Musíme přiznat že Anna nás velmi zaujala už při otevření jejího e-mailu se zaslanou fotografií. Dala si na ní záležet jako málokdo. Nebylo u ní těžké říci, že patří do užšího výběru a po osobním setkání bylo jasné, že se stane naší další kočkou v Kočičí výzvě. Zeptali jsme se Anny jaká pro ni výzva byla.

Nad „kočičí výzvou“ jsem přemýšlela již tu minulou. Velmi mě zajímalo, jak by to celé probíhalo a zda bych vůbec byla vybrána. Měla jsem připravenou fotku ve spodním prádle, ale nakonec jsem ji smazala s tím, že se vlastně stejně stydím a nejsem žena s postavou na focení spodního prádla…

Osud v hlavní roli

Ona „kočičí výzva“ si mě ale nakonec stejně našla. Když jsem otevřela mail s další výzvou, opět jsem nad ní začala přemýšlet. Přála jsem si focení vyzkoušet, i když pochybnosti uvnitř mě stále byly. Ale… každá žena je krásná, i když každá svým způsobem jinak. A správně zvolené spodní prádlo udělá „kočku“ z každé z nás. Do „kočičí výzvy“ jsem se přihlásila a nechala rozhodnout osud.

Mé malé vítězství

Po pár dnech jsem obdržela mail s pozvánkou na fitting do butiku v Opletalově ulici. Už to pro mě bylo malé vítězství. Na fitting jsem se velmi těšila. Se svou velikostí 65F, 70E spodní prádlo kupuji pouze v Le Chatonu, vždy mi tu skvěle poradí s velikostí, která je s každým střihem rozdílná a já odcházím se skvěle padnoucím prádlem, které ženskou postavu nádherně podtrhne a zvýrazní. I tentokrát jsem tedy byla plná očekávání, jaké krásné prádlo zrovna vyzkouším. A nebylo ho málo. Do výběru souprav se zapojil celý ženský tým a vše probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Nejeden model mi padl do oka.

Byla jsem vybrána. Mé překvapení a zároveň nadšení bylo ohromné. Mám ráda krásné spodní prádlo. A vyzkoušet si focení modelů z Le Chatonu s bonusem profesionálního líčení v nádherném hotelovém apartmánu v srdci Prahy, kdy z vás udělají krásnou, přitažlivou a sexy ženu – to by měla zažít každá z nás.

Den s velkým D

Celý den „D“ probíhal ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Všechny přítomné ženy byly velmi pozitivní, milé, empatické, skvěle pracovně sladěné a naladěné na stejnou notu. Úžasné byly i zbylé dvě kočky – Marcelka, neskutečně krásná a sexy žena s jiskrou v oku a energická, veselá a bezprostřední Pája. Na sebemenší pochybnosti o sobě samé nebylo ani pomyšlení.

Z prádla, které pro mě bylo připravené, jsem byla nadšená. Krajkové soupravy Lise Charmel – Deesse en glam s podvazkovým pásem v modré barvě, Aubade – Queen of shadow v černé a Lise Charmel – Eblouissant eros červené barvě mě ohromily. Sama nosím krajkové soupravy a krajky zbožňuji. Tyto soupravy pro mě byly jako dělané, přesně můj vkus. Skvěle padnoucí velikost a měkkost a jemnost krajek dělá své.

Ženy z Le Chatonu se mi trefily do vkusu i co se nočního prádla týče, kde taktéž upřednostňuji satén a krajky. Hedvábné pyžamo Marjolaine z kolekce Pixie mě překvapilo svou jemností a lehkostí.

Úžasné prádlo a dokonalý pocit

Ve všech soupravách jsem se cítila úžasně, každá souprava byla jiná a jedinečná. Už teď vím, že jedna ze souprav bude má. Která mě ale nadchla nejvíce pro svou originalitu, neuvěřitelně sexy vzhled, jemnou dráždivost a luxusní provedení, to je souprava Aubade – Queen of shadow. Nádhera.

A co se mi na celém dni líbilo nejvíce? Zažít Vánoce, Silvestr i Valentýn v jednom dni s nádherným prádlem, krásným líčením a úžasnými ženami kolem sebe. To je zážitek k nezaplacení! Tímto ještě jednou děkuji celému týmu Le Chaton za to, že jsem měla možnost takový den zažít… Děkuji.

Pár slov o Anně

Anna je neskutečně krásná a milá žena. Bylo nám opravdovým potěšením mít možnost ji alespoň trochu poznat. Vždy nás neskutečně potěší, když si naše kočky svůj den užijí. . ale tak krásná slova, která o Kočičí výzvě napsala nás opravdu dojaly. Aničko, děkovat bychom měly my Tobě. Byla jsi jedním slovem ÚŽASNÁ!