Lenka Wernerová, 23. 4. 2020

Snažíme se, aby bylo vidět co nejméně. Přesto s námi musí souznít. Spodní prádlo. Jestli oblečení zčásti vyjadřuje, kým jsme a mluví za nás dříve, než promluvíme my, pak spodní prádlo vyjadřuje kým jsme zcela. Proč je spodní prádlo tolik důležité?

Spodní prádlo určuje, jak se cítíme. V kanceláři i doma.

Spodní prádlo si vybíráme podle barvy a materiálu našeho oblečení i podle příležitostí. Od pěkné hladké podprsenky v tělové barvě pod halenku do zaměstnání, přes podprsenku bez výztuže, kostic či ve sportovní verzi na doma až po krajkové a svůdné prádlo pro vášnivé noci. Ať už chceme nebo ne, oblečení včetně spodního prádla určuje, jak se cítíme. Jinak se budeme cítit v bavlněné podprsence sportovního rázu a jinak v sexy prádle na večer. V každém případě bychom spodnímu prádlu měly věnovat maximum své pozornosti, a to i v případě, nemáme-li v plánu ho někomu ukazovat. Rozhodně bychom si neměly pořizovat pěkné kousky jen kvůli druhým, ale hlavně kvůli sobě. Tudíž i na dobu, kdy jsme doma úplně samy.

Krásné nevyztužené spodní prádlo na doma

Velmi pohodlně a sexy se budete doma cítit i v těchto podprsenkách bez kostic

Jak o spodní prádlo správně pečovat

Stejně jako se věnujeme svému „vnějšímu“ šatníku, důraz bychom měly klást i na kousky spodního prádla. Základem je naučit se ho prát. Úplně nejlepší je praní v ruce. U nás v obchodech i na e-shopu si můžete pořídit speciální přípravek, se kterým prádlo můžete vyprat v ruce, ale i v pračce. Pokud budete prát vaše kousky v pračce, nezapomeňte je zapnuté vložit do speciálního pytlíku na praní spodního prádla a zvolit co nejšetrnější program s nejnižší teplotou. Vyhněte se sušení v sušičce nebo na zapnutém topení, protože tam by se mohly kousky srazit. V případě barevného spodního prádla také ostrému slunci, které by ho mohlo vyšisovat.

Šatónek a pytlík na šetrné praní spodního prádla

Spodní prádlo obměňujte. Je nejblíže našemu tělu a zaslouží si tu nejlepší péči a my si zase zasloužíme nosit jen kousky, které budou naší ozdobou a ne abychom přemýšlely, jaké prádlo máme na sobě a zda jej můžeme vůbec ukázat. Pryč dejte tedy kousky, které jsou již seprané, mají zapraná ramínka, kousky, které změnily velikost i barvu.

Pokud i doma nosíte rády vyztužené podprsenky, mohly by se vám líbit tyto

Dáváte-li doma přednost sportovním podprsenkám, máme pro vás samozřejmě i ty

Spodní prádlo je základem našeho outfitu

Krásné, čisté, voňavé a skvěle padnoucí spodní prádlo je základem každého outfitu, se kterým by mělo ladit. Musí nám sedět velikostně a nemělo by být odhalováno více, než je třeba. Vždy bychom měly dbát na to, abychom neskladovaly zaprané kousky, které dokáží zkazit celý dojem i z jinak úžasného looku (hlavně během letních dnů, kdy ramínka podprsenek ráda vylézají).
Spodní prádlo, i když není vidět, nás určuje, a to více než si myslíme. Právě proto, že je skryto. Stejně jako naše osobnost a duše. Nevykládáme každému na potkání, kdo a kým jsme, oblečení to však v mnoha případech řekne za nás. Pokud se o sebe staráme jen kvůli ostatním, budeme se maximálně věnovat vnějšku, tedy oblečení, které je vidět. Pečujeme-li o sobě zejména kvůli sobě, pozornost upřeme i k vnitřní schránce, tedy ke kouskům, které nejsou vidět, jako je spodní prádlo. Stejně jako je důležité, co říkáme, ale ještě důležitější, co si myslíme.

Spodní prádlo na vášnivé večery