Požádali jsme naše modelky a klientky v jedné osobě, aby Kočičí výzvu popsaly ze svého pohledu a prozradily o sobě co samy chtějí. Podívejte se na den D očima Katky, naší posední kočky z podzimní výzvy.

V pracovním životě jsem na pozici Vedoucí skupiny kontaktních míst. Aktuálně mě „zaměstnává“ také domek se zahradou, kde je spousta práce a který potřebuji mít nutně krásný, protože takovou už mám povahu. Z volnočasových aktivit mám nejraději procházky, nejlépe s naším pejskem nebo ve skupině přátel s celou smečkou. Dále nedám dopustit na plavání a na dovolenou vyrážím vždy s knížkou.

To, že hledáte jednou za čas modelky z řad vašich zákaznic, jsem si už všimla v minulosti a mám samozřejmě přelouskané všechny články. Když jsem si je četla, tak jsem si představovala, jaké by to bylo být jednou z nich. Nicméně, tak jak jsem se začala unášet touto myšlenkou, tak mi to vždy rozmluvil pohled do zrcadla, který po letech, kdy jsem přibrala, není uspokojivý. Okamžitě jsem na inzerát zapomněla a myšlenku, že bych se přihlásila, jsem při svých mírách 107/82/109, zavrhla.

Výzva i pro rodiny mi dodala odvahu

Jenže po nějakém čase oslovení přišlo přímo do e-mailu s tím, že hledáte „modelky“ ideálně z rodiny. Ihned jsem psala švagrové, která mě k vám přivedla a naprosto vás, stejně jako já, zbožňuje. Nicméně, okolnosti nedovolily švagrové se přihlásit, ale mě neskutečně povzbuzovala k tomu, abych se přihlásila alespoň já se slovy: „Máš na to prsa, koukej se přihlásit.“:-D Tak jsme to probrali doma a e-mail jsem poslala s tím, že beztak nemám žádnou šanci.

Z Liberce za svým snem

E-mail s pozváním na fitting jsem opravdu nečekala, o to větší radost mi udělal :-). Vydala jsem se tedy do Prahy, kde byla velice milá atmosféra a odkud jsem odcházela s příjemným pocitem, že jsem to zvládla. Poté jsem čekala pár dní na verdikt – bylo vtipné, že mi od vás chodí do e-mailu reklamy a vždy, když jsem viděla Le Chaton, tak jsem si říkala: „Ha, odpověď, tak co.“ A ona to byla jen reklama :-D.

Nečekaná zpráva

Když mi konečně přišel email, že jste mě vybrali, tak jsem zrovna stála na ulici uprostřed Liberce a zařvala: „Mám to!“ Hned jsem začala všechny obvolávat a omlouvat se kolemjdoucím, že jsem opravdu neměla úmysl je vyděsit :-D. Nemohla jsem tomu uvěřit. Samozřejmě se našli i tací, kteří na mě zírali, jestli jsem se nezbláznila a s rejpavými otázkami: „Ty a modelka?“ O to víc mě těšilo, že jste vybrali právě MĚ.

Skládám hold modelkám

Nikdy jsem nebyla ničeho takového součástí a byl to pro neskutečný zážitek. Mohla jsem si vyzkoušet další krásné prádlo, poznat skvělý tým, který se o nás celý den hezky staral a zažít den s velikým D. Nicméně, práci modelek bych dělat nechtěla. O to větší můj obdiv mají, protože si myslím, že spoustu lidí má za to, že si tam jen stoupnou a je to. Ačkoliv to byl neuvěřitelný den, tak na jeho konci jsem byla ráda, že jsem.

Katka očima Le Chaton

Když Katka poprvé vešla do dveří v butiku v Opletalově ulici, měli jsme pocit, že se před námi objevila víla. Líbila se nám už na zaslaných fotografiích, ale „na živo“ byla ještě krásnější. Ta její křehkost, jemnost a neskutečná ženskost nás opravdu ohromila. Zkrátka žena s velkým Ž. Katka nám během focení prozradila, že kromě pejska má doma i poměrně netradičního zvířecího miláčka – ježka. Děkujeme Katce za to, že našla odvahu se přihlásit. A pevně věříme, že inspiruje další ženy k tomu, aby si šly za svými sny, i když třeba nemají míry modelky.

Přečtěte si také článek o Petře aMagdaleně, které se Kočičího focení také zúčastnily.