Martina

Fotoeditoriál s našimi klientkami v plavkách z letošních kolekcí

Na naši letošní výzvu pro vás, všechny věrné klientky Le Chaton, se přihlásilo hned několik odvážných. Jsme za to moc rádi, protože si myslíme, že touto formou vám dokážeme naši nabídku plavek odprezentovat nejlépe. Našim letošním modelkám Janě, Svatce a Berenice jsme vybrali plavky, které dokonale padly jejich postavám a snad se nám podařilo trefit se i barevně. Posoudit můžete sami.

Martina, 19. 6. 2024Životní stylPlavky

Jak pečovat o spodní prádlo? A jakým chybám se vyhnout?

Spodní prádlo se vyrábí z jemných a pružných materiálů, aby krásně vypadalo, a ženskému tělu perfektně padlo. Což ale také znamená, že je velmi choulostivé a citlivé na to, jak s ním zacházíte. Aby vám co nejdéle vydrželo, vyplatí se mu věnovat patřičnou pozornost. Jak o spodní prádlo pečovat?

Martina, 5. 5. 2024Životní styl

Plavkový fotoeditoriál s našimi klientkami

Krásný slunečný den v Praze na Vltavě a dvě odvážné ženy Jana a Šárka, které jsme vybrali z mnoha přihlášených pro naše letošní plavkové focení. Plavba to byla v přítomnosti těchto dvou žen opravdu nádherná! Obě dvě působily jako by v roli modelek nestály poprvé a zvládly bez obav i houpající se loď.

Martina, 23. 5. 2023MódaPlavky

Stahovací prádlo. Jak ho vybírat?

Již dávno neplatí, že stahovací prádlo je pouze funkční. Dnes můžete vybírat z krajkou zdobených modelů, které působí velice žensky. Každý kus stahovacího prádla je vyroben z pevného a velice příjemného materiálu, který je zároveň prodyšný. Jaký střih bude vyhovovat právě vám?

Martina, 1. 11. 2018Spodní prádlo

Ramena bolí a ramínka padají? Jaké problémy může způsobit podprsenka?

Řada žen má s nošením podprsenky spojené hlavně nepříjemné pocity. Jenže obvykle za to nemůže samotné prádlo, ale fakt, že je podprsenka zvolená špatně. Jakmile si koupíte prádlo, které opravdu sedí, drtivá většina obtíží prostě zmizí! O kvalitní podprsence totiž celý den ani nevíte.

Martina, 1. 11. 2018Spodní prádlo

Zdravý spánek? Nepodceňujte výběr nočního prádla

Během spánku vaše tělo odpočívá a nabírá energii pro další den. Aby se vám spalo opravdu dobře, je důležité zvolit správné noční prádlo. Noční košilky, pyžama a župany jsou navíc i oblíbeným dárkem, u kterého se nemusíte tolik bát, že vyberete špatnou velikost.

Martina, 1. 11. 2018Móda