Tradice, luxus, precizní kvalita a především dokonalá znalost ženských křivek; nejen pro tyto vlastnosti si značku PrimaDonna zamilovaly miliony zákaznic po celém světě. Jeden z nejoblíbenějších brandů, které v Le Chaton nabízíme, sází na léty prověřené střihy i řemeslnost, každý rok však zároveň dokáže zaujmout novými kolekcemi, které jednotlivé kousky spodního prádla povyšují v objekt touhy milovnic módy. Jestli se i vy už nedokážete dočkat jara, přinášíme inspiraci na nejkrásnější nové modely, které vám už teď vykouzlí jarní atmosféru plnou nové energie!

Vášeň má jméno Alara

Oblíbené stálé barvy kolekce Alara, jejíž podprsenky poprsí perfektně pozvednou a vytvoří krásný dekolt, jsou letos doplněny speciální edicí ve Scarlet červené. Celovyšívané prádlo v této delikátní barvě evokuje vášeň a zaručí probuzení z dlouhého zimního spánku!

Svěží a energická Madison

Kdy jindy než na jaře si s módou (a také s prádlem) můžeme tolik pohrát? Podprsenka Madison patří u žen s plným poprsím ke skutečně nejvyhledávanějším modelům, především díky pevnému střihu. Kousky v barvě šťavnatého manga vám zajistí příval svěží energie!

Divoká jako Wild rose

Že jsou kolekce PrimaDonna Twist pouze pro mladé? My spíš věříme, že osloví všechny ženy, které jsou hravé a nebojí se provokovat. Novou barvu kolekce Wild rose limoncello si zkrátka zamilují ty z vás, které rády vybočují z davu!

Nespoutaná a stylová Fame

Je tady pro všechny, co mají vytříbený styl, v němž prádlo hraje důležitou roli. Klasický zvířecí potisk získává s novými barvami letošního jara nečekaný šmrnc!

Něžná i svůdná jako Gentle lady

Kostky jsou vrženy! Alespoň ty, se kterými si návrháři pohráli v sezónní barvě pro populární kolekci Gentle Lady. Výsledkem jsou hravé modely, ve kterých se vzorňačka mění ve svůdnou femme fatale!

PrimaDonna přináší tolik nových lákadel, že je z jarních kolekcí těžké vybrat tu jedinou. Ale přesto – která je vaši favoritkou?