Markéta Tietzeová, 12. 10. 2023

Oblíbená francouzská značka Simone Pérèle má v aktuální podzimní sezóně opět co nabídnout. Inspiraci hledala ve slovanské severní kultuře a přírodě. Máte tak jedinečnou šanci stát se novodobou hrdinkou. Vyjádřete svou ženskost skrze souhru plných a průsvitných detailů či spojení neutrálních odstínů s výraznými barevnými prvky. Objevte novinky luxusního prádla podzimu 2023.

kolekce Reve od Simone Pérèle

Plno odstínů červené a nejen to

Pokud jste milovnicí oblíbených stálic, určitě uvítáte nové odstíny, s nimiž se Simone Pérèle představila v rámci podzimních trendů nejen v oblasti spodního prádla. Aktuálně vládne trendům červená (klasicky červená, rudá, cihlová, hnědovínová), khaki, tmavě modrá, růžová (malinová, lososová) a bezkonkurenční klasika – černá.

1) kolekce Caresse, 2) kolekce Karma od Simone Pérèle

Nepřehlédnutelné kontrasty

Podzim 2023 je o síle kontrastů. Barevný kontrast patří mezi zásadní prvky v designu, umění i módě. Jeho správné využití pomůže zvýraznit detaily a definuje celkový vizuální dojem po všech stránkách. Návrháři Simone Pérèle dokázali barevné tóny perfektně nakombinovat tak, že lahodí oku i vašim křivkám. Kontrast si pohrává se sytostí a světlem, takže vše působí naprosto přirozeně a zároveň výjimečně. Kontrasty vynikají i díky precizním výšivkám rostlinných vzorů, které z vás udělají smyslnou amazonku. Nejvýraznější kolekcí podzimních novinek je Délice a její neonová Guipure výšivka.

Krajky opět boří trendy

Málokterý prvek v sobě nese tolik ženskosti, elegance a smyslnosti jako právě krajka. Je nadčasová, jemná, hodí se na nejrůznější příležitosti, kdy se chcete cítit pohodlně, ale zároveň oslnit krásným prádlem. Simone Pérèle si své zákaznice patřičně hýčká, a proto často kombinuje klasické provedení krajky s těmi luxusnějšími – Guipure, Leavers či žakárová krajka. Pokud jste se s těmito pojmy ještě nesetkali, je nejvyšší čas se seznámit.

kolekce Embléme od Simone Pérèle

Krajka Leavers vzniká na speciálních strojích. Má jemnou obvykle lehce průsvitnou strukturu, je velmi detailně propracovaná a nejrůznější vzory zaujmou svým precizním zpracováním. Leavers krajka zdobí prádlo z kolekce Embléme.

Základ Guipure krajky tvoří vzory vyšité či spojené na pevném podkladu. Má trojrozměrnou strukturu a výrazné vzory, je oproti klasické krajce pevnější a více odolná. Módním návrhářům poskytuje širokou škálu možností pro tvorbu složitějších vzorů. Potkáte ji u kolekcí Singuliere, Wish, Andora a Délice.

Žakárová krajka se vytváří na speciálním žakárovém stroji, který umožňuje programovat různé motivy. Má strukturovaný vzor a její design umožňuje značnou různorodost. Taktéž je oproti klasické krajce odolnější a preciznější. Kochat se s ní můžete s kolekcemi Comete,Karma a Wish, která kombinuje žakárovou krajku a Guipure.

Grafické vzory a rafinovanost průhledného tylu

Simone Pérèle ráda využívá kombinace průhlednosti a plného úpletu, z čehož vzniká elegantní a rafinovaná podívaná na vaše výjimečné křivky. Pro tuto sezónu přichází s několika variacemi a kromě průhledného tylu se setkáte i s průsvitnými grafickými detaily krajek a výšivek, jež mají za účel připomínat efekt tetáže.

Kouzelný odpočinek

kolekce Nocturne od Simone Pérèle

Spánek v hedvábném objetí

V rámci podzimní módy uvedla Simone Pérèle hned 5 novinek zaměřených na ten nejluxusnější spánek. Drží se kvalitního materiálu, aktuálních trendů a svých typických elegantních detailů. A když mluvíme o kvalitním materiálu, nutno zmínit například nebesky jemné a neskutečně pohodlné hedvábí, které nabízejí kolekce Nocturne se svým krajkovým zdobením a dokonale čistá splývavá Dream. Ty nejsladší sny jsou zaručeny.

Doma a v pohodlí

Kolekce Songe naopak vsadila na měkkou prodyšnou viskózu, která perfektně odvádí vlhkost a nechává pokožku dýchat po celou noc i den. Výhodou oproti hedvábí je snažší manipulace během údržby. To samé lze říci o jemném lehkém saténu z kolekce Satin secrets. K těmto kolekcím obohaceným o nové trendy odstíny se přidala zcela nová Aurore v temně modré. Songe, Satin Secrets i Aurore nabízí kromě kousků pro královský spánek také výběr oblečení na doma. Můžete si vybrat župánek, kalhoty či tričko. Volné pohodlné střihy pohladí vaši duši i pokožku.

Trendy jsou vždy krásné. Při výběru prádla se řiďte hlavně tím, abyste se v prádle cítila dobře. Protože jak kdysi prohlásila Simone Pérèle:„Sebejistota je krása, která nikdy nevybledne.“ Všechny nové kolekce naleznete na našem e-shopu. Přejeme vám příjemně strávené podzimní dny.