Svatý Valentýn nám každý rok připomíná, že láska je všude kolem nás jako nedílná součást života a vnitřní spokojenosti. Svátek zamilovaných si zaslouží pozornost a jako každý jiný svátek, i tento má být důvod k oslavě. Oslavte jej v tom nejkrásnějším spodním prádle a oboustranná spokojenost bude zaručena.

Blíží se Valentýn, den oslav lásky ve všech podobách a intimity mezi partnery. Každoročně si 14. února lidé po celém světě připomínají, jak důležité je mít po svém boku milující osobu. Na důkaz tohoto uvědomění si páry předávají osobní dárky, schází se na romantické večeři a tráví příjemný společný čas. My jsme si pro vás připravili tipy, které spolehlivě potěší (nejen vás, ale také vaši drahou polovičku) a dodají smyslné koření vaší soukromé oslavě.

Nechte promluvit vášeň v červené

Červená je jednoznačně hlavní barvou lásky. Nejen, že symbolizuje cit, ale také probouzí vášeň a aktivuje naše smysly. Kolem Svatého Valentýna zaplaví její odstíny nákupní centra, přáníčka, pokrmy a skvěle se hodí právě do ložnice, kam spolehlivě vnese ty pravé vibrace. Lise Charmel přivedla své prádlo k dokonalosti použitím hedvábné příměsi.

Na vlně něhy

Jste spíše pro něžnou a romantickou vlnu a červená na vás nepůsobí tím pravým dojmem? V takovém případě může být správná volba růžová či bílá a nude barvy. Záleží však především na vaší preferenci. Romantickými prvky jsou krajky, potisky květinových vzorů i jednoduchá hladká provedení.

Dejte šanci barvičkám

Výraznější barvy a jejich kombinace jsou letos velkým módním hitem. Dáváte-li přednost živým tónům, které hrají různými vzory a nápady, řešení je na dosah. Atmosféru v ložnici to zaručeně oživí a krása ženské siluety bude nepřehlédnutelná. Stejně tak je v kurzu jednobarevné provedení. Přesvědčit se můžete třeba u značek Marlies Dekkers či Antigel.

Valentýn v objetí krajky

Krajka je královnou elegance i vkusné smyslnosti. Oslavuje ženskou krásu a umí dokonale vyzdvihnout sexy křivky. Je velmi slušivá a hodí se na každou příležitost. Pokud hledáte trendy prádlo, s nímž budete sklízet zaručené úspěchy, krajka je ideální volbou. Můžete si udělat radost i speciální Leavers krajkou, která vyniká svou precizností.

Divoké noční dobrodružství

V Le Chaton víme, že fantazii se meze nekladou. Proto v nabídce spodního prádla najdete i něco odvážnějšího. Korzety, podvazkové pásy či další sexy doplňky probudí nespoutanou vášeň a pomohou vám oslavit lásku speciálním způsobem podle vašich představ. Inspiraci můžete nabrat třeba u značky Aubade, která na sexy doplňcích a více svůdném prádle postavila celou kolekci.

Královské hedvábí

Přírodní hedvábí patří mezi vůbec nejkvalitnější a nejoblíbenější materiály, a to zcela oprávněně. Má spoustu žádoucích vlastností, z nichž stojí za zmínku nebeská hebkost, lesk a jemnost. Hedvábí je dokonale příjemné na pokožce a oceníte jej také pro jeho termoregulační funkci. Jinými slovy – v létě krásně chladí a v zimě naopak zahřeje. Spodní prádlo s hedvábnou příměsí se skvěle hodí na výjimečné chvíle ve dvou. Použitím hedvábí do svých modelů rozhodně vyniká Lise Charmel, ale můžete jej najít také u značky Andres Sarda.

I muži mají svá tajná přání

Také muže potěší krásné a funkční spodní prádlo. Za zmínku určitě stojí Loïc Henry a jeho systém Hold up balls, který poskytuje perfektní komfort a zajišťuje podporu intimních partií. Kromě toho u nás můžete najít i oblečení těch nejúspěšnějších značek, jako je třeba Boss, Olaf Benz nebo alternativní a barevná Muchachomalo.

Ať oslavíte Den svatého Valentýna jakkoliv, myslete na to, že láska není jen ta partnerská a milenecká, ale také ta k sobě samým. Jako důkaz si můžete na našem e-shopu dopřát nějaké výjimečné prádlo i v případě, že zrovna žádný vztah nemáte.