Zdeňka

Ideální dárek pro dospívající dceru? Zkusíme vám trochu poradit.

Pojďme si to hned na začátek říct: dokonalý dárek neexistuje. Je totiž tak trochu jako Chytrá horákyně: měl by být osobní, ale zde se pouštíme na velmi tenký led jak dobře obdarovaného známe. Dárek by neměl být příliš drahý, aby nezaskočil, ale zase nechceme darovat prkotiny. A tak bychom mohli pokračovat. Vyhrát nemůžeme, jde o to se tomuto ideálu aspoň co nejvíce přiblížit. Věřím, že vánoční nadělování nám s tímto vědomím půjde o poznání lehčeji.

Zdeňka, 18. 12. 2023Životní styl

Simone Pérèle - “Sebejistota je krása, která nikdy nevybledne”

Jistě jste už slyšeli o této francouzské značce spodního prádla. A pokud ne, dnes vám o ní řekneme pár zajímavých informací, neboť tato rodinná firma, která několik desítek let patří na trhu se spodním prádlem mezi hlavní lídry a inovátory, před pár lety oslavila 70. výročí od založení.

Zdeňka, 30. 10. 2022Spodní prádlo

Pozvání na rozlučku se svobodou? Tipy na originální dárky

Je to jeden z nejvýznamnějších okamžiků v životě vaší kamarádky, o kterém většinou víte dopředu a můžete se připravit, ale může se stát, že k vám pozvání dorazí až na poslední chvíli. V prvním i druhém případě si lámete hlavu, lustrujete různé svatební weby a hledáte inspiraci na dárek pro nastávající nevěstu. Něco o tom vím, měla jsem sama rozlučku se svobodou a dalších několika jsem se účastnila. Proto jsem pro vás připravila pár tipů, aby to vymýšlení bylo o něco jednodušší.

Zdeňka, 28. 2. 2019Životní styl

Nahlédněte s námi na veletrh spodního prádla v Paříži

Ve dnech 19. – 21. ledna 2019 se tým Le Chaton účastnil oblíbeného a ve světě známého veletrhu spodního prádla SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE & INTERFILIÈRE. Na tento veletrh jezdíme každý rok, abychom obhlédli nové trendy a vybrali pro vás ty nejhezčí kousky na nadcházející sezóny.

Zdeňka, 24. 1. 2019Spodní prádloMóda