Kateřina Bednářová

Proč milujeme černé prádlo?

Černé prádlo je v dnešní době velmi oblíbená volba žen i mužů. Trendy a kolekce se mění, ale černá zůstává stále na výsluní. Kde se ale tato preference vzala? Proč tak rády sáhneme právě po prádlu takové výrazné barvy, zatímco jiné necháváme bez povšimnutí?

Kateřina Bednářová, 7. 3. 2024Spodní prádloMóda

Hříšně svůdná aféra Elie Saab a Aubade

Ve světě módy se často setkáváme s nečekanými spojeními, a tak není divu, že slavný návrhář Elie Saab spojil své síly s francouzskou značkou dámského prádla Aubade. Tato spolupráce vyústila v exkluzivní kolekci nazvanou „My Desire“ pro prádlo a „Whimsical Affair“ pro noční prádlo, které lze velmi rafinovaně zařadit i pro denní nošení.

Kateřina Bednářová, 31. 1. 2024Spodní prádloMóda

Návod na perfektní svatební cestu

Zatímco svatební obřad má svůj řád, pevně dané náležitosti z právního hlediska i rituály z pohledu tradic a pověr, svatební cesta je čistě jen a jen na vás. Ani na ni nemusíte jezdit, ale ruku na srdce, bez ní by vaše svatba nebyla úplná. Pár dní nebo i týdnů pro odpočinek po náročném kolotoči svatebních příprav si rozhodně zasloužíte.

Kateřina Bednářová, 20. 7. 2023Spodní prádloŽivotní stylPlavky

Až vás na pláži přestane bavit zatahovat břicho

Už je to zase tady. Léto. A s ním horko, dovolená a převlékání do plavek. Ach ano, plavek. Těch titěrných malých věcí, co nám nic neodpustí.

Kateřina Bednářová, 15. 6. 2023MódaPlavky

Maryan Mehlhorn - plavková značka pomalé módy, která si zakládá na ručním šití

Seznamte se s Maryan Mehlhorn, novou značkou v nabídce Le Chaton. Tato německá značka se specializuje na plavky a plážové oblečení. Její hlavní předností je naprostá dokonalost střihů, pečlivá práce se vzory a dokonalé řemeslné zpracování každého střihu. Pojďte si s námi prohlédnout jejich nabídku, která se právem řadí mezi jednu z nejluxusnějších a nejlépe padnoucích, které jsou na trhu k dispozici.

Kateřina Bednářová, 25. 5. 2023Plavky

Plavky, ve kterých vám bude svět ležet u nohou

Ruku na srdce, dámy, které se v myšlenkách na plavkovou sezónu nevkrade do mysli aspoň malý stín pochyb? Všechny potřebujeme plavky, které jsou na naší straně. Nenápadného spojence, který podpoří naše vnady a decentně zakryje případné nedostatky. Přesně takové jsou modely od francouzské značky Lise Charmel.

Kateřina Bednářová, 27. 4. 2023Spodní prádloPlavky

Proč to s letní volností nepřehnat

Jedna z věcí, kterou si letošní letní sezónu nejde nevšimnout, je trend chození bez podprsenky. Zdánlivě to spoustu problémů vyřeší, ale na jiné, na začátku neviditelné, to může zadělat. Pojďme si k tomu říct trochu více.

Kateřina Bednářová, 22. 8. 2022Spodní prádloŽivotní styl

Sladká letní trojka

Pod tímto mnohoslibným titulkem by se mohlo skrývat lecjaké sladké letní dobrodružství. My si ale budeme povídat o ovoci. Nebojte se ale, i tak to bude stát za to, slibujeme.

Kateřina Bednářová, 21. 7. 2022Životní styl

Ten nejdůležitější společník pro letní noci

Léto přináší spoustu radosti a prožitků, na které se leckdy těšíme už od předchozího podzimu. Užíváme si volnost v lehkých šatech, romantické večeře na zahrádkách restaurací, zmrzlinu, letní kino, pikniky a spoustu dalších báječných zážitků. Teplé letní dny s sebou přinášejí také horké letní noci, a to může být dobrá i špatná zpráva.

Kateřina Bednářová, 19. 6. 2022Spodní prádlo

Marlies Dekkers - odvážná provokatérka ze země tulipánů

Pokud milujete design, netradičně řešené prádlo a provokativní detaily přesně na té hranici, kdy je velmi sexy a rozhodně ne lascivní, pokračujte dál ve čtení. Ovšem jestli se na to zrovna necítíte, zůstaňte s námi také. Protože oblíbené heslo návrhářky spodního prádla a plavek Marlies Dekkers zní „Odvaž se snít, odvaž se růst, odvaž se být“.

Kateřina Bednářová, 9. 6. 2022Spodní prádloPlavky

Správná velikost podprsenky - Jak poznat tu pravou?

Mohli bychom vám slíbit lásku na celý život a možná by to nebyla tak velká nadsázka. Poznat tu správnou velikost podprsenky totiž život každé ženy ovlivní docela zásadně, a to k lepšímu.

Kateřina Bednářová, 16. 5. 2022Spodní prádloMóda

Kolik barev máš, tolikrát si to užíváš

Také vám vždycky v obchodě padnou do oka barevné nebo výrazně vzorované kousky spodního prádla? Dokonce si je i dobře prohlédnete, nejspíš i vyzkoušíte, ale nakonec putují zpátky do regálu? Možná vám přijdou nepraktické nebo si na tak výrazné prádlo netroufáte. Zkuste mu dát šanci a vyzkoušejte v jak mocný barevný doping pro dobrou náladu se barevné prádlo umí proměnit.

Kateřina Bednářová, 24. 2. 2022Spodní prádloMóda

Umění, které sluší každému

Provokativně na vás doma mrká prázdná stěna a vy přesně víte, že by „něco“ potřebovala. Skoro každý byt nějakou takovou má. Mělo by to být „něco“ s velkým „N“, ale kde hledat? Reprodukce fotky z hobbymarketu je příliš banální a na originální obraz se necítíte vy ani vaše peněženka. Přesně na takové okamžiky je připravena nově otevřená galerie originálních fotografií Yellow Korner, kde pořídíte díla špičkových fotografů za velmi příznivé ceny.

Kateřina Bednářová, 8. 12. 2021Životní styl

Vychutnejte si luxus každodenního svádění s Lise Charmel

Představujeme vám značku, která dokonale ztělesňuje sny o božském krajkovém prádle. Lise Charmel pochází z francouzského Lyonu. Jejich skvěle padnoucí prádlo a plavky dosáhly takového věhlasu, že když se ve Francii řekne luxusní prádlo, většina žen si představí právě modely této značky.

Kateřina Bednářová, 5. 12. 2021Spodní prádlo