Vrcholí sezóna podzimních a zimních módních trendů. Na toto období se pečlivě připravovala i odvážná nizozemská návrhářka Marlies Dekkers. Přináší hned tři dechberoucí kolekce, aby probudila veškeré vaše smysly. Jste připraveni?

Awaken Your Senses: kolekce Velocity od Marlies Dekkers

Speciální novinky Great Escape pro sezónu podzim a zima 2023 spadají pod sbírku Awaken your Senses. Skrze ni s vámi Marlies Dekkers sdílí vzrušení z objevování neznámých obzorů. Některá místa vás uchvátí. Bez ohledu na to, kolikrát jste je navštívili nebo kolik fotografií na Instagramu jste viděli. Být na takovém místě vám otevře srdce, mysl i ducha. Jste připraveni proměnit své nejdivočejší sny v bláznivá dobrodružství? Pak jste tady správně. Pojďte vstříc cestám, kde se budete cítit živější než kdy předtím!

Udržitelnost je na prvním místě

Pro Marlies Dekkers je typická úcta k významným ženám napříč celou historií. Proto se ve svých kolekcích inspiruje vždy konkrétní múzou. Ženské hrdinky ale nejsou to jediné, k čemu chová Marlies respekt. Další patří přírodě a celkově ochraně životního prostředí. Proto vyrábí prádlo z výhradně recyklovaného materiálu, a to včetně detailů, jako jsou třeba volánky. Potisky vznikají digitální formou, čímž se ušetří cca 50–60 litrů vody na metr látky. Kolekce od Marlies Dekkers jsou potěšením pro vaše křivky i vaše svědomí!

Ovládněte všechna srdce s Heartbreaker

Hravá a sofistikovaná kolekce Heartbreaker zasáhne srdce – a nejen to vaše. Poznejte kouzla originálního prádla v nepřehlédnutelném designu a oku lahodících kontrastů. Hladký úplet z recyklovaného mikrovlákna nese teplé odstíny pleti pro dokonale splývavý efekt a tvoří perfektní základ dalšímu významnému prvku – srdcovému motivu. Tato rafinovaná kombinace získává ještě více osobité sofistikovanosti s měkkým jemným tylem. Překrývá každý kousek a zároveň díky velkým otvorům nenechá nic oku skryté. Měkká široká ramínka jsou tak pohodlná, jako stylová. Kolekce nabízí několik klasických střihů podprsenek pro širokou škálu velikostí, ladící kalhotky a navíc ještě top. Zvolte si to správné spojení a staňte se srdcovou královnou!

Divoká svůdnost Velocity

Odstartujte senzační jízdu s kolekcí Velocity a naservírujte svému protějšku nápadný efektivní vzhled, ať už tančíte v poušti nebo ovládáte taneční parket v clubu. Divoce smyslný střih říká: „Vpředu, nebezpečné sexy křivky!“, zatímco matná látka koženého vzhledu je příliš sofistikovaná na to, aby zůstala skryta pod oblečením. Zaoblené sexy průstřihy obepínají vaše křivky a iniciují lákavou hru skrývání a odhalování. Takže… co zakrýt a co ukázat? :-) Jinými slovy: připravit, pozor, okouzlit!

Kočičí femme fatale Vixen

Odvažte se zářit. Vixen je divoce kočičí kolekce. Marlies sází na tolik oblíbené leopardí – digitálně tištěné – vzory a sofistikované ozdobné detaily. Pásky ve výstřihu ovládají módní trendy tohoto roku… a aby ne. Jsou tak rafinované, smyslné a lichotivé. Pro kontrast svůdnosti a romantiky najdete na horních lemech košíčků černé tylové volánky. A všímáte si, jak luxusní zlaté cvočky podtrhují smyslnost ramínek? Přidejte nádherný podvazkový pás a ladící punčochy pro dokonalý vzhled sexy dračice. Vixen je váš soukromý rock n' roll!

Zaujaly vás osobité novinky z Nizozemí? Na našem e-shopu si všechny tyto kolekce můžete v klidu projít a najít tak tu pravou kombinaci přímo pro vás. Přejeme příjemný stylový podzim! :-)