Erotické prádlo je příslibem výjimečného zážitku. Může být decentní, romantické, ale také velmi odvážné. Popusťte uzdu fantazii a dopřejte si extra svůdné kousky, které potěší nejen vašeho partnera, ale i vás.

Prádla máte jistě plný šuplík. Hladké, s krajkou, sportovní… jste si jistá, že nic nechybí? Zkontrolujte ho ještě jednou. Určitě byste v něm měla najít i nějaký ten speciální kousek, který dá vašemu partnerovi jasně najevo, že se má v ložnici opravdu na co těšit.

Erotické prádlo může být decentní, ale i velmi odhalující. Někdy stačí málo a fantazie jede na plné obrátky. A to nejen u mužů. Budete se divit, ale sexy prádlo netěší pouze muže, ale také nás ženy. Tak nějak se díky němu cítíme více žádoucí a to není nikdy na škodu. ☺

Korzet Á la folie od Aubade

Sexy prádlem můžete dokonce partnerovi naznačit, co jste si pro něj na večer nachystala za “program”. Fantazii se v této prádlové disciplíně meze nekladou. Co není zakázáno, je dovoleno. Jaké prádlo tedy považujeme za velmi sexy? Vesměs takové, které je hodně odhalující a zdůrazní vaše přednosti. Pro ty ženy, které nosí spíše hladké prádlo to může být i klasická krajková podprsenka. Důležitá je zkrátka změna zajetého stereotypu.

Korzety a podvazkové pásy – sázka na jistotu

Dávno tomu co byly korzety a podvazkové pásy běžnou součástí ženské garderoby. Doba pokročila, ale tyto kousky se u pánů těší stále velké oblibě. Korzet vykouzlí svůdný dekolt a štíhlý pas, kterému neodolá žádný muž. Podvazkové pásy jsou na oblékání jednodušší, ale to jim na svůdnosti rozhodně neubírá. Vybírat můžete od nízkých po vysoké pásy, které často můžete vzít i přes košili či top.

Svůdná průhlednost i rafinované detaily

Noční košilka Polly od Marjolaine

V noční košilce nemusíte pouze spát. S její pomocí snadno probudíte nejen partnera, ale i jeho vášeň. Odhalená pokožka, krajky, tyl, výšivky či sexy šněrování podnítí fantazii, zdůrazní přednosti a navíc ji máte oblečenou i svlečenou během chvilky.

Oblečená neoblečená

Obepíná postavu, zdůrazňuje ženské křivky a dráždí fantazii. Řeč je o body. Pokud ho máte zařazené pouze v sekci funkční prádlo, děláte velkou chybu. Vsaďte na krajky, průhledný tyl, zdobení pásky či nevšední a odhalující střihy, které z vás udělají svůdnou bohyni. V takovém případě vám muž velice rád podlehne.

Když chcete něco extra

Sexy body Boite a Désir Fleurs Chéries od Aubade

Mnoho neskryjí, spíše naopak. Ukáží co se dá! Prádlo plné erotiky sází na krajky, pásky alá bandáž či dokonce rafinovaná pouta, která vybízí k erotickým hrám. Pokud hledáte prádlo, ve kterém ani nestihnete doběhnout z koupelny do ložnice, právě jste ho našly.

Nevšedním zážitkem může být i výběr takového prádla. Stačí přizvat svou drahou polovičku. Ať chceme nebo ne, muži umí erotické prádlo vybrat mnohem lépe než ženy. Nezaměřují se tolik na praktičnost, ale spíše na to, co se jim na partnerce líbí. Prádlo vybírejte ovšem i tak, abyste se se v něm cítila dobře. Pokud si prádlem nejste jistá, radši zvolte střízlivější variantu. Samotné sexy prádlo totiž není zárukou úspěchu.

Na našem e-shopu najde řadu takových kousků. Abychom vám hledání a výběr usnadnili, připravili jsme pro toto téma speciální sekci. Stačí jen kliknout a dobrodružství může začít.