Na podzim roku 2020 jsme vyhlásili naší první “Kočičí výzvu”, která u vás sklidila obrovský ohlas. Loňský podzim jsme uskutečnili již druhé focení s našimi klientkami a jejich kočičími přáteli. Podívejte se, jak se dámám povedlo focení tentokrát…

Přihlásit se na focení prádla bez jakýchkoliv předchozích zkušeností chce opravdu odvahu. Každé klientce, která se do naší výzvy přihlásila patří velký obdiv. My ženy většinou na sobě vidíme jen samé chyby a zapomínáme se na sebe dívat jako na celek. Přitom každá žena je krásná a to že nemá míry modelky neznamená, že se modelkou nemůže stát. Alespoň na malou chvíli.

Pustit se do druhého ročníku Kočičí výzvy bylo po vašich krásných reakcích pro nás jasnou volbou. Když jsme rozeslali další e-mail pražským klientkám s přihláškou (kvůli cestování s kočičkami), opět jste nás nezklamaly a ukázaly jste, že se nebojíte jít, jak se říká, s kůži na trh. Vybrat pouze 3 modelky z celé řady krásných žen, byl opět nelehký úkol.

Vybrali jsme několik finalistek, které jsme pozvali na předběžný fitting prádla. Z fotky lze poznat mnohé, ale není nad osobní setkání. Fittingu se zúčastnila i paní Konarovská, takže dámy měly o první zážitek postaráno. Dámy ochotně oblékaly co jsme jim nosili do kabinky a zkoušely a zkoušely. Nakonec bylo o nové sestavě jasno. Stejně jako loni jsme si pro ně připravili několik otázek, kterými se vám trochu představí.

Julie, 51 let

Kolekce Miss Karl od Aubade

Julie si na focení přivedla kocourka Marshalla. K nim do rodiny přišel z útulku a místo samé radosti z nového domova bohužel v půl roce vypadl z balkonu. I přes zlomené přední nožky, díky péči lékařů přežil. Jednu měl zcela zdevastovanou a nakonec mu ji museli amputovat. Čelist má spojenou drátem a chybí mu polovina zubů. Kocourek se nedal a stále dělá rodině radost. Julie o něm prozradila i to, že miluje kuřecí prsa, ale ani dobrou rybkou nepohrdne. Na hraní má doma psí kamarádku Salsu. Jelikož jsou oba mazlíčci zdatní masožrouti mají Julie a její rodina ze zbylých kostiček velmi často k obědu vývar. S oběma zvířecími kamarády se doma nikdy nenudí a mazlíčkové s nimi také ne. I když kamarádství Marshalla a Salsy je občas divoké, je vidět, že se mají rádi a jednomu bez druhého je smutno.

Julie je velmi společenská, má ráda cestování či výlety do přírody. Bohužel kocourek na procházky moc není. Dvakrát jej zkoušeli vzít s sebou, ale přesvědčil je, že kočka není pes a že se procházky pro něj rozhodně nejsou.

Co Vás na nákupech v Le Chaton nejvíce baví?

Líbí se mi naprosto fantastický výběr. A také možnost si v klidu vyzkoušet a vybrat přesně to, o čem jsem přesvědčená, že je to “to pravé”. Některé kousky jsou ikonické a nadčasové. Mám je v šatníku dlouho a vždy, když je vytáhnu, mají úspěch.

Máte u nás vybraný nějaký vysněný kousek, na který ještě nepřišla řada?

Někdy si určitě pořídím pevný korzet. Mám doma jeden kousek z kolekce spodního prádla, ale jednou si koupím takový, který se dá nosit místo trička.

Kolekce Karma do Simone Pérèle

Jaké pro Vás bylo být součástí brandového focení?

Musím říci, že naprosto fantastické. Byl to den pro princezny, den splněných přání.

Jaký názor měl na focení váš kocourek?

Kocourek bohužel dával najevo, že mu přesuny nedělají moc dobře. Nato, že doma ze mě odmítá seskočit a neustále se chce mazlit, v cizím prostředí byl hodně nesvůj. V podstatě se snažil neustále utéct.

Co Vám Kočičí focení kromě krásných fotek přineslo?

Strašně příjemný zážitek. A také pocit, že bez ohledu na věk, každá z nás může být aspoň chvíli krásná. Navíc jsem si mohla vyzkoušet spoustu fantastického prádla a poznala bezvadné lidi. Po zážitku s lockdowny za pandemie Covid 19 šlo o vítanou změnu, o návrat do „normálního“ života, kde jsou lidé, společnost a kde je také zábava.

Kolekce Boudoir de filles od Antigel

Co si myslíte o focení prádla na reálných ženách?

Řekla bych, že je to skvělý nápad. Asi by každá chtěla vypadat jako andílek Victoria Secret, nicméně v reálu je nejdůležitější být bohyní v očích svého partnera a – co je stejně tak důležité – v očích svých. Protože jen tak můžeme působit na okolí jako femme fatale. A přesvědčit i ostatní, že dokonalé míry může mít každá. Byť má na tom nemalou zásluhu šikovná fotografka, vizážistka a samozřejmě ono neuvěřitelné spodní prádlo.

Kočičí výzvu jsme pořádali již podruhé. Jaký by podle Vás měl být další ročník?

Klidně úplně stejný. Jen je potřeba víc zapojit kočky, které zatím hodně rezistují. Prostě mají nafocení svůj názor.

Kdybychom Vás oslovili s další výzvou, šla byste do toho znovu?

Určitě. A moc děkuji za příležitost, kterou jsem od Vás dostala. Splnil se mi dávný sen a nikdy mě nenapadlo, že se stanu „modelkou“ v „babičkovském“ věku. Přeji Vám hodně štěstí. Ať se daří.

Dominika, 37 let

Kolekce Á la folie od Aubade

Dominika je maminka skoro 3letého chlapečka. Před mateřskou pracovala jako HR ve farmaceutické firmě a svou práci měla moc ráda. Jelikož HR není moc oblíbené oddělení, snažila se ho milým přístupem popularizovat. Považovala to za takovou svou misi a doufá, že se jí to jednou podaří. Z koníčků miluje nejvíce tanec. Věnovala se břišním i latinskoamerickým tancům a několik let se vlnila v rytmu flirt dance či kroužila kolem tyče na lekcích pole dance. Žít také nemůže bez hudby. Nejraději má Genesis a Tiziana Ferra. Moc ráda čte. Obzvláště v houpačce na chalupě na Šumavě, kde tráví v létě hodně času. Druhým místem zaslíbeným je pro ni Florencie v Itálii, kterou objevila díky jazykovému kurzu v 19 letech. Florencii si zamiloval i její manžel a už se moc těší, až ji ukáže synovi. Mateřství považuje za jedinečnou možnost si opět hrát. Po mateřské by se ráda věnovala něčemu co ji bude skutečně bavit. Ráda by se odstěhovala s rodinou do přírody, kde je tak šťastná.

Doma jsou milovníci zvířat a doma s nimi bydlí 5 koček. Na focení přivedla dle jejích slov nejněžnější a nejmilejší kočičku co zná, Julinku, kterou její syn velice rád prohání.

Co Vás na nákupech v Le Chaton nejvíce baví?

Určitě “odbornost” prodavaček v obchodech Le Chaton. Vždycky skvěle poradí. Moc se mi líbí také velký výběr prádla, najdu tu i méně obvyklé velikosti a líbí se mi, že tu najdu i opravdu luxusní kousky.

Máte u nás vybraný nějaký vysněný kousek, na který ještě nepřišla řada?

Můj vysněný kousek byla podprsenka Aubade Miss Karl, kterou jsem si zkoušela při fittingu před focením. Je to opravdová nádhera a mám velkou radost, že jsem si jí nedávno mohla pořídit. Další vysněnou podprsenkou je Pleasure State Couture – Mackenzie, kterou jsem měla při focení na téma Valentýn, je krásná, rafinovaná a úžasně tvaruje prsa.

Dominiky vysněná podprsenka Mackenzie od Pleasure State Couture

Jaké pro Vás bylo být součástí brandového focení?

Bylo to prostě úžasné, splněný sen. Vždycky jsem toužila nafotit jednou profi fotky, zkusit si být chvíli modelkou, aby mě někdo krásně nalíčil a učesal, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala. Měla jsem vždycky pocit, že bych se před objektivem styděla, nevěděla jak se tvářit a byl by to spíš stres. Pak přišel email od Le Chaton a já si řekla – páni, to je příležitost si ten sen splnit – a nadchla jsem se pro to o to víc, že jsem už skoro tři roky doma se synem a navíc kvůli covidu nechodím skoro vůbec mezi lidi a cítila jsem, že nutně potřebuji nějakou vzpruhu, zažít něco nového a udělat něco jen pro sebe. Měla jsem od začátku, kdy jsem na výzvu odepsala, pocit, že to klapne. Pak, když přišla zpráva, že jste si mě vybrali, měla jsem obrovskou radost, jako už dlouho ne. Hrozně jsem se na focení těšila, byla jsem moc zvědavá, jaké to bude a bylo to přesně takové, jak jsem doufala. Krásný make up od úžasné Terky Kramlové, nádherné prádlo a příjemná atmosféra. A sama sebe jsem překvapila, že jsem se vůbec nestyděla a prostě si to hrozně užívala. Vlastně ani nepamatuji, kdy jsem naposledy měla tak skvělou náladu. Byl to perfektní den.

Jaký názor měla na focení vaše kočička?

Julinka moje nadšení úplně nesdílela. Byla celý den vyplašená a nechtěla si ani hrát s ostatními kočičími kamarády. Je zázrak, že nakonec Julinka pózuje na dvou fotkách a dokonce je i ve videu. Jako odškodnění dostala krásný chlupatý pelíšek :).

Co Vám Kočičí focení kromě krásných fotek přineslo?

Jedním slovem mi tohle focení dalo radost. Vlilo mi elán do žil a dalo mi nádhernou vzpomínku, při které se pokaždé usmívám a mám z ní krásný pocit. Jsem na sebe vlastně pyšná, protože jsem se celý život styděla ukázat u vody ve dvoudílných plavkách a celkově nejsem exhibicionista a tohle bylo něco, co jde proti tomu a přesto jsem si to tak moc užila. Dalo mi to taky dávku sebevědomí, cítila jsem se najednou výjimečná a také můj manžel si zase uvědomil, že nejsem jen holka v teplákách. Focení mi dělá radost až doteď a to pokaždé, když vidím na internetu svojí fotku, nebo video a když mi píšou známí a ptají se, jestli jsem to já. PFko s mojí a Julinky fotkou bude navždy rodinným stříbrem a jsem zvědavá, co na něj jednou moje vnoučata řeknou.

Kolekce Magie saphir od Lise Charmel

Co si myslíte o focení prádla na reálných ženách?

Často jsem si říkala, no jo, na fotce na té hubené modelce to vypadá pěkně, ale co v reálu. Teď klientky Le Chaton vidí, že prádlo vypadá krásně i na ženách z davu a může je to motivovat udělat si radost nějakým krásným kouskem z Vašeho obchodu, na který by si dřív třeba netroufly.

Kočičí výzvu jsme pořádali již podruhé. Jaký by podle Vás měl být další ročník?

Přišlo mi super fotit venku (lítala jsem v podprsence po Riegrových sadech), focení by mohlo být v létě někde v parku, kombinované s focením uvnitř, aby u toho mohli být kočičí kamarádi. Mohlo by být více společného focení s dalšími “modelkami”. Popravdě bych ale nic neměnila, bylo to skvělé, jak to bylo.

Kdybychom Vás oslovili s další výzvou, šla byste do toho znovu?

Stokrát ano.

Lenka, 47 let

Kolekce Avignon od Pleasure State White Label

Lenka vystudovala divadelní fakultu Akademie Múzických Umění. Již 18 let se živí jako módní stylistka a kostymérka. Předtím krátce pracovala jako kostýmní výtvarnice v divadle. Baví jí cestování do turisticky málo políbených destinací, poznávání nových kultur a lidí. Celkem nedávno ji nadchnul free diving. V budoucnu by se ráda více věnovala práci s lidmi a psychoterapii, ve které se nyní pilně vzdělává. Jejím snem je přestěhovat se s mužem na stáří do Barmy (Myanmar) a tam žít poklidným jednoduchým životem, vrátit se k půdě a ke kořenům.

Na focení s sebou přivezla dva kocourky Lesoně a Makrela. Lenka o nich říká, že jsou jako jing a jang. Lesoň je temperamentní, štíhlý zrzek a velký milovník, který miluje hlavně ji a to velmi intenzivně. Makrel je obrovská šedivá chlupatá koule (původem norská lesní) a naprostý flegmatik. Kam ho dáte, tam ho za rok najdete. Jediná věc, která dokáže zčeřit hladinu jeho poklidného života jsou čerstvě nakrájená jatýrka. U misky a pelíšku se rozdílné světy obou kocourků potkávají.

Co Vás na nákupech v Le Chaton nejvíce baví?

Pokaždé na mě milé prodavačky vytáhnou nějakou „bombu“, která mě překvapí. Ve všech obchodech panuje přátelská atmosféra, člověk se uvolní a také hodně nasměje. Vždy si připadám, jako když jdu spíš s kámoškou na kafe, než nakupovat.

Máte u nás vybraný nějaký vysněný kousek, na který ještě nepřišla řada?

Určitě je to značka Chantal Thomass. Potřebuji od ní tuším VŠECHNO!!! A také to zelené prádlo, co jsem měla na sobě na focení. Je luxusní.

Lenčino vysněné prádlo Dressing floral od Lise Charmel

Jaké pro Vás bylo být součástí brandového focení?

Jako jízda na centrifuze! Obyčejně bývám na druhé straně objektivu, součástí realizačního týmu. Ale vzhledem k tomu, že mám doma tak nevídaně krásné kočky;), řekla jsem si, že je musím „prodat“. A já se svezu s nimi. Byla jsem ohromně šťastná že jste mne vybrali, i když jsem povahou spíše stydlivá. Vzala jsem to jako výzvu – vystoupit ze své komfortní zóny. Kdy jindy než teď a s kým jiným než s vámi, že? Během focení nás všichni podpořili a tím pádem byl vytvořen krásný a bezpečný prostor pro mé kočky i pro mne samotnou.

Jaký názor měli na focení vaši kocouři?

Na focení se mnou přijeli 2 kocouři. Jeden byl hysterický a druhý flegmatický. Přesně tak, jak je to s nimi i v životě;).

Co Vám Kočičí focení kromě krásných fotek přineslo?

Jak už jsem zmínila: vykročení ze své komfortní zóny, překročení hranic, pocit že nejsem zas tak tlustá:-D, obdiv kolegyň z práce a pochvaly rodiny, krásný zážitek o kterém budu jistě jednou vyprávět vnoučatům;).

Kolekce Soir de Venise od Lise Charmel

Co si myslíte o focení prádla na reálných ženách?

Je to ten nejlepší nápad, který jste mohli mít. Je až neuvěřitelně mnoho žen v Čechách, které si nevěří. Něco o tom z pozice své profese vím. Dokonalá těla modelek jsou jenom iluze vytvořená reklamním světem. Krásu vnímám v tom, jak se náš život otiskuje do našich těl. Tělo vypráví o naší životní cestě, příběhy plné nedokonalosti. A v tom je ta opravdová krása i síla.

Kočičí výzvu jsme pořádali již podruhé. Jaký by podle Vás měl být další ročník?

Pestrý. Štíhlé, silné, těhotné, velké, malé, mladé, staré… hlavně ať je to pravdivé.

Kdybychom Vás oslovili s další výzvou, šla byste do toho znovu?

Neváhala bych ani minutu. Tak doufám že to uděláte;).

Kolekce Audacieuse rayures od Chantal Thomass

Tímto bychom chtěli všem dámám i jejich mazlíčkům poděkovat, že se do výzvy pustili s obrovským odhodláním a nadšením (minimálně paničky ano :)). I když takové focení z naší strany vyžaduje několik týdnů příprav, vždy nás potěší nejen výsledek, ale i to, když vidíme naše klientky šťastné, spokojené a jak si focení nesmírně užívají.

Inspirovat se můžete i dámami z prvního ročníku Kočičí výzvy v článku Vždy za kočku s Le Chaton.