Našim modelkám z Kočičí výzvy jsme tentokrát nechali volnou ruku, ať o sobě či focení řeknou, co samy chtějí. Zajímal nás pohled na den jejich očima. Pohodlně se usaďte a podívejte se společně na to, co o svém „kočičím dni“ řekla Magdalena.

Když mi do e-mailu přistála “kočičí výzva”, zda mám odvahu, stát se jednou ze 3 koček, velmi mě to zaujalo. Asi se zrovna také potkala touha udělat pro svého muže hezké profesionální fotky v prádle a spojilo se to s butikem, kde moc ráda nakupuji. Nemám úplně vyhraněnou značku a styl prádla, takže například podprsenky a plavky Antigel nebo Marie Jo, pak jemnější prádlo LB, miluji bavlněné letní košilky na ramínka a v zimě s dlouhým rukávem flanelové měkoučké košile a pyžamka od Ralph Lauren.

Pohyb je můj život

Mám ráda sport a Panache je za mě skutečně skvělá sportovní podprsenka, ve které se mi příjemně běhá, hraje tenis, jezdí na kole, in-linech, tančí zumba nebo skáče na heetech. Tím jsem současně vyjmenovala mé oblíbené sporty a rovněž moc ráda relaxuji při knížce a lenoším.

Jen malý krůček k cíli

Při pozvání na fitting do Opletalovy ulice jsem měla příjemný pocit, že už to je úspěch a bylo to pro mě osobní vítězství. Zkoušení probíhalo ve velmi přátelské atmosféře, zapojil se celý obchod, moc milé místo. O to byla samozřejmě větší radost po obdržení itineráře na den focení, kam jsem byla vybrána.

Den D

Profesionální líčení, styling, empatický přístup celého ženského týmu, skvělé fotografky, velmi přátelské a příjemné lidské a citlivé chování obou zástupkyň Le Chaton a taky obě další kočičí výherkyně byly opravdu moc fajn. To vše mi pomohlo být uvolněnější a užít si focení a natáčení v příjemné pohodě. Samozřejmě i krásný prostor v hotelu v Řevnicích velmi přispěl svým elegantním a pohodlným prostředím k hezkým pocitům a uvolnění.

V prádle, které jsem fotila jsem se cítila moc dobře, přestože já osobně si vybírám trochu jiný styl. Lise Charmel, ve zlato-černém vánočním provedení, jenž jsem fotila, byla moc zajímavá zkušenost. Měkká krajka bez výztuže tak dobře držela a padla, že jsem tím byla příjemně překvapená. Všechno nafocené prádlo mi hezky sedělo a cítila jsem se v něm sexy, obzvlášť vysoký podvazkový pás udělal své. Nejvíce se mi líbilo v červeno-fuchsiovém, asi proto, že jsem býčiče :o)

Jsem poměrně stydlivá, nejsem žádný velký extrovert v této oblasti veřejné “polonahoty”. Takže, když jsem se dostala do stavu ztuhlosti, fotografka mi dala prostor a příjemně mě z toho dostala ven do přirozenosti spolu s celým týmem a dalšími prima kočkami.

Radost mých blízkých je pro mne největší odměna

Už jsem vyzkoušela v životě různé profese, posledních 5 let jsem pečovala o e-shop s dětským pokračovacím mlékem a pomáhala svému partnerovi. Moje míry jsou pas 75, boky 93, prsa 95. Je mi 45 let, jsem rozvedená, mám dceru 13 let a syna 9 let. Děti dělají atletiku, syn nově fotbal, tak chodíme občas kopat a máme rádi společný čas, který si moc užíváme. Dcera mě zasvěcuje do různých aplikací, které nestíhám a zatím ona ještě dá na mé zkušené rady. Děti měly z maminky radost a jsou na mě pyšné, stejně jako partner a to mě nejvíce odměnilo.

A ještě na závěr úsměvná vánoční scénka, jak mamka na Instagramu stále dokola sjíždí to video ve zlato-černém prádle s župánkem a nemůže se na mě vynadívat, je nezapomenutelná situace :o)

Magdalena očima Le Chaton

Magdalena je sympatická a krásná žena. Na fittingu nás zaujala svou nesmírně pozitivní energií a trpělivě zkoušela vše, co jsme jí do kabinky nosily. Musíme přiznat, že fitting jsme si užívali s ní. V její přítomnosti jsme se cítili zkrátka fajn a tak bylo o naší nové kočce jasno. Ke všem nástrahám v průběhu focení se postavila s grácií a obrovským odhodláním. A za to jí děkujeme.

Nezapomeňte si přečíst, jaké bylo focení pro Petru, naši další kočku z Kočičí výzvy.