Blíží se druhá květnová neděle a mnoho z nás přemýšlí, jak potěšit nejdůležitější ženu svého života – maminku. Dělají pro nás první poslední a i když s nimi ne vždy souhlasíme, myslí to s námi vždy nejlépe, jak dokáží. A čím ji tedy potěšit? Každý dárek udělá radost, ale nevíce jsou společně strávené chvíle. Třeba se můžete odhodlat ke společnému focení, jako to udělaly naše milé klientky Dita a Nelly…

Jistě si pamatuje naše loňské focení na Den matek. Inspirovala nás k tomu trojice dam (maminka a dvě dcery), které se přihlásily na úplně jiné focení. Byly úžasné, veselé a okouzlující a my litovali, že je na běžné focení nemůžeme vzít. A tak se zrodil nápad na mnohem menší, ale o to důležitější focení. Je to další příležitost, jak vás trochu blíže poznat a pro vás je to další možnost, jak si užít nevšední zážitek a odnést si krásné fotky, tentokrát s nejdůležitější ženou vašeho života – maminkou.

plážová tunika Valery a komplet Raffaela D´Angelo

Letos jste se tedy poprvé na maminkovské focení mohly přihlásit v rámci výzvy, která proběhla začátkem dubna. A že bylo z čeho vybírat :). Naše volba padla na maminku Ditu a dceru Nelly. Do výzvy je přihlásila maminka a zaujaly nás hned na první pohled. Za nás úžasně sehraná dvojice plná elánu. A jak letošní focení dopadlo? Posuďte sami…

Křídla motýlí

Před focením probíhá vždy líčení z rukou naší skvělé vizážistky. Než se obě modelky nalíčily, měli jsme šanci si s nimi malinko popovídat. Na Ditu můžeme prozradit, že ráda cestuje a s sebou na focení vzala i nějaké šperky ze svých cest. Nelly je umělecká duše… malířka a tak, čas než se maminka nalíčila, využila k přípravě na nový obraz.

Nejprve jsme Ditu s Nelly oblékly do tropicky laděných plavek Envolee tropicale od Lise Charmel. Kolekce nabízí plno střihů kalhotek i podprsenek a můžete si vytvořit svůj vlastní ideální komplet.

Jarní květy

Pózovat před objektivem není snadné, ale po chvíli se do toho obě naše modelky dostaly a užívaly si to. V prádle Lise Charmel jim to šlo opravdu náramně. Maminku jsme oblékli do kolekce Fleurs etoiles a Nelly do něžné růžové Waouh mon amour.

Stejně jako u plavek si i u prádla můžete vybrat z několika střihů podprsenek i kalhotek, přesně pro svůj typ postavy. Pro Ditu jsme vybrali nevyztuženou půlovou podprsenku a svůdné kalhotky. Pro Nelly naopak klasický vyztužený model a k tomu lehce svůdné šortky.

Umění na pláži

Tyto plavky jsme pro obě dámy zvolili aniž bychom věděli, že je Nelly malířka. Motiv plavek La flaneuse od Antigel je inspirovaný dílem významného francouzského malíře a sochaře Henriho Matisse. I když jsou každá jiný typ, oběma padly dokonale. Navíc můžete plavky hravě kombinovat nejen v rámci kolekce, ale třeba i s univerzálními doplňky La muse dentelle.

Ditě jsme vybrali nevyztuženou trianglovou podprsenku a klasické kalhotky. Pro Nelly jsme zvolili vyztužený střih, který má u menších košíčků jemnou push-up výztuž a nízké kalhotky, které udělaly její dlouhé štíhlé nohy ještě krásnější.

Tímto bychom chtěli Ditě a Nelly poděkovat za jejich odvahu se s námi pustit do focení a že si focení opravdu užívaly. Věříme, že fotky zachytily alespoň střípek krásného vztahu, který mezi s sebou obě mají.