod bílé oblečení oblékají bílé prádlo, což je zásadní chyba. Bílé prádlo je totiž vždy vidět více, než různé odstíny tělové. Představujeme tipy na ověřené kolekce a střihy tělových podprsenek, které si zamilujete. A na závěr nepřehlédněte náš tip na skrytého pomocníka do letních měsíců.

Redakce Le Chaton, 13. 6. 2021Spodní prádlo

Po čtyřicítce je moje tělo o 13 kilo lehčí

„Po čtyřicítce je moje tělo o 13 kilo lehčí!“, zní na Instagramu šestačtyřicetileté Kateřiny Bednářové, autorky kuchařek a foodeditorky – tvůrkyně textů a obsahu. Kromě toho můžete znát Kateřinu také z „Kočičí výzvy“, tedy našeho brandového focení, které jsme se na podzim rozhodli realizovat s našimi klientkami, jež vlastní nejen spodní prádlo z Le Chaton, ale také čtyřnohé chlupaté miláčky (protože Le Ch

Redakce Le Chaton, 20. 5. 2021Spodní prádloŽivotní styl

Přivítejte jaro krásným prádlem

Zima se pomalu, ale jistě vzdává své vlády a přichází o poznání příjemnější a teplejší počasí. Se slunečními paprsky rozkvetou nejen první jarní květy, ale i kolekce módních návrhářů. Vneste jaro do svého šatníku novým prádlem, které vás pohladí nejen po duši, ale i po těle.

Kateřina Vokounová, 25. 3. 2021Spodní prádloMóda

50 odstínů tělové - jak ji nosit a s jakým prádlem kombinovat

Něžná, čistá, sofistikovaná… Barva, jež splyne s vaší vlastní kůží, působí především v monochromatických outfitech neskutečně luxusním dojmem. Inspirujte se lehkostí, s jakou nosí nude barvu ženy, jež si s módou nejvíc rozumí. A k tělovému outfitu si nezapomeňte vybrat perfektní prádlo!

Lucie Kratochvílová, 14. 3. 2021Spodní prádloMóda

Vždy za kočku s Le Chaton

Posledních pár let u nás v Le Chaton fotíme vlastní fotky, sami si vybíráme modelky a hledáme pro ně dokonalé prádlo, které vám každý rok předvedeme. Tentokrát jsme si řekli, že naše brandové focení uděláme jinak. Rozhodli jsme se nafotit reálné ženy a to naše klientky. Zrodil se nápad udělat “Kočičí výzvu” a hledat “modelky” dvounohé, které jsou paničkami čtyřnohých modelů či modelek. Tedy klientky, které mají doma kočičku či kocourka, protože kdo jiný by přece měl mít kočičí fotky, než Le Chaton. Věděla j

Redakce Le Chaton, 17. 2. 2021Spodní prádloMódaKrása

Valentýnské tipy pro milovníky krásného prádla

Letošní rok začíná nestandardně a tak i oslavy svatého Valentýna budou trochu jiné než jsme zvyklí. Oblíbené restaurace jsou zavřené, stejně jako kina a wellness. Podstata svátku zamilovaných je však jinde. Ať už na 14. února plánujete jakýkoliv program, neměli byste zapomenout svou drahou polovičku překvapit něčím výjimečným. S našimi valentýnskými tipy takové překvapení hravě vyberete.

Kateřina Vokounová, 7. 2. 2021Spodní prádlo

Skvěle padnoucí spodní prádlo pro každodenní pohodlí

Váš šuplík se spodním prádlem by si zasloužil nějaké nové kousky a vy přemýšlíte, jaká podprsenka pro vás bude ideální? Přinášíme zaručené tipy pro různé velikosti poprsí, které se rozhodně stanou vašimi oblíbenými.

Redakce Le Chaton, 18. 1. 2021Spodní prádlo

PrimaDonna - luxus s tradicí i lovebrand milionů žen (nejen) s plnými tvary

Už v roce 1865, kdy v Německu vznikla společnost na výrobu korzetů, snil její zakladatel Salomon Lindauer o značce, jež bude dodávat sebevědomí a podtrhovat krásu žen s přirozeně bujným poprsím. Po více než sto padesáti letech je PrimaDonna lovebrandem milionů zákaznic, které až díky ní našly perfektně padnoucí podprsenku. Oblíbily si ji také náročné ženy, jež vyžadují precizní řemeslnou kvalitu i působivý design.

Lucie Kratochvílová, 20. 11. 2020Spodní prádlo

První sportovní podprsenka, která vydrží všechny mé tréninky

Do své první návštěvy butiku se spodním prádlem Le Chaton jsem si myslela, že nosím správné podprsenky a jistá míra nepohodlí při sportu vzniká proto, že nemám úplně malá prsa. Všechno bylo ale jinak. Jestli vás zajímá moje první návštěva Le Chaton, přečtěte si tento článek. Myslím, že nejsem jediná kdo takový nezapomenutelný a celkem zábavný zážitek má, a proto se podělím o ten můj s vámi.

Nicole Dostálová, 3. 10. 2020Spodní prádloŽivotní styl

Podzim ve znamení módy - které trendy byste měla vyzkoušet?

Sezóna, kdy si můžete s paní módou nejvíc vyhrát – počasí dovolí vrstvit a kombinovat, opět si můžete užít i luxusních materiálů, jako je vlna nebo kůže, a přesto se ještě pod hrubými kabáty a bundami neklepete zimou tak, jako už možná za pár týdnů. Letošní podzim je trošku jiný, než ty předešlé – v módě jako ve všech dalších oblastech našich životů. Trendy tak víc než kdy dřív určuje spíše než návrháři sama ulice a jsou do velké míry ovlivněny pomalejším životním stylem, jež teď chtě nechtě vedeme všichni.

Lucie Kratochvílová, 24. 9. 2020Spodní prádloMóda

Krásná prsa = správné držení těla

Malá nebo velká, všechna prsa jsou krásná, když jsou správně nošena. To, že nás příroda obdařila prsy má evoluční význam – prsa přitahují pozornost samečků a jsou symbolem ženské vyspělosti. Bohužel prsa jsou na tělo přidána jaksi navíc, tedy hrudní část páteře nepočítá s jejich váhou, a to se netýká jen prsou od velikosti E.

Eva Behenská, 30. 8. 2020Spodní prádloKrása

ZIMMERLI - švýcarský luxus, který hýčká všechny smysly

Kvalita, kterou poznáte na první dotek, taková, co vychází jen z poctivého řemesla. Řemesla, jež se v tradiční švýcarské firmě předává z generace na generaci. Spodní i noční prádlo, které kromě výjimečné kvality potěší sofistikovanými detaily a puristickým, nadčasovým designem, je novinkou, na kterou jsme v Le Chaton opravdu hrdí. Jaký příběh za luxusní značkou ZIMMERLI stojí?

Lucie Kratochvílová, 9. 8. 2020Spodní prádloMóda

Perfektní noční prádlo pro horké letní noci

Abyste si léto užila se vším všudy, je potřeba nejen hezké počasí a dostatečný pitný režim, ale i kvalitní spánek. Bohužel, vysoké noční teploty nejsou pro spánek zrovna ideální. Pokud navíc špatně zvolíte noční prádlo, můžete si pěkně zavařit. V čem tedy v létě do postele?

Kateřina Vokounová, 30. 7. 2020Spodní prádlo

Žhavé léto v sexy topech - jaké jsou aktuální trendy?

Venku to konečně vypadá na začátek léta se vším všudy. Jak ho oslavit? Přece outfity, na které se těšíme celý rok. Kdy jindy se trochu odvázat a dát šanci odvážným kouskům, které v nás probudí sex-appeal? Přinášíme módní inspiraci plnou trendy letních topů, ve kterých si horké dny opravdu užijete.

Lucie Kratochvílová, 20. 6. 2020Spodní prádloMóda

Velký plavkový speciál - JEDNODÍLNÉ PLAVKY

Léto je tady každou chvíli a letos se jej většina z nás nemůže dočkat snad víc, než kdy dřív. Plavky k němu neodmyslitelně patří – jejich výběr by měl být radostí i příjemnou přípravou na nejkrásnější období roku. Pokud vás každý rok trošku stresuje, zda vyberete ten správný kousek, nechte se inspirovat naším velkým plavkovým průvodcem, který představí to nejlepší z naší nabídky. V prvním díle se zaměříme na jednodílné plavky.

Lucie Kratochvílová, 18. 5. 2020Spodní prádloPlavky

LISE CHARMEL - francouzské impérium, jež kraluje světu prádla

“Vše, co si žena dokáže představit pod pojmem krásné prádlo, dokáže vystihnout jedině Lise Charmel.” Citát, který snad nejlépe vystihuje, proč se francouzský módní dům stal synonymem toho nejlepšího, co trh prádla a plavek nabízí. Čím si získal srdce zákaznic po celém světě?

Lucie Kratochvílová, 5. 5. 2020Spodní prádlo

Noste a dbejte na pěkné spodní prádlo. Venku i doma!

Snažíme se, aby bylo vidět co nejméně. Přesto s námi musí souznít. Spodní prádlo. Jestli oblečení zčásti vyjadřuje, kým jsme a mluví za nás dříve, než promluvíme my, pak spodní prádlo vyjadřuje kým jsme zcela. Proč je spodní prádlo tolik důležité?

Lenka Wernerová, 23. 4. 2020Spodní prádlo

Kojící prsa potřebují péči!

Kojení je úžasný dar a především krásný vztah, na který však může někdy číhat i nebezpečí. V knize JSEM PO PORODU věnujeme spolu s Annou Krause tomuto tématu velmi prostoru. Pro čtenářky Le Chaton Magazínu jsme připravily krátký manuál, který má upozornit na nutnost péče o kojící prsa. Samozřejmě, ideální stav je, když jde všechno samo a intuitivně. Ale víte, co všechno vás při kojení může zaskočit? Tak především je to špatné přisátí miminka nebo špatná technika kojení. S tím by vám měla pomoci zkušená lak

Eva Behenská, 14. 4. 2020Spodní prádloKrása

Stay home, stay safe. Jak si zpříjemnit čas strávený v karanténě

Čas doma. Spousta z nás po něm toužila v hektických dnech, aniž by si dovedla představit, že k tomu budeme jednou přinuceni takovými okolnostmi. Někteří proti vládním omezením spílají, pro mnohé je ale víc než kdy dřív luxusem, který si kvůli práci a pomoci ostatním nemohou dopřát. Pokud patříte k těm, co mají možnost zůstat v bezpečí a z domova třeba i pracují, zkuste se na karanténu podívat z té lepší stránky. Děláte totiž to nejlepší pro sebe i ostatní. A příležitost najít si čas na vše, co vám dřív stál

Lucie Kratochvílová, 23. 3. 2020Spodní prádloMóda

Plavky, díky kterým se už teď můžete těšit na léto

Bezstarostné dny plné slunce, dlouhých večerů a relaxu u vody se teď možná zdají vzdálenější, než kdy dřív. Jsme ale optimisté a věříme, že se jich dočkáme! Pokud však právě podléháte splínům, nechte si zvednout náladu nejkrásnějšími modely plavek nadcházející sezóny. Přinášíme výběr kousků značky PrimaDonna, kterými si můžete udělat radost už teď a nosit je, až léto zažene mračna dnešních dnů.

Lucie Kratochvílová, 19. 3. 2020Spodní prádloPlavky

Nové kolekce přichází - nalaďte se na jaro se značkou PrimaDonna

Tradice, luxus, precizní kvalita a především dokonalá znalost ženských křivek; nejen pro tyto vlastnosti si značku PrimaDonna zamilovaly miliony zákaznic po celém světě. Jeden z nejoblíbenějších brandů, které v Le Chaton nabízíme, sází na léty prověřené střihy i řemeslnost, každý rok však zároveň dokáže zaujmout novými kolekcemi, které jednotlivé kousky spodního prádla povyšují v objekt touhy milovnic módy. Jestli se i vy už nedokážete dočkat jara, přinášíme inspiraci na nejkrásnější nové modely, které vám

Lucie Kratochvílová, 25. 2. 2020Spodní prádlo

Jak vyzrát na plesovou sezónu - inspirujte se u světových celebrit

Sezona plesů je v plném proudu a vám radost z pozvánek na letošní společenské události kalí každoroční zoufání, že nemáte co na sebe? Pak bychom vás rádi inspirovali looky světových hvězd! S naším módním rádcem a tipy na to správné prádlo k šatům zazáříte i bez pomoci plejády stylistů a třeba se konečně začnete těšit, jak na nejbližším plese protančíte střevíce.

Lucie Kratochvílová, 30. 1. 2020Spodní prádloMóda

Čas dlouhých večerů - kvůli těmto pyžamům se vám nebude chtít z postele!

Že se teď stmívá ještě dřív, než vůbec dorazíte z práce, a kvůli sychravému počasí byste zase nejraději nevycházela z domu? Zima umí být pěkně protivná, nabízí ale skvělou příležitost ke zpomalení a relaxu v teple domova. Proč obcházet večírky či podléhat nákupnímu šílenství, když si můžete odpočinout s knížkou, horkým čajem a nějakou tou voňavou svíčkou? Zkuste si ten čas pro sebe opravdu užít a nemějte výčitky, i když se vám o víkendu nebude chtít z postele třeba celý den. Máme pro vás tipy na pyža

Lucie Kratochvílová, 12. 12. 2019Spodní prádloMóda

Jak jsem letos vyřešila vánoční šílenství

Milý Ježíšku, letos jsem byla moc hodná. Jedla jsem zeleninu, uklízela po sobě i po ostatních. Zvládala jsem práci, péči o děti, být většinu času usměvavá s otevřenou náručí. Pravda, doma to sice nevypadá úplně jako v klícce, ale snažím se. I nějaká ta divoká noc občas proběhne. Jenom teď na konci roku mi dochází síly. V běžném letu života už nezvládám gruntovat, péct, obíhat obchody a nakupovat dárky pro celou rodinu. Mým letošním a největším přáním pro rok 2019 je, aby se konečně všechna ta klišé o svátc

Magdalena Lukášová, 8. 12. 2019Spodní prádloMódaŽivotní styl

Čas punčoch a punčocháčů - tipy na nejkrásnější kousky sezóny

Nezáleží na tom, zda je nosíte proto, abyste se nemusela vzdát šatů a sukní i v chladném zimním počasí, či je vnímáte přímo jako kousek, který zajímavým způsobem oživí váš outfit. Sezóna punčochového zboží je tady a my pro vás máme módního rádce, díky kterému se zorientujete v aktuálních trendech!

Lucie Kratochvílová, 14. 11. 2019Spodní prádloMóda

Nezapomínejte na prevenci: Příběh Edity, která si našla bulku ve svých 30 letech - 2.část

Růžový říjen neboli #pinktober se stal měsícem věnovaným rakovině prsu a její prevenci. I Le Chaton chce upozornit na toto téma a zejména na prevenci této zákeřné nemoci. Proto jsme pro vás s paní Editou připravili dvoudílný seriál , který popisuje její příběh. V předchozím díle jste si mohli přečíst o tom, jak si paní Edita našla bulku. Dnes vám přinášíme druhou část, ve které se dočtete, jak léčba probíhala a jak je na tom paní Edita dnes. Doufáme, že pro vás tento dvoudílný seriál bude motivací k preven

Redakce Le Chaton, 24. 10. 2019Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Nezapomínejte na prevenci: Příběh Edity, která si našla bulku ve svých 30 letech - 1.část

Říjen se každý rok barví na růžovo a je věnovaný rakovině prsu. A tak i my v Le Chaton chceme upozornit na toto vážné téma a přinášíme vám příběh paní Edity. Edita je mámou dvou malých dětí, je to odvážná žena, která se úspěšně poprala s rakovinou prsu a prostřednictvím svého blogu a dalších svých aktivit se snaží pomáhat a především motivovat všechny ženy, které se ocitly v podobně těžké životní situaci. Během léčby začala psát svůj blog s názvem: Prsa v háji:

Redakce Le Chaton, 20. 10. 2019Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Chantal Thomass - francouzský luxus s nádechem punku

Delikátní, honosné, provokativní. Prádlo, které upoutá prvotřídní kvalitou i kampaně srovnatelné s tvorbou progresivních módních brandů. To je Chantal Thomass, značka, za níž stojí osobnost stejně působivá, jako produkty, které pod jejím jménem vznikají.

Lucie Kratochvílová, 10. 10. 2019Spodní prádlo

Podprsenky tak krásné, že by byla škoda je schovat

Kvalitním spodním prádlem potěšíme většinou především samy sebe a očím ostatních zůstává skryto. To však nemusí platit vždycky. Pokud dodržíte několik stylingových pravidel, z podprsenky můžete udělat nádherný módní doplněk, jež pozvedne jinak jednoduchý outfit v elegantní pastvu pro oči. Máme pro vás nejen rady, jak se nedopustit faux-pas, ale také módní inspiraci a aktuální nákupní tipy!

Lucie Kratochvílová, 5. 9. 2019Spodní prádlo

Letní noci nekončí - jakým prádlem si je zpříjemnit?

Léto si sice většina z nás spojuje s bezstarostným časem prázdnin, kdy relaxujeme a dobíjíme baterky na dlouhou dobu dopředu, tropické dny, jaké v rekordním počtu doprovází to letošní, však taky dávají pořádně zabrat. Tím spíš, že ani v noci si od horka příliš neodpočineme. I když teď už to na extrémní teploty nevypadá, léto se ještě neloučí a my máme tip, jak si zpříjemnit jeho večery a noci, po kterých se nám na podzim bude ještě stýskat. Co takhle udělat si radost krásným nočním prádlem? Přinášíme aktuál

Lucie Kratochvílová, 15. 8. 2019Spodní prádlo

Odvážné léto - jak nosit trendy topy podle módních influencerek

Kdy jindy se trošku odvázat, než v horkém létě, kdy teploty šplhají k třicítkám a sluneční paprsky přímo vybízí k tomu vystoupit z komfortní zóny a odhalit trošku víc, než obvykle? Máme pro vás inspiraci na letní topy od módních ikon, které se s kůží na trh rozhodně jít nebojí, a tipy na prádlo od Fashion Forms , díky kterému se nebudete bát ani vy.

Lucie Kratochvílová, 8. 8. 2019Spodní prádloMóda

Jak proplout se stylem těhotenstvím i mateřstvím a cítit se skvěle

Jsou ženy, které se na ono “nejkrásnější období v životě” těší dlouhé roky a plánují, jak si čas se vzdouvajícím se bříškem budou užívat. Některé naopak představa těhotenských neduhů, nabraných kil a možná i ztráta vlastní módní identity děsí. Přiznám se bez mučení – sama jsem patřila spíše do té druhé skupiny. Nakonec jsem však našla svou cestu a sedm měsíců po porodu mám pocit, že to vše uteklo až příliš rychle. Co mi pomohlo měsíci v jiném těle nejen proplout, ale nakonec si je i užít?

Lucie Kratochvílová, 6. 6. 2019Spodní prádloŽivotní styl

Trend velí: Rozkveťte!

Květinový vzor je synonymem ženskosti a romantiky, a tak není divu, že letošní jarní a letní kolekce doslova rozkvetly! Kromě šatů a sukní, kam se hodí přece jen nejvíc, ho najdete i na doplňcích, bundách či kalhotách. Florální motivy sluší každé ženě. Stačí jen vědět, jak je vybírat.

Redakce Le Chaton, 11. 4. 2019Spodní prádloMóda

Barva plavek? Vyberte si ji podle tónu vaší pleti!

Čeká vás dovolená u moře a vy pořád nevíte, jaké plavky si koupit? A zkusila jste je vybírat podle odstínu své pleti? Ať už máte kůži světlou a opálíte se jen zlehka, nebo už po pár dnech u moře vypadáte jako Jihoevropanka, vždy existují barvy, které vaše přirozené půvaby podtrhnou a zdůrazní. Které to jsou?

Redakce Le Chaton, 14. 3. 2019Spodní prádloPlavky

Kalhotková encyklopedie: klasické kalhotky

Nosí je malé holčičky i staré babičky. Nejstarší, nejklasičtější a hlavně nejvíc rozšířený střih kalhotek. Střih, který většinu z nás napadne jako první při slově kalhotky. Všechny jsme je totiž nosily. Klasický střih kalhotek se stále těší velké oblibě, přestože oproti tangám nebo šortkám patří ke konzervativnějším modelům.

Vendula, 7. 2. 2019Spodní prádlo

Svátek svatého Valentýna? Udělejte radost sobě i partnerovi

Patříte k ženám, které se na svátek všech zamilovaných každý rok těší? Pak už určitě přemýšlíte, čím byste letos svého partnera překvapila. A že vám svatý Valentýn připadá spíše jako uměle vytvořená tradice? No, možná že po přečtení našeho článku přece jen trochu změníte názor. A i kdyby ne – vždyť láska (ať už ke komukoli) přece za oslavu stojí, nebo ne?

Redakce Le Chaton, 7. 2. 2019Spodní prádlo

Kalhotková encyklopedie: tanga

Opěvovaný i zatracovaný kousek šatníku. Žádný jiný druh prádla není tak sexy a také tak kontroverzní jako tanga. Střih, který může podtrhnout ženské křivky, ale také zdůraznit nedostatky. Víte ale z kolika střihů tang dnes můžete vybírat? Už dávno totiž neplatí, že tanga jsou vhodná jen pro ženy s dokonalým zadečkem.

Vendula, 30. 1. 2019Spodní prádlo

Nahlédněte s námi na veletrh spodního prádla v Paříži

Ve dnech 19. – 21. ledna 2019 se tým Le Chaton účastnil oblíbeného a ve světě známého veletrhu spodního prádla SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE & INTERFILIÈRE. Na tento veletrh jezdíme každý rok, abychom obhlédli nové trendy a vybrali pro vás ty nejhezčí kousky na nadcházející sezóny.

Zdeňka, 24. 1. 2019Spodní prádloMóda

Tohle je 5 signálů, že nosíte špatnou sportovní podprsenku

Tlačí, škrábe, škrtí, zařezává se, nedrží… V lepším případě vám špatná sportovní podprsenka může zkazit trénink. V tom horším skončíte s odřeninami nebo dlouhodobými bolestmi zad. Jak poznat, že vaše sportovní prádlo patří okamžitě do koše? Tady je 5 signálů!

Redakce Le Chaton, 3. 1. 2019Spodní prádlo

Body. Zahřeje? Jistě, ale to zdaleka není všechno!

Dámské body mělo dlouhá léta trochu pošramocenou pověst. Ano, ochrání vaše záda před prochladnutím, ale po estetické stránce nic moc, a navíc to zapínání v rozkroku… Jenže tahle součást ženského spodního prádla prošla zásadní evolucí! Ta sice trvala dlouhá desetiletí, ale na jejím konci jsou kousky tak krásné, že jim odpustíte i to nešťastné zapínání!

Redakce Le Chaton, 13. 12. 2018Spodní prádloMóda

Spodní prádlo jako dárek? Pánové, myslete hlavně na ženu

Vánoce se blíží a spodní prádlo patří k dárkům, které ženy vidí pod stromečkem nejraději. I proto dámy milují muže, kteří se nebojí vstoupit do prodejny plné ženských cetek a nějaké jim koupit. Vůbec přitom nezáleží na tom, jestli trefí správnou velikost. Jde o to, aby z dárku bylo jasné, že na svou ženu myslí a chtějí ji potěšit. Pokud jste tedy muž a chystáte se koupit své ženě jako dárek spodní prádlo, moje rada zní: Během nákupu milujte svou ženu a přestaňte se chovat jako macho.

Helena Konarovská, 6. 12. 2018Spodní prádloŽivotní styl

Výjimečný dárek k Vánocům? Podprsenka, která se podobá šperku!

Určitě máte v šatníku podprsenky, které oblékáte pravidelně, milujete je, ale také jste tak trochu smířené s tím, že je po čase vyměníte za jiné. Ale možná máte v šuplíku i kousky, které oblékáte jen při výjimečných příležitostech – jsou totiž trochu jako šperky! Krásné, zdobené luxusní krajkou nebo výšivkou, a ano, také většinou dražší.

Redakce Le Chaton, 29. 11. 2018Spodní prádlo

Přehlídka Le Chaton: Jaké prádlo a plavky se budou nosit v roce 2019?

Krásné ženy, nádherné spodní prádlo a 15. výročí značky Le Chaton. To vše jsme oslavili během tradiční listopadové módní přehlídky v prostorách Trojského zámku. K vidění byly nejnovější kolekce francouzského, italského či španělského spodního prádla, nočních košilek i punčoch, módní přehlídka návrhářky Ivety Řádkové i plavky dvou kolumbijských značek, které budou v Le Chaton k dostání letos poprvé – Agua Bendita a Maaji.

Redakce Le Chaton, 21. 11. 2018Spodní prádloMóda

BACKSTAGE: Jak vypadalo kočičí focení?

Zveme vás do zákulisí módního focení! Novinky na prodejnách i v e-shopu Le Chaton přibývají každým dnem, a my jsme se rozhodli, že vám některé kousky představíme prostřednictvím vlastních fotografií. Chcete vidět, jak takové focení probíhá? Jak to vypadá v zákulisí? A kolik práce stojí za výslednými snímky! Podívejte se na naše video i fotografie z backstage!

Redakce Le Chaton, 15. 11. 2018Spodní prádlo

Stahovací prádlo. Jak ho vybírat?

Již dávno neplatí, že stahovací prádlo je pouze funkční. Dnes můžete vybírat z krajkou zdobených modelů, které působí velice žensky. Každý kus stahovacího prádla je vyroben z pevného a velice příjemného materiálu, který je zároveň prodyšný. Jaký střih bude vyhovovat právě vám?

Martina, 1. 11. 2018Spodní prádlo

Ramena bolí a ramínka padají? Jaké problémy může způsobit podprsenka?

Řada žen má s nošením podprsenky spojené hlavně nepříjemné pocity. Jenže obvykle za to nemůže samotné prádlo, ale fakt, že je podprsenka zvolená špatně. Jakmile si koupíte prádlo, které opravdu sedí, drtivá většina obtíží prostě zmizí! O kvalitní podprsence totiž celý den ani nevíte.

Martina, 1. 11. 2018Spodní prádlo