Martina, 1. 11. 2018

Již dávno neplatí, že stahovací prádlo je pouze funkční. Dnes můžete vybírat z krajkou zdobených modelů, které působí velice žensky. Každý kus stahovacího prádla je vyroben z pevného a velice příjemného materiálu, který je zároveň prodyšný. Jaký střih bude vyhovovat právě vám?

1. Stahovací kalhotky s nohavičkou

Mohou být s vysokým pasem, nebo s nižším. Nohavičku zvolte, pokud potřebujete stáhnout zadeček, boky a stehna. Při volbě velikosti dávejte pozor, aby se vám lem nohavičky nezařezával, přechod musí být plynulý. Vyšší pas vám pomůže se stažením bříška. Horní lemy kalhotek jsou opatřeny silikonovým proužkem zabraňujícím sklouzávání či rolování kalhotek dolů. Naopak spodní lem již někteří výrobci dozdobili pružnou krajkou, která působí žensky, a nemusíte se ani stydět, když vám náhodou vykoukne její okraj zpod sukně.

2. Stahovací kalhotky s vysokým pasem

Pokud potřebujete stáhnout pouze bříško a vytvarovat pas, budou vám vyhovovat spíše kalhotky klasické, bez nohaviček. Pas je vysoký, téměř až ke spodnímu lemu podprsenky. Některé z nabízených kalhotek formují i zadeček, jiné mají zadeček volný, krytý jemnou síťovinou nebo krajkou, aby se nerýsovaly pod sukní či kalhotami.

3. Stahovací kalhotky s nižším pasem

Dělá vám problémy pouze spodní bříško? Zvolte některý z těchto modelů, které podrží bříško v oblasti pupíku.

4. Formující kalhotky pro běžné nošení

Stahovací prádlo není na každodenní nošení, ale kalhotky z následující nabídky ano. Jemně formující kalhotky vám zajistí dobrý pocit po celý den. Bříško bude v těchto kalhotkách jemně stažené a vy se budete cítit jistě.

5. Stahovací body

I když se to třeba nezdá, body je velice praktickým kusem spodního prádla, zvláště pak to stahovací. Je velice příjemné na nošení a krásně tvaruje siluetu. Nemusíte na ně celý den myslet, žádné padání či sjíždění tady nehrozí. Výhodou je body bez košíčků, do kterého si můžete obléct svou oblíbenou podprsenku.

6. Stahovací spodničky

Spodnička na ramínka či jen sukně s vysokým pasem. Skvělá volba pro milovnice sukní a šatů, kterým by nohavičkové kalhotky nebyly pohodlné. Efektu krásně tvarovaných boků, stehen a pasu se spodničkou docílíte také.