Už v roce 1865, kdy v Německu vznikla společnost na výrobu korzetů, snil její zakladatel Salomon Lindauer o značce, jež bude dodávat sebevědomí a podtrhovat krásu žen s přirozeně bujným poprsím. Po více než sto padesáti letech je PrimaDonna lovebrandem milionů zákaznic, které až díky ní našly perfektně padnoucí podprsenku. Oblíbily si ji také náročné ženy, jež vyžadují precizní řemeslnou kvalitu i působivý design.

Z výrobce korzetů byla už na začátku dvacátého století PrimaDonna známá po celé Evropě coby značka, jež přináší perfektně padnoucí spodní prádlo. V padesátých letech pak byla jednou z prvních firem, které začaly používat nové materiály jako nylon a lycru. Zatímco sedmdesátá léta přinesla kult extrémně štíhlých modelek, byla to právě PrimaDonna, kdo proti stereotypu bojoval – do kampaní obsadila modelky s ženskými tvary, s nimiž se mohly ztotožnit zákaznice, a popularita značky tak dále rostla. Jedním z největších milníků ve firemní historii bylo její převzetí rodinným koncernem Van de Velde, jež zastřešuje značky vyrábějící spodní prádlo, v roce 1990. Od té doby PrimaDonna vyrábí prádlo, jež je nejen dokonale funkční, zaujme však také velmi módním designem.

Splněný sen žen s plným poprsím

Nejikoničtějším a celosvětově nejprodávanějším kouskem značky se stala dnes již legendární podprsenka Deauville. Je doslova záchranou pro ženy s velkým poprsím stejně jako pro ty, kterým k němu příroda nadělila útlou postavu. Zatímco její tvar poskytuje nebývalou oporu i pohodlí, dezén podprsenky je delikátní, oku lahodící záležitostí. Prodává se v mnoha barvách a největší velikost košíčku je J.

Kolekce, která vznikla jako oslava stoletého výročí Van de Velde, představuje dva nejikonočtější modely, A la Folie a právě Deauville, v novém designu navrženém pouze pro tuto příležitost. Elegantní černá v kombinaci se zlatými výšivkami propůjčuje všem kouskům (kromě podprsenek také kalhotkám a korzetům) slavnostní glamour vzhled, který je jako stvořený pro následující sváteční období.

Necháte se unést některým z těchto překrásných kousků?