Kateřina Vokounová, 20. 12. 2021

Přípravy na Vánoce vrcholí. Z kuchyní voní cukroví, dárky se balí do krásného papíru a stromečky ve své plné kráse čekají, až přiletí Ježíšek. Jistě už máte plno dárků nakoupeno, ale pokud přeci jen patříte k těm, co ještě dárky shánějí, máme pro vás pár tipů na krásné kousky z našich skladových zásob. Ale pospěšte si. Ani Ježíšek není všemocný, tak ať vše stihne.

Nepsané pravidlo u dárků na poslední chvíli je, že se zkrátka musíte spokojit s tím, co je. V Le Chaton máme naštěstí širokou nabídku prádla nejen na objednání, ale i toho, které máme skladem. I když možná už nebudeme mít přesně to, pro co jste přišli, dokážeme vám s výběrem poradit. A to nejen co se týče velikosti, ale i typu a barvy.

Aby se vám lépe vybíralo, připravili jsme si pro vás několik tipů z našich šuplíků, které ještě stihneme doručit či připravit k vyzvednutí v našich buticích.

Tellement glamour od Lise Charmel

Smyslné tetování

Červená k Vánocům zkrátka patří a i na prádle vypadá nádherně. Na tuto výraznou barvu vsadila kolekce Fleur de tattoo od Aubade. Pokud si netroufáte na klasické tetování, tohoto se rozhodně bát nemusíte. Kombinace tmavě červené a tělového tylu vytváří na těle smyslnou tetáž, která dodá ženským křivkám dokonalý francouzský šmrnc.

Noc plná kouzel

Fleur de Nuit od Lise Charmel

Kolekce Nuit folie od Lise Charmel udělá každý večer výjimečný, nejen ten štědrovečerní. Temně modrou barvu rozzáří stříbrný třpyt evokující odlesky měsíčního světla na vodní hladině. Pokud hledáte něco opravdu slavnostního, je tato kolekce trefou do černého.

Nadčasová krása

Kolekce Mackenzie od Pleasure State Couture je svůdná, rafinovaná a díky zajímavému vrstvení materiálů doplněném kamínky Swarovski působí i velmi sexy. Do kompletu můžete zvolit i podvazkový pás a celý komplet tak povýšit na velmi luxusní dárek nejen na Vánoce.

Nevídaný luxus

Nina od Marjolaine

Nejkrásnější noční košilky a svetry najdete jedině u Marjolaine. Luxusní francouzská krajka, přírodní hedvábí či kašmír. Tím vším se mohou pyšnit všechny produkty této značky. Každý kousek krajky projde rukou švadleny, která jej pečlivě vystřihne a umístí na přesně stanovené místo. Neobvyklý smysl pro detail a výběr dokonalých materiálů dělá z obyčejného kusu oblečení opravdové potěšení.

Líbí se vám toho hodně, ale nejste si jistí nebo nechcete riskovat špatný výběr velikosti? Stále můžete pořídit náš dárkový certifikát, který můžete v elektronické verzi objednat klidně i na Štědrý den. Vánoce nejsou jen o dárcích. I přesto vám přejeme, ať pod stromečkem najdete to, co jste si nejvíce přáli a prožijete vánoční svátky s těmi, které nejvíce milujete.