Kateřina Vokounová, aktualizováno květen 2024, 1. 3. 2023

Svět prádla není jen o podprsenkách, kalhotkách a podvazkových pásech. O prádlo se potřebujeme také dobře starat a občas ho dokonce něčím vylepšit. V Le Chaton myslíme i na takové chvíle a tak naši nabídku obohacujeme o vše, co by vám pomohlo či udělalo radost a nenapadlo vás to hledat.

Jistě to také znáte. Vejdete do obchodu či navštívíte webové stránky se spodním prádlem a doslova vás ohromí všechny ty skvostné kousky. Krajkové, vyšívané, barevné či neskutečně svůdné prádlo, které rozhodně potřebujete. A tak vybíráte, nakupujete a máte z nich obrovskou radost.

Ale díky těmto skvostům často zapomínáme věnovat pozornost zdánlivě banálním věcem jako je třeba praní prádla či kousky, které vám pomohou vyřešit určitý problém. Máme na mysli prádlové doplňky. Těchto zdánlivě nepodstatných drobností, které nám často usnadní život je spousta. A dokud se někde neobjeví, nezjistíme, že je tak moc potřebujeme. Proto jsme pro vás připravili malý souhrn toho, co by vám nemělo utéct a mohlo se někdy hodit.

Stop odřeným stehnům

Pokud zrovna nevlastníte pověstnou “mezeru mezi stehny”, může vás trápit odřená vnitřní strana stehen. Hlavně v létě to bývá největší problém. Tato nepříjemnost má přitom jednoduché a velmi elegantní řešení – bandeletky. Jedná se o elastické pásky, které chrání horní část této choulostivé partie. Stehna se pak při chůzi o sebe netřou a nevznikají bolestivé odřeniny. Bandeletky nabízíme jak v krajkovém tak i hladkém provedení. Snadno je tak zkombinujete s každým outfitem. Navíc krajková bandeletka vykukující z pod šatů působí velice sexy.

Zdroj: Selmark

Nejsou vidět a přesto vás nenechají ve štychu

Řeč je o neviditelných podprsenkách. Nejsou sice krásné, ale svou práci odvedou perfektně. Jsou ideální do hodně odhalujících šatů, hlubokých výstřihů… zkrátka všude tam, kde klasická podprsenka nadělá více škody než užitku. Tyto podprsenky nemají zadní díl se zapínáním a velmi často ani ramínka. Na těle drží pomocí silikonového lepidla, které vydrží až 24 použití.

Řešit se dají i velmi specifické potřeby

Výjimečné situace si žádají výjimečná řešení. Například stahovací program bývá často omezen pouze pod klasické oblečení. Značka Bye Bra nabízí stahovací kalhotky i do šatů s holými zády. Mají sníženou zadní stranu, tak krásné siluetě nic nebrání. Punčocháče, které stáhnou bříško? Pro Oroblú žádný problém. Pokud do šatů nechcete nebo nemůžete používat nalepovací podprsenky i pro vás máme řešení v podobě velmi variabilních kousků.

Spojit, podložit, prodloužit… aneb malí pomocníci v akci

Občas nastanou chvíle, kdy potřebujete svou stávající podprsenku vylepšit. Z těchto malých pomocníků oceníte zejména spojovače ramínek, které dokáží ramínka sepnout do tzv. boxeru či přiblížit tak, aby nebyly vidět pod topem s vykrojenými průramky. Hodit se vám mohou i nejrůznější prodlužovátka či podložky pod ramínka.

Správné praní je základ

Nákupem krásného prádla to vše nekončí. Aby bylo dlouhou krásné, musíte se o něj dobře starat a správně jej prát. Nestačí prádlo pouze zavřít do pračky. Na takové praní je potřeba speciální sáček, který tyto nejjemnější kousky naší garderoby ochrání před nejrůznějšími nehodami. Na praní zvolte šetrný prací prostředek na jemné prádlo a perte vždy bez aviváže.

Prací sáček na zip od PrimaDonna