Kateřina Vokounová, 20. 11. 2023

Jeden den, tři skvělé ženy. Plno krásného prádla, nádherných fotek a úžasných vzpomínek. Přesně takové bylo podzimní Vždy za kočku s Le Chaton. To, že máme ty nejlepší a nejkrásnější klientky víme, ale stejně nás vždy dokážete překvapit a posunout tak laťku zase o kousek výš.

Přicházející podzim pro nás znamená jediné. Začít se připravovat na další Kočičí focení! Výzva se stejně jako dokonale padnoucí prádlo stala nedílnou součástí „lešatoní“ DNA. A to hlavně díky vám, našim klientkám.

Vždy když posíláme mail s vyhlášením Kočičí výzvy, netrpělivě vyhlížíme první přihlášené. Vlastně není ani třeba dlouho čekat. Jste tak skvělé, že během pár hodin máme plný e-mail přihlášek. Jeden by si řekl, že nám to po těch letech alespoň trochu usnadníte, ale pokaždé nám dáte pěkně zabrat. Když přihlášky otevíráme máme velký problém vybrat z takového množství krásných žen jen pár na předběžný fitting. O výběru finální trojice ani nemluvě. To byl opravu tvrdý oříšek…

Jak modelky vybíráme?

Jistě víte, že na věku a mírách modelky nám vůbec nezáleží. Naopak hledáme ženy, které se mají rády takové jaké jsou. Malá, velká, hubená či plnoštíhlá… každá máte své jedinečné kouzlo. Na fittingu vidíme nejen to, jak vám prádlo sedí, ale hlavně máme šanci trochu poznat i vás osobně. Vždy se snažíme, aby výsledná trojice k sobě „ladila“ a my měli možnost ukázat prádlo na různých ženách.

Anna v soupravě Eblouissant eros od Lise Charmel

V Praze je blaze

Přiznáváme, je to trochu klišé, ale je to tak. V Praze je plno zajímavých míst. Zejména u Vltavy je plno nádherných výhledů. My jsme si vybrali krásný hotel na Janáčkově nábřeží. Nově zrekonstruované pokoje přesně seděly našemu záměru. Už stačilo jen vybrat prádlo, vše naplánovat a mohlo se začít fotit. A právě plánování je po výběru modelek jedna z nejnáročnějších disciplín focení. Vše se musí sladit a hlavně… klapnout jak má. Ale jako vždy vše dopadlo na výbornou :).

Pavla v push-up podprsence Dame de Paris od Marlies Dekkers

Dobrá atmosféra dělá zázraky

Jelikož focení s klientkami neděláme poprvé, víme to moc dobře. Proto se vždy snažíme, abyste se během příprav i focení cítily co možná nejlépe. Není snadné se bez předchozích zkušeností a před cizími ženami postavit před hledáček objektivu a pózovat. Lékem na nervozitu je pohodová atmosféra. Stačí malý vtípek či lehké popovídání o tom či onom a hned se cítíte uvolněnější, více se smějete… zkrátka jste to vy.

Marcela v push-up podprsence Velocity od Marlies Dekkers

Nejde jen o fotky

Krásné fotky jsou cílem každého focení. Na tom Kočičím si pro naše dvounohé modelky vymýšlíme i různá videa. Vánoce, Valentýn a Den žen jsou běžnou klasikou, ale snažíme se vymyslet i taková, která zapadnou do běžného života ženy. Protože prádlo nenosíte pouze po rozbalení dárku, ale každý den. S novým dnem přichází nový příběh jehož autorem jsme my samy. Je jen na nás jaká kapitola vznikne, ale v dokonale padnoucím prádle se ta kapitola píše o poznání lépe.

Tímto bychom rádi poděkovali Marcele, Anně a Pavle, za to, že s úsměvem a grácií zvládly nejen focení, ale i natáčení videí, které jsme si pro ně nachystali.