Snad každá z nás si, alespoň jednou, už jako holčička představovala svůj svatební den. Také jste snila o tom, jak vás tatínek povede k oltáři a vy zazáříte jako princezna v těch nejkrásnějších šatech a dnes nemůžete věřit tomu, že váš velký den zanedlouho skutečně nastane? Ať už chcete vypadat jako v tajných představách svého dětství anebo toužíte být spíše moderní nevěstou, ukážeme vám šaty, které vám splní každé z těchto přání a navíc poradíme, co obléci pod ně, aby byl výsledný efekt dokonalý a vy jste si tak mohla svatbu opravdu užít.

Jak to bude s prádlem?

Tuhle otázku si při výběru těch správných šatů klade spousta žen. Některé se, mnohdy zbytečně, vzdávají vysněného modelu proto, že podprsenku zkrátka potřebují a mají pocit, že pod ně žádnou neobléknou, jiné vsadí na prádlo, které bývá všité v některých typech korzetových šatů, aby pak po celou dobu bojovaly s nejistotou nebo diskomfortem. Řešení přináší Fashion forms, americká značka, která jako první uvedla na trh oblíbené nalepovací podprsenky, jež jsou zcela neviditelné a při správné péči se dají nosit opakovaně. Zázračný kousek, který vám s minimálními náklady dodá tolik důležitou sebejistotu během jednoho z nejkrásnějších dnů života, tak ještě využijete při dalších příležitostech, jakými jsou plesy nebo třeba letní party. Za ten skvělý pocit to rozhodně stojí!

Inspirace klasikou i posledními trendy

Díky možnostem, které současný trh nabízí, si každá nevěsta může vybrat, zda zvolí róbu od lokálního nebo zahraničního návrháře, nechá si šaty ušít na míru nebo dá přednost jejich zapůjčení. Ve spolupráci se svatebním salonem OUI BOUTIQUE přinášíme inspiraci různými střihy šatů včetně tipů na prádlo, které by je mělo doplnit pro perfektní výsledek.

Šaty s výstřihem na zádech

Hitem posledních let jsou jednoduché svatební šaty. Někdy je zdobí jemná krajka nebo zajímavý lem, často je ale jediným výraznějším detailem hluboký výstřih. Ten je sice nádherný, často ale vyvstává problém právě s volbou podprsenky. Pokud jste zvyklá být i bez ní, máte vyhráno, většině žen však vyhovuje prádlo mít a je skvělou zprávou, že dnešní nalepovací podprsenky poprsí podrží a přesto zůstanou zcela skryty. Sáhnout můžete po krajkovém i hladkém provedení.

Krajkové a průhledné šaty

Jestli je něco opravdovou svatební stálicí, je to právě něžná krajka. Nad krásou takových šatů sice zaplesá srdce každé romantičky, jak si ale poradit s tím, že jsou téměř vždy průhledné? Aby zůstalo skryto vše, co má, doporučujeme vsadit na lepky na bradavky nebo ještě lépe silikonovou podprsenku. Ta zajistí žádanou podpěru poprsí, očím však opět zůstane zcela skryta.

Šaty s hlubokým výstřihem vpředu

Tento střih je velmi efektní a oblíbený. Pokud zvolíte model, který výrazněji odhalí pouze dekolt, nemusíte řešit speciální neviditelné prádlo, ale můžete si vybrat z široké nabídky klasických podprsenek do hlubších výstřihů, které jsou pohodlné a udrží na uzdě i bujnější prsa.

Šaty s výstřihem na obou stranách

Tyhle trendy šaty pro odvážné zajistí, že budete neodolatelnou nevěstou. Počítat ale musíte s tím, že pod ně neschováte skutečně nic a proto doporučujeme buď body, které navíc dodá křivkám ladný tvar, nebo opět silikonovou podprsenku, tentokrát však typ vhodný právě pro šaty, které odkrývají víc než skrývají.

Šaty antického střihu

Hladké, minimalistické šaty, u nichž hraje hlavní roli detail v podobě řasení látky a zavazování na jedno rameno z vás rázem udělají bohyni. Navíc je v tomto případě volba prádla poměrně jednoduchá – skvělou službu vám udělá podprsenka s odepínacími ramínky. Stačí jen zvolit její provedení s ohledem na materiál šatů.

Svatební noc

Je možná škoda, že mnoho nevěst při hledání dokonalých svatebních šatů podcení přípravu na svatební noc. Jistě, náročný den, kdy budete na očích všem, bude večer za vámi, určitě se však stále budete chtít cítit jedinečně. Chybu neuděláte třeba s krásnou hedvábnou košilkou, caracem, lehkým župánkem nebo výjimečně krásným prádlem, kterým si uděláte radost a jež využijete už jako vdaná paní.

Nezapomeňte na podvazek!

Tento kousek, jež má ve světě dlouholetou tradici, získává stále větší oblibu i u českých žen a vy byste na něj rozhodně také neměla zapomenout! Pokud jste jej nedostala od kamarádek na rozlučce se svobodou, pořiďte si jej sama v provedení, které nejvíce padne k vašim šatům. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli z tradic, jež se s podvazkem pojí, budete si v něm připadat zatraceně sexy.

Ve světě svatebních šatů a prádla se fantazii meze nekladou. Bez ohledu na trendy, které se rok od roku mění, zůstává nejdůležitější, abyste se jako nevěsta cítila skvěle a nechala vyniknout vlastní osobnost. Myslete na to, že si svůj velký den budete chtít užít od rána do noci a zvolte takové šaty, které vám to beze zbytku umožní.

My vám přejeme hodně štěstí a šťastnou ruku jak při výběru šatů, tak skvěle padnoucího prádla!