Představujeme vám značku, která dokonale ztělesňuje sny o božském krajkovém prádle. Lise Charmel pochází z francouzského Lyonu. Jejich skvěle padnoucí prádlo a plavky dosáhly takového věhlasu, že když se ve Francii řekne luxusní prádlo, většina žen si představí právě modely této značky.

Jaké je tedy tajemství Lise Charmel?

Svoji reputaci si vydobyli díky vysoce kvalitnímu zpracování luxusních a náročných materiálů jako jsou satén, hedvábí, krajky a výšivky. V Lise Charmel si troufnou i na takové výjimečné materiály jako je hrubá výšivka zvaná guipure, vyznačující se vysokou plasticitou, nebo naopak nejjemnější paličkované krajky z Calais. Právě díky těmto luxusním materiálům nachází Lise Charmel klientky mezi tou nejnáročnější klientelou.

Kolekce Flora aura značky Lise Charmel

Své dokonale padnoucí prádlo najdou u Lise Charmel ženy s různými druhy postav i velikostí poprsí. Střihy jsou propracované do nejmenšího detailu a koncipované tak, že prádlo skvěle padne opravdu každé ženě.

Za mezinárodním úspěchem značky stojí Jacques Daumal. Lise Charmel vede od roku 1975 a je současně i jejím majitelem. Původně malá rodinná firma založená v padesátých letech se pod jeho taktovkou postupně rozrostla o další značky – Eprise nabízí širokou škálu velikostí a objemů košíčků, Antigel zaujme mladistvým designem a Antinéa má klasické a tradiční střihy.

Všechny značky z rodiny Lise Charmel mají jedno společné, a to precizní zpracování a zároveň inovativní přístup k designu. Pokud hledáte přesně to dokonalé krajkové nic, které ženy milují oblékat a muži svlékat, je Lise Charmel tou nejlepší volbou.

Eprise de Lise Charmel miluje plné křivky

Vaše větší poprsí bude ještě krásnější v rafinovaně propracovananém prádle značky Eprise. Jak již název vypovídá, jedná se o dceřinou značku francouzského prádlového impéria Lise Charmel. Jejich dokonalý cit pro detail a precizní zpracování každého modelu je zárukou, že se vaše tělo bude cítit jako tělo bohyně.

Kolekce Beaute saphire značky Eprise

Modely řady Eprise se nabízejí v klasických barvách ale i neotřelých barevných kombinacích vždy podle aktuální sezóny. Stejně jako u Lise Charmel si i zde designéři zakládají na precizním zpracování těch nejlepších materiálů a bohatém využití luxusních krajek.

Kolekce Eprise zdůrazní bohaté linie ženského těla a dají vyniknou kráse v každém jejím aspektu. Jednotlivé modely lze rafinovaně kombinovat s kousky značky Lise Charmel. Díky tomu lze kolekci pro plné křivky zajímavě doplnit o noční a domácí prádlo, stejně tak jako o speciální kousky pro noci plné vášně.

Splendeur soie – Smyslný dotek hedvábí a krajky

Elegantní hedvábí si vás podmaní luxusním vzhledem a jemným leskem, který v dokonalé symfonii doplňuje něžná francouzská krajka z Calais. Přesně taková je nadčasová řada Splendeur Soie, nabízející opravdu širokou škálu produktů v klasických i sezónních barvách. Pohodlné a zároveň rafinované střihy podprsenek zalichotí ženě s malým poprsím a na výběr budou mít i majitelky většího poprsí. V nabídce je hned několik střihů kalhotek v různých stylech. Splendeur Soie nezapomíná ani na luxusní noční prádlo, doplňky a domácní oblečení, se kterým budou vaše chvilky pohody plné krásy a elegance.

Sublime en dentelle – Království něžné krajky

Rafinovaně smyslnou kombinaci průsvitného tylu a něžné vyšívané krajky z francouzského Calais Caudry dovedla značky Lise Charmel k dokonalosti v řadě Sublime en dentelle. Luxusní spodní prádlo vyniká bohatým ornamentálním zdobením ve stylu pařížského Palais Royal. Díky širokému spektru střihů a stylů si každá zákaznice může sama vybrat, kolik průsvitnosti nebo naopak zahalení si dopřeje v této krajkové hře na svádění. Bohatou kolekci doplňují podvazkový pás, elegantní krajkový top a košilka.

Soir de Venise – Tajemství večerů v Benátkách

Ikonická kolekce inspirovaná ne­vázanou atmosférou karnevalu v italských Benátkách je stálicí v kolekci Lise Charmel. Přední díl podprsenky zdobí roztomilý přívěšek ve tvaru ornamentální karnevalové masky. Účastníci středověkých karnevalů ji nosili, aby skryli svoji identitu a mohli se nerušeně věnovat veselí a prostopášnosti. Nakolik tuto výzvu využijete, je jen na vás. Řada Soir de Venise vám nabízí celou škálu modelů i smyslných propriet pro vzrušující chvíle, které si díky nadčasovému designu a kvalitnímu propracování tohoto luxusního prádla budete moci dopřávat po řadu sezón. Jemnou vyšívanou krajku lemují kamínky Swarovski, které korespondují barvou každého modelu. Základní řadu v nadčasové černé a smyslné rudé barvě doplňují temná půlnoční modř a elegantní stříbřitě šedá.

Dressing floral – Smyslná džungle květin

Nechte se pozvat do hájemství divokých květů, které se proplétají v rozkošných ornamentech vzdušné krajky a smyslně zdůrazní půvab vašich křivek. Právě výrazně plastická krajka typu guipure je to hlavní, co na kolekci Dressing floral přitáhne vaši pozornost. Doplňuje ji pavučinkový základ tak jemný, až se tají dech. Tato krásná kolekce nabízí skoro nekonečné možnosti pro kombinování. K dostání je hned 6 typů podprsenek a k tomu stejné množství rozdílných kalhotkových střihů. Základní barevnostní paletu Dressing floral každou sezónu doplňují zajímavé aktuální odstíny. Produktovou nabídku šikovně doplňují modely z korespondující řady Guipure charming od značky Eprise, která nabízí modely větších velikostí.

Eprise Guipure charming – Rafinovaná elegance krajky

Kontrast výrazné výšivky guipure na pavučinkovém podkladu je hlavní charakteristika řady Guipure charming. Slibujeme, že od této podmanivé kombinace nebudete moct odtrhnout zrak a mnozí další určitě také. Vždyť se také jedná o jednu z nejelegantnějších kolekcí francouzské značky Eprise. Málokterá řada přichází v tak velké škále barev, jako právě Guipure charming. Trvalou nabídku představuje e­legantní černá, oslnivá červená, něžná bílá a nenápadně půvabná pudrová. V aktuální sezóně ji doplňuje podmanivá smaragdová, energická magenta, tajuplná fialová a královská modrá. Eprise je zárukou střihové dokonalosti a tato řada je toho jasným důkazem. Podprsenky nabízí ve vyztuženém i nevyztuženém provedení až do velikosti H. Nechybí ani elegantní stahovací kalhotky z elastického tylu, které stylově přesně ladí s ostatními kousky z kolekce. Další sladěné produkty můžete vybrat se stejnou kolekcí značky Lise Charmel Dressing floral.