Energická, spontánní, kreativní i plná humoru. Značka, která v před více než dvaceti lety rozšířila impérium Lise Charmel, vznikla, aby nabídla velmi módní a zároveň dostupné prádlo, jež osloví především mladší zákaznice. Proč byste i vy měla podlehnout kouzlu Antigel?

Zadání, které ke konci milénia dostali designéři věhlasné francouzské prádlové firmy, bylo jasné – vytvořit svěží brand, jež reprezentuje vše, co si žádá mladá zákaznice, pro kterou jsou poslední módní trendy stejně důležité, jako požadavky na kvalitu, pohodlí a zároveň příznivou cenu. První linii prádla z hladkých, příjemných materiálů následovala v roce 2000 úspěšná kolekce plavek. Odvážných, barevných, kontrastujících s tím, co bylo na trhu běžně k vidění. Za dvě dekády existence si Antigel vybudovala silnou pozici a stala se oblíbenou značkou další generace dívek a žen, které odmítají kompromisy a prádlo vnímají jako důležitou součást svého šatníku.

Kolekce, do kterých se zamilujete

SCENARIO POIS

Nenechte si ujít trend této sezóny – puntíky! V kombinaci s krajkou působí rozpustile, ale zároveň velmi žensky. Oblékněte se do tohoto zábavného vzoru a buďte vždy stylová!

SENSUALITE DOUCEUR

Jeden z hlavních trendů posledních let – minimalismus, jež ohromuje čistými liniemi a detaily, v nichž tkví prostá krása – vévodí delikátní kolekci, která si podmaní vaše smysly.

TRESSAGE GRAPHIC

Jemná, transparentní krajka s trendy geometrickou strukturou. Kromě klasického prádla nabízí kolekce také sportovně laděné kousky a noční a domácí oděvy, které teď rozhodně oceníte!

HERBIER BONHEUR

Bohémská kolekce, již zdobí rozevláté luční kvítí jako vystřižené z herbáře. Prádlová řada inspirovaná přírodou vás nadchne nejen nostalgickým květinovým potiskem, ale i širokým výběrem střihů prádla a domácího oblečení.

INTERMEDE SEXY

Drzá, nespoutaná, elegantní… Ale především pořádně sexy! Odvážné kousky z této řady vás naladí na dlouhou vášnivou noc. Kromě prádla v ní najdete i delikátní doplňky.

SIMPLY PERFECT

Hledáte-li dokonalou kolekci momentálně tolik žádaného domácího oblečení, je to právě tato. Snoubí v sobě pohodlí s neskutečnou jemností a díky použití speciálního materiálu micromodalu zajistí, že se ve všech kouscích budete cítit jako v bavlnce.

ONDE GRAPHIC

Podprsenky i kalhotky s delikátním krajkovým vzorem, který reflektuje poslední trendy, a k nim domácí oblečení třeba pro home office den, kdy se budete chtít cítit skvěle. Nová kolekce je v překrásné sezónní barvě.

SEXY RESILLE

Jedinečná v každém okamžiku… Taková je SEXY RESILLE, sexy módní kolekce, která na tělo přináší efekt tetování. Kromě podprsenky a kalhotek si pořiďte i body a svůdnou noční košilku!