Zelená už se připravuje na start. Tento podzim bude se všemi svými odstíny mířit na přední místa trendů. Objevíte ji téměř na každém kroku, a to nejen v přírodě. Její hlavní vlastností je vytvářet harmonii, propojení s přírodou a nové začátky. Pojďme se s ní seznámit ještě blíže.

Podzim nám pomalu klepe na dveře a spolu s chladným počasím přináší spoustu módních novinek. V rámci outfitů hrají důležitou roli barvy. My se dnes v tomto článku zaměříme na jednu z těch, které podzimní módu ovládnou – zelenou. V kurzu bude spousta jejích odstínů, v popředí s oblíbenou khaki, ale nouze nebude ani o světlejší pastelové odstíny či smaragdovou až brčálovou.

Podpořte svého vnitřního ducha

Barva o nás samotných prozradí mnohem víc, než slova. Zelená je hlavní barvou přírody a vegetace. Současně a ve spojitosti s ní symbolizuje harmonii, regeneraci, přirozenost a všestrannou rovnováhu. Má významné uklidňující účinky, probouzí v lidech chuť do života, odvahu k novým začátkům, vnitřní klid i souznění. Svou svěží energií vytváří mírumilovné prostředí plné pochopení a klidu.

vysoká nevyztužená podprsenka od značky PrimaDonna z kolekce Madison
 

Kombinování je jednodušší, než se zdá

Aktuální trendy se hodně inspirují v nesmrtelné módě 80. let, takže s výraznějšími barevnými kombinacemi určitě nešlápnete vedle. K zelené můžete bez výčitek sáhnout po růžové, malinové i červené. Propojením zelené s pastelovými barvami snadno vykouzlíte něžný a romantický vzhled. Neméně stylového outfitu dosáhnete výměnou sytých veselých barev za ty více univerzální, nude. Sem patří bez pochyby černá, béžová, bílá, krémová a nelze opomenout další módní top – hnědou. Spojení hnědé a zelené vytvoříte přírodní zemský vzhled naprosto perfektní pro podzimní období. Mluvíme-li o právem oblíbené khaki, ta vypadá úžasně v kombinaci se žlutou, oranžovou, vínovou i denimovou.

Počítají se i zdánlivé drobnosti

Pokud dáváte přednost neutrálnějším odstínům, může taková zelená perfektně oživit váš outfit ve formě doplňku – kabelky, šátku, bot, čepice a dalších módních detailů a poutavě zdůraznit svůj osobitý styl za pomoci výraznějšího prvku. A vzhledem k tomu, že Le Chaton se specializuje na spodní prádlo, bereme jako svoji povinnost zmínit, že trend zelené barvy útočí i na tuto kategorii. :-) Není na první pohled vidět, ale ve správný čas má jeho barva spoustu důležitých úkolů. Zelená symbolizuje přirozenost, a co je přirozenější než krása ženského těla?

Směrem nekonečné fantazie

Fantazie je jednou z hlavních předností významných módních návrhářů a soudě podle toho, co dokáží vykouzlit, s tím nelze jinak než souhlasit. Rok 2023 je plný vzorů a nádherných výšivek. Motivy se orientují na květiny, zvířata, témata kulturních identit, boho detaily, puntíčky a kárování. Nechybí ani rafinované detaily v podobě pásků a průstřihů nebo oslavný zlatavý třpyt lurexových nití. Máte na výběr opravdu mnoho variant a stylů, takže nic nebrání tomu, abyste naplno projevila své jedinečné já. Na osobitost a originalitu se zaměřuje třeba Marlies Dekkers, zato Lise Charmel využívá luxusních něžných vzorů k podtržení ženskosti a elegance.

Na našem e-shopu si můžete jednoduše vyfiltrovat barvu a dostat se k dalšímu krásnému prádlu od předních značek luxusního spodního prádla podle aktuálních trendů, ale najdete tam také noční prádlo i kousky na denní nošení.