Kolekce Marie Jo na jarní a letní sezónu je tu, aby vás nabila energií! Letos máte možnost zazářit v ladící soupravě spodního prádla, který kombinuje nádherné barvy se sofistikovanými výšivkami.

Po dlouhé zimě s krátkými dny zahajuje značka Marie Jo letní sezónu se spoustou pozitivních vibrací. Její zbrusu nová kolekce na jaro a léto roku 2023 vyniká svými nádhernými barvami, bohatými výšivkami, rafinovanými detaily, průsvitnými látkami a designem inspirovaným korzetem. Aby bylo dosaženo této trendy kombinace, čerpal návrhářský tým inspiraci z věcí, které nám dodávají energii – dobrodružství, svoboda a sluneční svit. Výsledek můžete vidět i cítit. Vykročte do léta sebevědomě v podprsence a skvěle padnoucích kalhotkách, které jsou stejně stylové jako pohodlné.

Kolekce pro nadcházející jarní a letní sezónu je o síle ladící sady spodního prádla, která nabízí širokou škálu podprsenek a kalhotek v různých stylech. Koneckonců, Marie Jo ví, že padnoucí spodní prádlo, které se hodí k vašemu jedinečnému stylu a vzhledu – a je navíc pohodlné! – vás bude zásobovat silou. Tomu v Marie Jo říkají „Moje neviditelná síla“. Představte si: Zaskočí vás náhlý liják a zahlédnete sami sebe, celé promoknuté, v okně. Ale ve své odpovídající soupravě budete zářit i nadále.

Marie Jo: 1) kolekce Agnes, 2) kolekce Jane, 3) kolekce Nellie

S kosticí nebo bez?

Kromě známých kolekcí toto léto opět Marie Jo vydává mladistvé a trendy spodní prádlo v nových stylech, včetně vyztužené braletky a vyztužené trojúhelníkové podprsenky. Po úspěchu loňské zimy budou také znovu v nabídce ve svěžích barvách.

Marie Jo: 1) kolekce Jude, 2. kolekce Jude, 3. kolekce Matthias

V trendu!

S trendy kolekcemi, jako jsou Cillian a Benicio, se jde o krok dále. Výrazná barevná paleta Cillian a trendy potisk vám vnesou jaro do kroku, zatímco řada Benicio se může pyšnit efekty dlouhých linií a leopardím potiskem, které vám pomohou zahájit letní sezónu ve velkém stylu. A to nemluvě o skvěle padnoucích kalhotkách!

Marie Jo: 1) kolekce Benicio, 2) kolekce Cillian

Živůtek je zpět

Pokud jste fanouškem korzetového stylu a výšivek, pak je Chen absolutní nutností této sezóny. Inspirace stylem kostýmního dramatu Bridgertonovi dodává balkonovému střihu plno detailů. Lichotivý efekt dlouhých linií a průhledné prvky dělají z Chen svůdný módní návrh – ódu na vaše smyslné já.

kolekce Chen od Marie Jo

Informace o kolekci a trendech obsažených v tomto článku jsme čerpali z oficiálních stránek značky Marie Jo.