Redakce Le Chaton, 15. 11. 2018

Zveme vás do zákulisí módního focení! Novinky na prodejnách i v e-shopu Le Chaton přibývají každým dnem, a my jsme se rozhodli, že vám některé kousky představíme prostřednictvím vlastních fotografií. Chcete vidět, jak takové focení probíhá? Jak to vypadá v zákulisí? A kolik práce stojí za výslednými snímky! Podívejte se na naše video i fotografie z backstage!

Jednoho krásného podzimního dne se tak v pražském ateliéru sešel tým složený z deseti lidí, jednoho kocourka a jedné kočky (vlastně ještě koťátka, čili le chaton). A den to byl opravdu náročný – jeho pracovní část trvala celých 12 hodin. Hlavní aktérky byly tři modelky z nichž dvě byly z kategorie plus size, abychom vám mohli ukázat jak naše prádlo krásně sedí všem křivkám! Součástí týmu byly také make-up artistka Janka Letková, stylistka Veronika Králová, kameramanka Mirka Flamová a hlavně nekonečně trpělivá fotografka Greta Blumajerová. Ta měla co dělat hlavně s našimi zvířecími hvězdami, které byly k pózování mnohem méně ochotné než modelky dvounohé. Nad zdarem celé akce pak bděly Helena a Martina Konarovské.

Celých dvanáct hodin jsme líčili, česali, převlékali, přestavovali interiér, pátrali po kočkách důmyslně schovaných po celém bytě a snažili se ochránit vzácné prádlové kousky před kočičími tlapkami:-). To vše proto, abychom vám představili to nejlepší z kolekcí světových značek Lise Charmel, Chantal Thomass, Pleasure State White Label, Implicite, Luna, Simone Pérèle či PrimaDonna. Nevynechali jsme ani prádlo pro speciální příležitosti jako například svatební set z kolekce Lise Charmel Exception charme, košilky a župánky od stejné značky, svetříky Marjolaine a spoustu dalšího!

S výslednými fotkami se budete moci postupně seznámit na našich stránkách, v Magazínu Le Chaton i na dárkových poukazech či propagačních materiálech. Ještě předtím se ale můžete podívat na video ze zákulisí akce!