Markéta Tietzeová

Trvalý úspěch Simone Pérèle na Mezinárodním veletrhu spodního prádla

Při oslavě 75 let od založení společnosti detailně popisuje výkonný ředitel Simone Pérèle, Mathieu Grodner, dlouhotrvající vztah značky s touto významnou akcí. Mezinárodní veletrh spodního prádla se stal milníkem úspěchu Simone Pérèle a klíčovou událostí, která stále posouvá proslulou francouzskou značku vpřed.

Markéta Tietzeová, 28. 3. 2024Spodní prádloMóda

PrimaDonna Twist: Vintage spodní prádlo, sexy vzhled a křiklavé barvy

Kdyby záleželo na PrimaDonně Twist, léto by trvalo věčně. „PrimaDonna Twist zachytila ​​podstatu léta s funky, ženským a perfektně padnoucím prádlem,“ říká vedoucí oddělení značek a designu, Carole Lambert. Poznejte také na vlastní kůži svět, kde mohou ženy zazářit ve stylovém prádle s přesně padnoucí velikostí košíčků.

Markéta Tietzeová, 21. 3. 2024Spodní prádloMóda

Udržitelná móda má zelenou: staňte se součástí lepších zítřků

Doslova. Ekologická odpovědnost a udržitelnost jsou témata skloňovaná čím dál více. Není to ale žádný bezvýznamný trend, s nímž zkrátka jen „jdeme s dobou“. Otázky šetrnosti vůči naší planetě – tedy jedinému domovu, který máme – jsou důležitější než kdy dříve. Vydejte se s námi budovat lepší místo pro život.

Markéta Tietzeová, 18. 3. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

Minimalistická a sexy: Marie Jo představuje jarní novinky

Rozlučte se s obavami a přivítejte svoji novou sexy verzi. Nová kolekce Young and Daring od Marie Jo vyniká svou jednoduchostí. Elegantní linie a výrazné barvy vytvářejí nezaměnitelně přitažlivý vzhled. Ostré, ale rafinované a odvážné – přesně to, co očekáváte od prádla v začínající jarní sezóně.

Markéta Tietzeová, 11. 3. 2024Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: odvažte se pěstovat své sny

Výjimečná a velmi úspěšná módní návrhářka Marlies Dekkers vždy hledá inspiraci ve významných ženských hrdinkách ze všech minulých dob napříč stovkami generací. Její prádlo je ztělesněním dokonalého stylu, pohodlí, originality a velkého příběhu, který stojí za každou jednou kolekcí. Pro rok 2024 si připravila kousky inspirované zahradou a přírodou a přináší opět velice důležité poselství – pěstovat své sny má smysl. Marlies Dekkers

Markéta Tietzeová, 14. 2. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

S našimi tipy bude váš Valentýn nezapomenutelný

Blíží se den, kdy si lidé po celém světě vzájemně připomínají své city, oslavují společnou lásku a vymýšlí originální program na večer. Ano, Den svatého Valentýna je za rohem. Přemýšlíte, jak jej letos strávit, ale nenapadá vás zkrátka nic výjimečného? Ideální chvíle nechat si poradit od nás.

Markéta Tietzeová, 4. 2. 2024Spodní prádloMódaPlavky

Barva roku 2024 přinese něhu a porozumění

Každá barva má nějaký význam a každý rok má svoji barvu. Tento se ponese v duchu svěžích broskvových tónů. Jaké poselství nám sdělují a proč je dobrým nápadem zařadit je do svého života?

Markéta Tietzeová, 31. 1. 2024Spodní prádloMódaŽivotní styl

Snadnější cesta ke splnění sportovních předsevzetí

Nový rok je mnohem více než jen změnou konečného čísla. Jedná se o důležitý milník, během něhož přirozeně zhodnocujeme svůj život – své úspěchy, pokroky, změny. A přesně tato sebereflexe nás vede ke stanovení nových cílů – nových předsevzetí. Jenže často skončíme dříve, než se naučíme správně psát číslo nového roku. Pojďme to společně letos změnit.

Markéta Tietzeová, 10. 1. 2024Spodní prádloSportŽivotní styl

Přivítejte nový rok stylově: zimní outfity s hřejivými topy a svetříky

Zima je nejchladnějším obdobím roku, časem všech možných večírků, plesů a oslav, ale zároveň jednou velkou příležitostí pro nespočet módních outfitů. Narozdíl od léta, kdy si hravě vystačíte s šaty a kabelkou, zima si vyžaduje mnohem více vrstev. A více vrstev = více kousků, které je třeba vhodně kombinovat pro dokonale trendy look.

Markéta Tietzeová, 2. 1. 2024Móda

Čím okouzlit ženu? Tipy na krajkové dárky, které oceníte oba

Každý rok nabízí hned několik příležitostí, při nichž můžete obdarovat svoji milou. Vánoce nepochybně patří mezi ty hlavní. Výběr toho vhodného daru může být však leckdy oříšek. V tomto článku vám pomůžeme zvládnout tuto výzvu na jedničku. Tedy potěšit milovanou ženu výjimečným dárkem, abyste jí tím správným způsobem projevili, jak moc pro vás znamená. Oblíbený parfém a romantická večeře ve dvou? Určitě, ale… co dál?

Markéta Tietzeová, 5. 12. 2023Spodní prádloMódaPlavky

Cestou ke splněným snům v luxusní noční košilce z hedvábí a krajky

Je to elegance a smyslnost, co přináší jedinečné noční košilky z hedvábí či krajek. Nejen že zdůrazňují krásu ženského těla, ale zároveň nabízejí neuvěřitelný pocit pohodlí a luxusu. Objevte novou úroveň odpočinku a pojďte s námi vstříc nezapomenutelným nočním zážitkům.

Markéta Tietzeová, 23. 11. 2023Spodní prádloMóda

Příručka pro Ježíška: dárky, které opravdu potěší

Tipy na vánoční dárky jsou vděčným rádcem každý rok. Své blízké chceme potěšit něčím opravdu speciálním, osobním, abychom jim dali najevo, že pro nás hodně znamenají. Někdy ale chybí to nejdůležitější – nápad. Proto jsme zde my. Máme pro vás článek plný inspirace, tak se pohodlně usaďte a nechte to nejtěžší na nás.

Markéta Tietzeová, 14. 11. 2023Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: Sexy novinky ze zimní kolekce

Vrcholí sezóna podzimních a zimních módních trendů. Na toto období se pečlivě připravovala i odvážná nizozemská návrhářka Marlies Dekkers. Přináší hned tři dechberoucí kolekce, aby probudila veškeré vaše smysly. Jste připraveni?

Markéta Tietzeová, 7. 11. 2023Spodní prádloMóda

Halloween jako příležitost pro speciální okamžiky

Blíží se Halloween. Ještě před pár lety pro nás tento svátek byl spíše vzdálenější formou našich dušiček a znali jsme jej spíše z amerických a britských filmů. Dnes už se hojně slaví i v České republice a lidé ho pojímají různými způsoby… Dnes se s námi můžete inspirovat několika tipy, jak toto tajemné období prožít.

Markéta Tietzeová, 29. 10. 2023Spodní prádloMóda

Louisa Bracq: špička francouzské módy

Na počátku všeho stála žena s velkým snem a nezaměnitelným talentem. Cílem bylo vyrábět luxusní prádlo z kvalitních materiálů, přenést tradiční zpracování i postupy napříč budoucími generacemi a zachovat si svůj jedinečný elegantní styl bez ztráty pohodlí pro všechny velikosti. Pojďte společně s námi proniknout do zákulisí jedné z nejznámějších francouzských značek – Louisa Bracq.

Markéta Tietzeová, 22. 10. 2023Spodní prádloMóda

Podzim se Simone Pérèle přináší barevné kontrasty a krajková umění

Oblíbená francouzská značka Simone Pérèle má v aktuální podzimní sezóně opět co nabídnout. Inspiraci hledala ve slovanské severní kultuře a přírodě. Máte tak jedinečnou šanci stát se novodobou hrdinkou. Vyjádřete svou ženskost skrze souhru plných a průsvitných detailů či spojení neutrálních odstínů s výraznými barevnými prvky. Objevte novinky luxusního prádla podzimu 2023.

Markéta Tietzeová, 12. 10. 2023Spodní prádloMóda

Velký trend ve světě podprsenek: pásky ve výstřihu

Podprsenka je téměř nezbytnou součástí každodenního života všech žen. Možná by nás ani nenapadlo, jak se jednotlivé kusy, střihy či ozdobné prvky mohou lišit a kolik variací nabízejí. Dnes se zaměříme na oblíbený trend, který můžete potkávat poslední měsíce poměrně často – pásky ve výstřihu.

Markéta Tietzeová, 10. 10. 2023Spodní prádloMóda

Janira - nenápadná značka, kterou ženy milují

Když se řekne oblíbené luxusní značky, vybaví se vám pravděpodobně ty nejznámější a dost možná vás nenapadne barcelonský klenot jménem Janira. Pojďme si ji společně představit.

Markéta Tietzeová, 2. 10. 2023Spodní prádloMóda

Marlies Dekkers: příběh významné ženy jménem Hildegard von Bingen

Hrdá feministka, úspěšná nizozemská návrhářka a inovativní osobnost – to je ve zkratce Marlies Dekkers. Do svých jedinečných modelů vkládá notnou dávku originality se spoustou poselství a připomíná nám důležitost sebevědomí. Skrze dokonale propracované kolekce vzdává Marlies hold významným odvážným ženám napříč historií. Nadcházející podzimní sezóna se ponese v tématech inspirovaných výjimečnou Hildegard von Bingen.

Markéta Tietzeová, 24. 9. 2023Spodní prádloMóda

Projděte se podzimem v trendy zelené

Zelená už se připravuje na start. Tento podzim bude se všemi svými odstíny mířit na přední místa trendů. Objevíte ji téměř na každém kroku, a to nejen v přírodě. Její hlavní vlastností je vytvářet harmonii, propojení s přírodou a nové začátky. Pojďme se s ní seznámit ještě blíže.

Markéta Tietzeová, 11. 9. 2023Spodní prádloMóda

Kalhotková encyklopedie: šortky

Kalhotky jsou pro většinu lidí nepostradatelnou součástí každodenního oblékání. Nabízejí několik důležitých funkcí a podobně širokou škálu střihů. Dnes si přiblížíme kalhotky šortky, jejich nesporné výhody, čím se liší od ostatních střihů a proč stojí za to, otevřít jim svoji šatníkovou náruč.

Markéta Tietzeová, 23. 8. 2023Spodní prádloMóda

Podzimní kolekce PrimaDonna je o experimentování s barvami, styly a potisky

Pohodlí nebo móda? Se spodním prádlem PrimaDonna si už nikdy nemusíte vybírat. Tuto sezónu vás luxusní belgická značka zve k rozšíření svých obzorů, objevování nových stylů a experimentování s potisky a barvami. PrimaDonna je především o spodním prádle, které padne jako sen a zvedne vaše sebevědomí. V PrimaDonně zazáříte.

Markéta Tietzeová, 16. 8. 2023Spodní prádloMóda

Rozsviťte svůj šuplík se spodním prádlem oslnivými barvami!

Zima je chladná a temná, ale vaše zásuvka na spodní prádlo být nemusí. Marie Jo pro sezónu podzim/zima 2023 přichází s trendy kolekcemi v jasných, zářivých barvách a teplých odstínech. Ženské detaily a podmanivé kombinace krajky, výšivky a tylu vytváří opravdovou krásu. Tyto elegantní skvosty mají dokonalý střih a byly navrženy tak, aby byly vidět!

Markéta Tietzeová, 13. 8. 2023Spodní prádloMóda

Modal a micromodal: Udržitelný materiál na vzestupu

V textilním průmyslu existuje mnoho druhů materiálů, které nabízejí různé vlastnosti a výhody. Mezi novější a stále populárnější materiály patří modal a micromodal. Pojďme si přiblížit, proč se poslední roky těší takové oblibě.

Markéta Tietzeová, 9. 8. 2023Spodní prádloMóda

Tencel (lyocell): přírodní materiál s nenahraditelnými vlastnostmi

Tencel se poslední roky stává čím dál více populární a můžeme se s ním setkat u všech možných druhů oblečení a textilu obecně. A není divu – svými vlastnostmi dokáže předčit i bavlnu. V čem tkví jeho moc?

Markéta Tietzeová, 26. 7. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

S.O.S. nové plavky na poslední chvíli

Léto je v plném proudu a s ním přichází i touha po osvěžujícím koupání. Pokud jste se rozhodla vyrazit na dovolenou u moře nebo si užít slunečný den na pláži, jednou z věcí, které rozhodně potřebujete, jsou plavky. Co ale dělat, když jste se rozhodla s nákupem vyčkávat, nebo vaše oblíbené plavky zkrátka dosloužily?

Markéta Tietzeová, 12. 7. 2023MódaPlavky

Letní noční prádlo pro luxusní spánek ve vyšších teplotách

Léto velmi často doprovází vysoké noční teploty, což může spánek značně znepříjemnit. Proto je velmi důležité zvolit vhodné prádlo a materiál s vlastnostmi, které promění váš odpočinek v relax s nekonečným pohodlím.

Markéta Tietzeová, 28. 6. 2023Spodní prádloMóda

Protetické plavky: Cesta ke svobodě pro ženy po mastektomii prsu

Někdy nám život připraví neočekávané a náročné zkoušky, s nimiž se musíme vypořádat. Jednou z nich jsou bez pochyby zdravotní potíže. Téma mastektomie je ve společnosti bohužel stále ještě poměrně tabu, což ženám příliš nepomáhá. Naštěstí jsme tu my a v tomto článku vás přesvědčíme, že cítit se krásné a sexy je zcela na místě.

Markéta Tietzeová, 25. 6. 2023MódaPlavky

Síla plážových doplňků k podtržení vašeho osobitého stylu

Období času stráveného u vody se pomaličku blíží. Pláž i bazén nabízí spoustu prostoru a příležitostí k vyjádření vlastní osobnosti skrze širokou škálu plážových doplňků. Móda je zkrátka všude a my jsme tu pro vás, abychom vám pomohli se lépe zorientovat a vyladit letní outfit k dokonalosti. :-)

Markéta Tietzeová, 24. 4. 2023MódaPlavky

Ponožky jako trendy doplněk k osobitému stylu

Ponožky jsou důležitou součástí našeho denního oblékání a dá se na nich skvěle promítnout osobnost, momentální nálada a individualita. Zkrátka mohou být výrazným prvkem našeho outfitu. Pojďme si společně projít pár základních informací a aktuálních trendů v tomto zdánlivě nenápadném kousku.

Markéta Tietzeová, 7. 4. 2023Spodní prádloMóda

Hedvábí - královský materiál, který pohladí

U pojmů „hedvábí“ či „hedvábný“ jen málokoho napadne něco méně pozitivního, než je nebeské pohodlí, jemnost a luxus. Je tento oblíbený materiál opravdu tak zázračný?

Markéta Tietzeová, 28. 3. 2023Spodní prádloMóda

S PrimaDonnou k prima letním zážitkům: průvodce plavkami

Letní teploty se pomalu a jistě blíží a zanedlouho nás začnou vábit k venkovním vodním radovánkám. S tímto obdobím se samozřejmě otevírá barevný svět módy a obsáhlá nabídka plavek s plážovými doplňky a další radosti. V Le Chaton jsme si pro vás připravili nejen obvyklou širokou nabídku plavek, ale také tento článek, který pěkně shrne nové kolekce od PrimaDonny, jedné z nejoblíbenějších značek luxusního prádla.

Markéta Tietzeová, 27. 3. 2023MódaPlavky

Inspirováno dobrodružstvím a svobodou

Kolekce Marie Jo na jarní a letní sezónu je tu, aby vás nabila energií! Letos máte možnost zazářit v ladící soupravě spodního prádla, který kombinuje nádherné barvy se sofistikovanými výšivkami.

Markéta Tietzeová, 14. 2. 2023Spodní prádloMóda

Svůdné prádlo jako valentýnské překvapení

Svatý Valentýn nám každý rok připomíná, že láska je všude kolem nás jako nedílná součást života a vnitřní spokojenosti. Svátek zamilovaných si zaslouží pozornost a jako každý jiný svátek, i tento má být důvod k oslavě. Oslavte jej v tom nejkrásnějším spodním prádle a oboustranná spokojenost bude zaručena.

Markéta Tietzeová, 31. 1. 2023Spodní prádloMóda

Už znáte barvu roku 2023? Přinese spoustu pozitiv

Každý rok je jedinečný a přináší s sebou spoustu charakteristik, trendů, poselství a novinek. Barva v tomto případě není výjimkou. V rámci trendů se dokonce vyhlašuje oficiální barva roku. Pojďme se seznámit s tou letošní a zjistit, v čem tví její kouzlo.

Markéta Tietzeová, 30. 1. 2023Spodní prádloMódaŽivotní stylPlavky

Do obchodů zamířily první plavkové novinky nejen na exotickou dovolenou

Přichází hlavní sezóna cestování do exotických zemí, kde je léto v plném proudu. Pokud se na takovou dovolenou chystáte, čas na prohlídku nových trendů v oblasti plavek a další plážové módy právě nastal. V případě, že pro vás léto začne až hezky česky v červnu a nebo chcete být stylová během celoročních návštěv bazénu, inspirace a tipy se vám určitě budou hodit.

Markéta Tietzeová, 15. 1. 2023MódaPlavky

Dárky na poslední chvíli? Máme pro vás ty nejkrásnější!

Spousta z nás je zavalená prací do poslední chvíle a někdy prostě chybí čas a možná i trocha organizace, takže i když máte pocit, že jste se za poslední týdny nezastavili, tak jste nestihli všechno. Jsou-li tím právě vánoční dárečky, máme dobrou zprávu. Doručení do Vánoc ještě stíháme.

Markéta Tietzeová, 15. 12. 2022Spodní prádloMóda

Vánoce ve jménu luxusního prádla: Tipy nejen na dárečky

Lámete si hlavu nad tím, co si přát od Ježíška, ale víte, že by se mělo jednat o něco výjimečného? Nebo patříte k té druhé straně, které prostě jen došla inspirace na ideální dárek pro blízkou osobu? Už nemusíte. Připravili jsme si pro vás několik tipů, které účel splní a udělají radost.

Markéta Tietzeová, 29. 11. 2022Spodní prádloMóda

Podzimní módní trendy: V čem letos nejvíce zazáříte?

Letní měsíce jsou definitivně za námi. Krajina postupně mění své barvy do nejrůznějších odstínů červené, oranžové a hnědé, a pomalu očekává nastávající zimu. Nové roční období s sebou ale přináší mnohem více. Na citelný pokles teplot se však kromě přírody také svědomitě připravovali módní návrháři, aby nám mohli nabídnout teplé a stylové kousky, kterými oživíme své šatníky. Jaké jsou tedy trendy v oblasti módy na podzim 2022? V tomto článku se zaměříme na ponožky, punčochy, punčocháče a svetry.

Markéta Tietzeová, 16. 11. 2022Spodní prádloMóda