Ruku na srdce, dámy, které se v myšlenkách na plavkovou sezónu nevkrade do mysli aspoň malý stín pochyb? Všechny potřebujeme plavky, které jsou na naší straně. Nenápadného spojence, který podpoří naše vnady a decentně zakryje případné nedostatky. Přesně takové jsou modely od francouzské značky Lise Charmel.

Renomovaný výrobce luxusního spodního prádla má stejně neopakovatelnou kolekci plavek, která je v letošním roce opravdu vydařená. Její tajemství tkví v kvalitních materiálech a jedinečnosti střihů. Jenomže to, co tvrdí všichni výrobci, platí u Lise Charmel doopravdy.

Střihová dokonalost, a to doopravdy

Podobně jako u prádla dovede Lise Charmel obléknout doslova každý typ postavy, přijde si i v plavkové kolekci na své žena s malým poprsím i majitelka košíčků velikosti G. Hlavní kouzlo spočívá v rafinovaně promyšleném systému vnitřní všité výztuže, která i velká prsa udrží a pozvedne. Plavky se přitom zachovávají slušivý a elegantní look. U každého vzoru je na výběr hned několik různých druhů kalhotek. Svůj ideální střih najdou ženy s postavou plnou křivek stejně jako ty s chlapeckou postavou a úzkými boky.

Nutno podotknout, že variabilita kolekce Lise Charmel nekončí jen kombinováním modelů a střihů. Všechny podprsenky u dvojdílných plavek se totiž dají zapínat různými styly. Lze zvolit klasické zapínání a pak podle nálady podprsenku zapnout vzadu za krkem. Můžete to na pláži libovolně měnit a díky tomu si krásně stejnoměrně opálit ramena i celý dekolt.

Plavky se kupují jinak

Pro velikosti plavek platí trochu jiná pravidla než na prádlo. A to i v případě, že svou velikost dobře znáte. Důvodem je to, že plavky se šijí ze zcela jiných materiálů než prádlo. Máčíme je ve vodě a děláme v nich úplně jiné pohyby než v prádle, proto je důkladné zkoušení velmi důležité. Investice času i peněz se ovšem v případě plavek Lise Charmel vyplatí dvojnásob, protože to rozhodně nejsou plavky na jednu sezónu. Materiál je jemný, ale pevný a kvalitní. Řada modelů má dokonce ochranu před UV zářením. A v neposlední řadě mají tyto plavky nezničitelné kovové zapínání. To je z antialergenního kovu vyrobeno tak šikovně, že se na sluníčku nerozpálí a vydrží věčnost.

Na pláž i na party

Plážové oblečení je nedílnou součástí kolekce Lise Charmel. V nabídce najdete splývavé plážové košile a tuniky stejně jako elegantní kousky. Některé overaly i šaty jsou tak vydařené, že v nich klidně můžete rovnou z pláže vyrazit do baru nebo na městskou procházku. Bez problémů je pak unosíte i mimo dovolenou.