Léto si sice většina z nás spojuje s bezstarostným časem prázdnin, kdy relaxujeme a dobíjíme baterky na dlouhou dobu dopředu, tropické dny, jaké v rekordním počtu doprovází to letošní, však taky dávají pořádně zabrat. Tím spíš, že ani v noci si od horka příliš neodpočineme. I když teď už to na extrémní teploty nevypadá, léto se ještě neloučí a my máme tip, jak si zpříjemnit jeho večery a noci, po kterých se nám na podzim bude ještě stýskat. Co takhle udělat si radost krásným nočním prádlem? Přinášíme aktuálního nákupního rádce.

Elegantní noční košilky pro romantičky

Nejkrásnější jsou ty s jemnými špagetovými ramínky, často doplněné ještě něžnou krajkou. Ať už si vyberete květinový vzor nebo sáhnete po jednobarevné variantě, budete se každý večer cítit výjimečně.

Hravá pyžama pro minimalistky

Spíše než romantickým střihům holdujete těm chic chlapeckým? Pak vás potěší dvoudílné pyžamo. Pořiďte si třeba proužkované ve stylu Rozmarného léta!

Hedvábí pro milovnice luxusu

Chcete opravdu luxusní kousek neobyčejné kvality, který vám bude dělat radost dlouhá léta? Vsaďte na hedvábí! Tento přírodní materiál živočišného původu má charakteristický lesk, je neskutečně jemný a díky výborným termoregulačním schopnostem vás teď v létě ochladí, v zimě zase zahřeje. Kromě milovnic nadčasové elegance jej ocení i citliví lidé trpící různými alergiemi.

Nejsvůdnější variantou hedvábného nočního prádla jsou noční košilky – vybírat můžete z variant ke kolenům i těch dlouhých až na zem.

Jestli si už teď pořídíte hedvábné pyžamo, v chladných zimních dnech si budete za tohle rozhodnutí děkovat. A nejen tuhle zimu, ale určitě i několik příštích.

Máte už vybraný ten pravý kousek? Pokud vám tahle dávka inspirace nestačila, na našem eshopu najdete ještě širší nabídku nočního prádla, ze které si určitě vyberete.