Kateřina Vokounová, 11. 12. 2023

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy stále hledáte ten správný dárek, který potěší? Někdy je vybrat opravdu velmi těžké. Abychom vám hledání a vybírání usnadnili co nejvíce, připravili jsme pro vás tradiční tipy z našich butiků. Pohodlně se usaďte a nechce se inspirovat výběrem krásného prádla přímo z rukou našich kolegyň!

Nejcennější je rada odborníka. A těmi největšími odborníky na výběr vánočních dárků jsou naše milé kolegyně z butiků. Díky bohatým zkušenostem dokáží vybrat dárek doslova na míru. Stylu i velikosti. Jako každý rok se vám snažíme s výběrem dárků co nejvíce pomoci. Inspirace a tipů na krásné dárky není nikdy dost. Naše kolegyně z butiků si pro vás pár takových tipů nachystaly.

Opletalova naše NO.1 !

Náš tým v butiku v Opletalově ulici v čele s paní Konarovskou jako vždy sáhl po značce Lise Charmel. Tento rok si pro vás nachystaly prádlo s až animální přitažlivostí. Kolekce Fauve amour je tu pro všechna vaše přání. Dokonalá kombinace zvířecího motivu, propracované výšivky a luxusní krajky probudí v každé ženě smyslnou bohyni. Kromě prádla nabízí kolekce i krásné noční prádlo ve stejném motivu.

Vodičkova a elegantní femme fatale

Vypadá to, že se Zuzana a Bára, kolegyně z butiku ve Vodičkově ulici, inspirovaly předchozím výběrem, ale není tomu tak. Kolekce Fauve amour totiž nabízí kromě zvířecího potisku i velmi elegantní verzi z černého tylu a luxusní výšivky. Tato kombinace dodá ženským křivkám eleganci s kapkou vášně a navíc působí velmi slavnostně. Zkrátka ideální prádlo nejen pod stromeček…

Plzeň a romantika v městě světel

I Dita s Hankou, naše kolegyně z plzeňského butiku, si jako svůj tip vybraly značku Lise Charmel. Kolekce Desse en glam u vás loni sklidila obrovský úspěch. Tuto sezónu se představuje v nové barvené kombinaci. Barokní výšivka ve stříbrných tónech na temně modrém tylu rozzáří ženské křivky stejně jako tisíce světel hlavní město módy. Co na ni říkáte?

Brno a jeho smyslný tanec

Kolegyně z brněnského butiku, Jaruška a Zdeňka, šly oproti ostatním proti proudu a připravily si pro vás krajkové potěšení od značky Aubade. Červená k Vánocům neodmyslitelně patří a tak jejich volba padla na kolekci Danse des sens. Krásná tlumenější červená květinové krajce opravdu sluší. Komplet můžete doplnit i o sexy podvazkový pás, který je v kolekci novinkou.

Vánoční dárky výhodně

Ani v našich outletech není nouze o krásné prádlo z uplynulých sezón. Lenka se Sylvou ve Finské lákají na smaragdově zelenou nebo temně fialovou Dressing floral od Lise Charmel, ke které mají ještě i nějaký ten župánek nebo noční košilku a to vše s příjemnou slevou.

V Dolních Břežanech na náměstí zase Dáša s Lenkou připravily do výlohy něžnou smetanovou Orchidee beaute. Pořídíte u nich ale také i další krásné věci, které by mohly vašim blízkým udělat radost pod stromečkem. Například i topy, župánky, pyžama nebo pánské prádlo či punčocháče.

V našich buticích na vás ovšem čeká mnohem víc krásy než se nám do článku dokázalo vejít. Zastavte se u nás a rádi vám s výběrem pomůžeme. Těšit se na vás budeme i tuto sobotu. Pak už jen zbývá popřát krásné svátky a Vánoce plná splněných přání :).