Ve světě módy se často setkáváme s nečekanými spojeními, a tak není divu, že slavný návrhář Elie Saab spojil své síly s francouzskou značkou dámského prádla Aubade. Tato spolupráce vyústila v exkluzivní kolekci nazvanou „My Desire“ pro prádlo a „Whimsical Affair“ pro noční prádlo, které lze velmi rafinovaně zařadit i pro denní nošení.

Srdcem každého uměleckého díla jsou materiály. Kolekce Elie Saab x Aubade přináší spojení luxusních látek s rafinovaností francouzské výšivky, které ladně objímají ženské křivky, aby zdůraznily krásu a smyslnost každé z nás. S nezaměnitelným citem pro detail a kvalitu, které ctí obě tyto značky, vznikly skutečně mimořádné modely, které budou ozdobou intimního šatníku každé ženy.

Návrhář libanonského původu Elie Saab platí ve světě velké módy doslova za synonymum pro snově krásné kolekce. Svou značku založil, když mu bylo pouhých 18 let, a od té doby se etabloval jako jeden z hlavních lídrů haute couture. Jeho modely charakterizuje použití luxusních materiálů, spojených do nečekaných a sofistikovaných kompozic. Elie Saab rozumí ženskému tělu jako nikdo jiný a přesně ví, jak znásobit ženskou přitažlivost a nechat ji magicky působit. Právě proto je zrovna on dalším ze slavných jmen, se kterým Aubade navázala spolupráci.

Od soumraku do úsvitu

Výrazné vzory francouzské výšivky hrají v kolekci Elie Saab hlavní roli. Rozehrávají erotickou osobitost každého kousku této kolekce, která je v nabídce ve dvou barvách. Černé provedení s výšivkou protkávanou zlatými nitkami dostala název „Secret date“, zlatavě tělová barva nese označení „Love Affair“. Zatímco černá představuje jednoznačné vyjádření vaší smyslnosti, světlá nabízí jemnost a nádech vzrušení při každodenním nošení.

Střihy jsou navrženy tak, aby zvýrazňovaly ženskou siluetu a dodávaly sebevědomí. Nízký střih kalhotek, odkazující na 90. léta, dodává vzhledu trochu vyzývavosti a hravosti. Některé kousky můžete nosit nejen jako prádlo, ale i jako odvážný doplněk ke svým denním outfitům. Nádherné okraje košíčků podprsenek by byl doslova hřích nenechat vykouknout z rozhalenky košile, stejně tak svůdné body s luxusní francouzskou výšivkou bude naprosto dokonalé pod sakem či svetříkem. Ve variantě s dlouhým rukávem má body natolik rafinovaně řešený zadní díl, že jde doslova o must have kousek každé sexy ženy.

Nechte se unést krásou francouzské výšivky, smyslnými střihy a luxusními materiály. Spolupráce Elie Saab s Aubade spojila svět elegance s říší glamour a vytvořila výjimečné kousky dámského prádla, které mohou být snadno začleněny do každodenního šatníku. Tato kolekce je živoucím důkazem, že vysoká móda haute couture může být nesmírně intimní a osobní.