Markéta Tietzeová

Inspirováno dobrodružstvím a svobodou

Kolekce Marie Jo na jarní a letní sezónu je tu, aby vás nabila energií! Letos máte možnost zazářit v ladící soupravě spodního prádla, který kombinuje nádherné barvy se sofistikovanými výšivkami.

Markéta Tietzeová, 14. 2. 2023Spodní prádloMóda

Svůdné prádlo jako valentýnské překvapení

Svatý Valentýn nám každý rok připomíná, že láska je všude kolem nás jako nedílná součást života a vnitřní spokojenosti. Svátek zamilovaných si zaslouží pozornost a jako každý jiný svátek, i tento má být důvod k oslavě. Oslavte jej v tom nejkrásnějším spodním prádle a oboustranná spokojenost bude zaručena.

Markéta Tietzeová, 31. 1. 2023Spodní prádloMóda

Už znáte barvu roku 2023? Přinese spoustu pozitiv

Každý rok je jedinečný a přináší s sebou spoustu charakteristik, trendů, poselství a novinek. Barva v tomto případě není výjimkou. V rámci trendů se dokonce vyhlašuje oficiální barva roku. Pojďme se seznámit s tou letošní a zjistit, v čem tví její kouzlo.

Markéta Tietzeová, 30. 1. 2023Spodní prádloMódaŽivotní stylPlavky

Do obchodů zamířily první plavkové novinky nejen na exotickou dovolenou

Přichází hlavní sezóna cestování do exotických zemí, kde je léto v plném proudu. Pokud se na takovou dovolenou chystáte, čas na prohlídku nových trendů v oblasti plavek a další plážové módy právě nastal. V případě, že pro vás léto začne až hezky česky v červnu a nebo chcete být stylová během celoročních návštěv bazénu, inspirace a tipy se vám určitě budou hodit.

Markéta Tietzeová, 15. 1. 2023MódaPlavky

Dárky na poslední chvíli? Máme pro vás ty nejkrásnější!

Spousta z nás je zavalená prací do poslední chvíle a někdy prostě chybí čas a možná i trocha organizace, takže i když máte pocit, že jste se za poslední týdny nezastavili, tak jste nestihli všechno. Jsou-li tím právě vánoční dárečky, máme dobrou zprávu. Doručení do Vánoc ještě stíháme.

Markéta Tietzeová, 15. 12. 2022Spodní prádloMóda

Vánoce ve jménu luxusního prádla: Tipy nejen na dárečky

Lámete si hlavu nad tím, co si přát od Ježíška, ale víte, že by se mělo jednat o něco výjimečného? Nebo patříte k té druhé straně, které prostě jen došla inspirace na ideální dárek pro blízkou osobu? Už nemusíte. Připravili jsme si pro vás několik tipů, které účel splní a udělají radost.

Markéta Tietzeová, 29. 11. 2022Spodní prádloMóda

Podzimní módní trendy: V čem letos nejvíce zazáříte?

Letní měsíce jsou definitivně za námi. Krajina postupně mění své barvy do nejrůznějších odstínů červené, oranžové a hnědé, a pomalu očekává nastávající zimu. Nové roční období s sebou ale přináší mnohem více. Na citelný pokles teplot se však kromě přírody také svědomitě připravovali módní návrháři, aby nám mohli nabídnout teplé a stylové kousky, kterými oživíme své šatníky. Jaké jsou tedy trendy v oblasti módy na podzim 2022? V tomto článku se zaměříme na ponožky, punčochy, punčocháče a svetry.

Markéta Tietzeová, 16. 11. 2022Spodní prádloMóda