Jak jistě víte, cílem Kočičí výzvy je ukázat prádlo na reálných ženách. Nejde nám o domnělou dokonalost, ale o skutečnou krásu. S nadšením vítáme, když se přihlásí ženy, které nemají zrovna míry modelky. Pavla byla jednou z nich. Mladá, krásná žena, která miluje svou ženskost takovou jaká je. Zkrátka žena nejen s velkým Ž.

Za všechno může e-mail

Když přišel email s nabídkou možnosti přihlásit se do projektu ”Za kočku”, po menších rozvahách (nemám míry modelky 90–60–90) jsem se však rozhodla zkusit to. Hlavně proto, že jsem dlouhodobou zákaznicí butiku Le Chaton a také obdivovatelkou paní Helenky Konarovské. Často si s ní pouštím rozhovory, kde hovoří o nezbytnosti skvěle padnoucího spodního prádla. I já jsem se rozhodla před pár lety svěřit se do jejích rukou a i přesto, že je Praha vzdáleným místem od mého bydliště, nikdy cesty do jejího butiku nelituji.

Na kilech nezáleží

Mým dalším důvodem k přihlášení se bylo ukázat ostatním ženám, že není důvod stydět a pochybovat o své ženské kráse. Že je potřeba ukazovat spodní prádlo i na těle ženy s nějakými těmi kily navíc. To bylo jedním z mých cílů účasti v tomto projektu. V minulosti jsem se věnovala modelingu a zúčastnila se soutěže Miss. Z důvodu studia jsem se těmto koníčkům nemohla již věnovat, také proto jsem do této výzvy šla, abych se připomněla, jaké to je, stoupnout si opět před objektiv fotoaparátu.

Den jako pro princeznu

V den D jsem se dostala do překrásného apartmánu jednoho z pražských hotelů přímo u řeky Vltavy. Tento zážitek je nepopsatelný. Krásné prostředí s úžasnou atmosférou a lidmi, kteří se o celý tento projekt starali. Jednalo se především o paní fotografku, kameramanku, kosmetičku a v neposlední řadě děvčata z butiku Le Chaton, která vše pečlivě do posledního puntíku připravila. Slečně kosmetičce bych tímto chtěla dodatečně poděkovat za to, jak profesionálně se postarala o můj make-up a styling vlasů.

Důležité je uvolnit se

Co mi z tohoto dne nejvíce utkvělo v paměti byl zvuk francouzské hudby, který se linul napříč celým apartmánem. Bylo to něco, co mi velmi pomohlo uvolnit se a začít pózovat. S touto atmosférou a báječnou náladou, která nás celým dnem provázela, šlo focení samo.

Láska na první pohled

Nejlépe jsem se cítila ve spodním prádle Marlies Dekkers – Dame de Paris. Jednalo se o lahvově zelené prádlo se zlatým lemováním a zlatými detaily na ramínkách. Zaujalo mě především proto, že kombinace právě těchto dvou barev je pro mě kombinací velice oblíbenou. Dalším důvodem bylo moderní provedení křížení nad košíčky podprsenky a také zajímavé propojení sportovního stylu a elegance. Samozřejmě netrvalo dlouho, a po pár dnech od focení jsem se do butiku právě pro toto prádlo vypravila. Nyní jsem hrdou majitelkou této krásy.

Děkuji celému týmu Le Chaton za krásný den, skvělé zkušenosti a jejich práci. Tento den byl jedním z těch, které si moje kniha života jistě zapíše.

Pár slov o Pavle

Pavla je krásná žena. Když dorazila na předběžný fitting prádla zářila z ní úžasná energie a nadšení. Líbilo se nám, že umí „prodat“ co má. I když, jak sama říká, nemá zrovna míry modelky, na kráse jí to rozhodně neubírá. Naopak. Nejkrásnější na ženě je sebevědomí. A Pavla se má ráda taková jaká je. Kdyby toto uměla každá žena, je svět hned krásnějším místem. Pavli děkujeme, že jsi s námi ten den byla…