Pokud milujete design, netradičně řešené prádlo a provokativní detaily přesně na té hranici, kdy je velmi sexy a rozhodně ne lascivní, pokračujte dál ve čtení. Ovšem jestli se na to zrovna necítíte, zůstaňte s námi také. Protože oblíbené heslo návrhářky spodního prádla a plavek Marlies Dekkers zní „Odvaž se snít, odvaž se růst, odvaž se být“.

Tato odvážná nizozemská návrhářka si jako své poslání vytýčila pozvedávat sebevědomí žen a jde na to rafinovanými a čistě ženskými zbraněmi. Její modely jsou dokonalou kombinací vytříbeného stylu s rafinovaně zvolenými prvky, které zaujmou jeho nositelky i jejich obdivovatele. Ukazují ženám tu nejlepší verzi sama sebe tím, že oslavují a podtrhují jejich krásu. Proto si také značku Marlies Dekkers oblíbila řada celebrit světového kalibru. Jmenujme například Lady Gaga, Victorii Beckham nebo Kate Perry.

Marlies Dekkers je průkopnicí trendu, kdy je spodní prádlo přiznanou součástí outfitu. Dekolty zdobí důmyslně navržené elastické proužky, které se někde splétají do jednoduchých ornamentů, u jiných modelů jen stroze obepínají linii prsou nebo jsou doplněny o malé ozdobné přezky. Právě v této jednoduchosti tkví kouzlo modelů značky Marlies Dekkers. Na první pohled mohou působit trochu stroze, ale stačí tyto proužky nechat nenuceně vykouknout z výstřihu nebo z rozhalenky košile a rozehrajete nenápadnou hru na svádění na té nejsebevědomější úrovni. Nebo na to jděte bez zbytečného upejpání a noste podprsenku Marlies Dekkers samostatně jako top. Některé modely jsou pro do jako dělané a současné módní trendy vycházejí takové odvaze vstříc.

„Nikdy není příliš pozdě přepsat váš životní příběh.“ Marlies Dekkers

Značka nabízí spodní prádlo a plavky v tlumenější barevnostní paletě. Marlies Dekkers si raději hraje se vzory než s krajkami, ty v její kolekci moc často nenajdete. Letos vsází také na zvířecí a geometrické vzory. Inspirací pro aktuální kolekci byla pro návrhářku sama Matka Země, v celé své šíři a mnohavrstevnatosti podob a tváří. Představte si ji v její plné síle a divokosti. Matka příroda v podání zapálené feministky Marlies Dekkers není žádná poklidná louka, ale pořádný živel, který dokáže měnit životy a umí si důrazně prosadit svou.

Jednotlivé řady kolekce jsou inspirovány silnými ženskými bohyněmi. Najdete mezi nimi například nezkrotnou aztéckou bohyni Xochiquetzel. Podle legendy byla pokryta záplavou duhových pírek a věřící jí připisovali věčné mládí, krásu a nevyčerpatelnou sexuální energii. Která žena by nechtěla nosit plavky inspirované právě tímto příběhem?

Další hrdinka Marlies Dekkers je čínská bohyně Nüwa. Má tělo hada, duši tygra a sílu stvořit život. Nemůže nikoho překvapit, že prádlo z této kolekce je elegantní a smyslné zároveň. Decentní vzory jsou v povedení tón v tónu a u podprsenek nechybějí elastické proužky ve výstřihu, které jsou jednoznačným poznávacím znakem Marlies Dekkers.

Prádlo i plavková řada této značky je k dispozici ve velké škále velikostí. Vyberou si z ní ženy s menším poprsím i majitelky bujných křivek. Podprsenky mohou kombinovat hned s několika střihy v nabídce každé modelové řady. Prádlo je vyrobeno z kvalitních látek, které vám zajistí pohodlí. Zároveň dobře drží tvar a zaručují i dlouhou životnost produktu.