Bezstarostné dny plné slunce, dlouhých večerů a relaxu u vody se teď možná zdají vzdálenější, než kdy dřív. Jsme ale optimisté a věříme, že se jich dočkáme! Pokud však právě podléháte splínům, nechte si zvednout náladu nejkrásnějšími modely plavek nadcházející sezóny. Přinášíme výběr kousků značky PrimaDonna, kterými si můžete udělat radost už teď a nosit je, až léto zažene mračna dnešních dnů.

Jedna z nejznámějších značek na trhu se letos inspirovala kouzlem Marrakéše sedmdesátých let. Atmosféra orientální metropole, ve které tenkrát tvořil věhlasný návrhář Yves Saint Laurent, proniká do současných plavkových kolekcí v podobě teplé palety barev, grafických a květinových vzorů i střihů, jež si nenuceně pohrávají s křivkami ženského těla.

MOGADOR

Cruizová kolekce přináší okouzlující námořnický vzhled s proužky, které jsou nesmrtelnou módní klasikou i trendem, jež zároveň opticky skvěle formuje postavu. Vybírat můžete z bikin s vyztuženými i nevyztuženými košíčky. Nepřehlédnutelný střih je vyztužený triangl do velikosti košíčku G. K horním dílům lze zvolit kalhotky dle vlastního výběru v široké škále střihů a velikostí.

SIROCCO

Bohatý potisk svěžích tropických rostlin na jemném podkladu, barevný tón, který lichotí všem odstínům pleti a hlavně prověřené střihy, které vám zaručí komfort a podporu při letních radovánkách. Řada Sirocco má všechny předpoklady, aby se stala nejoblíbenějším společníkem tohoto léta!

JACARANDA

Kolekce, která evokuje sofistikovanou letní divočinu. Barevný a přesto jemný zvířecí potisk na plastickém materiálu ve dvou barevných kombinacích – trendy khaki a oranžové nebo stylové modré s kontrastní červenou. To je divoká Jacaranda!

SHERRY

Kolekce Sherry je již několik sezon plavkovou stálicí, která každý rok představí novou barvu. Letos překvapuje elegantním černobílým vzorem pánského smokingu, který je sexy a šik zároveň.

OASIS

Rafinované střihy a vzor black cactus, jež šíří energii veselými barvami. Jednu z nejvýraznějších letošních kolekcí si zkrátka musíte zamilovat!

ATLAS

Vzdušný a jemný italský materiál kolekce je inspirován barevnou paletou tržiště s kořením a grafickou mozaikou riadů Marrakéše sedmdesátých let. Atlas doslova voní exotickými dálkami!

CASABLANCA

Novinka horká jako vzor modrého koření, který je pro tuto kolekci typický. Takhle vypadá lákavý orient v moderním pojetí!

Už jste se s námi alespoň v duchu přenesla do exotického Maroka nebo na jiné sluncem zalité místo?