Kateřina Vokounová

Jednodílné plavky bez kostic: Rady od Heleny Konarovské jak vybrat ty pravé!

V prvním díle naší minisérie jste se dozvěděly jak vybrat jednodílné plavky s kosticí přesně pro váš typ postavy. Tentokrát se podíváme na to, jak vybrat jednodílné plavky bez kostic. Jsou nejen stylové, ale i velmi pohodlné. A dovolit si je může celá řada žen. Nejen ty s menším poprsím, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí najít jen ty správné. A jak na to? Pojďme se na to podívat!

Kateřina Vokounová, 16. 7. 2024Plavky

Vybíráte jednodílné plavky? Nechte si poradit od Heleny Konarovské!

Výběr plavek není pro řadu žen snadná věc. Ukázat se v plavkách je mnohem obtížnější než by se mohlo zdát. Spodní prádlo je pouze pro zraky partnera, ale v plavkách… to je jiná. Přes všechny možné aspekty, které při výběru plavek ženy řeší, si můžete být jisté, že pro každý typ postavy, či specifický problém, existují ideální plavky. Jen je najít. A jak na to? Pusťte si první díl naší nové série!

Kateřina Vokounová, 10. 7. 2024Plavky

Dovolená u moře? Těžká zkouška pro vaše vlasy!

Nejen naše pokožka, ale i vlasy potřebují v létě tu správnou péči. Ať už se chystáte strávit dovolenou v oblíbené letní destinaci, či jen tak u bazénu na zahradě… v každém případě potřebují vaše vlasy speciální pozornost. Slunce, mořská i bazénová voda jim totiž dávají pořádně zabrat.

Kateřina Vokounová, 1. 7. 2024Krása

Polokorzetová podprsenka: Vítané osvěžení nejen do prádlového šuplíku!

Přemýšlíte, že si pořídíte korzet, ale máte strach, že bude zdobit maximálně vnitřek vaší skříně? Sáhněte raději po polokorzetové podprsence. Ne zcela běžný, ale o to více rafinovaný střih podprsenky, který nabízí své nositelce plno možností. Objevte všechna její kouzla a buďte neodolatelná a trendy zároveň!

Kateřina Vokounová, 18. 6. 2024Spodní prádloMóda

Bílé a černé prádlo: nezbytná klasika nebo módní přežitek?

Bílá a černá patří mezi nejčastější barvy v našich šatnících. A jinak tomu není ani u spodního prádla. Ovšem ne pod vše se bílá barva hodí a ne vždy je sázka na jistotu v podobě černé podprsenky jedinou správnou volbou. Proč se bílému prádlu raději vyhnout a jak nahradit černou a užít si módní trendy?

Kateřina Vokounová, 6. 6. 2024Spodní prádloMóda

Vstříc společným zážitkům: Fotoeditorial z focení na Den matek

Blíží se druhá květnová neděle a mnoho z nás přemýšlí, jak potěšit nejdůležitější ženu svého života – maminku. Dělají pro nás první poslední a i když s nimi ne vždy souhlasíme, myslí to s námi vždy nejlépe, jak dokáží. A čím ji tedy potěšit? Každý dárek udělá radost, ale nevíce jsou společně strávené chvíle. Třeba se můžete odhodlat ke společnému focení, jako to udělaly naše milé klientky Dita a Nelly…

Kateřina Vokounová, 6. 5. 2024Spodní prádloŽivotní stylPlavky

Vklouzněte do senzační plavkové kolekce Marlies Dekkers

Marlies Dekker osobně představuje svou novou plavkovou kolekci: „Představte si, že jste ponořené do čistého luxusu. Popíjíte koktejl u bazénu obklopeném svěží tropickou zahradou a obdivujete svůj svůdný vzhled, své křivky a to jak vaše nádherné plavky Marlies Dekkers ladí s křišťálově modrým oceánem, který je od vás vzdálený jen pár kroků písečnou pláží. Jakmile se s blaženým povzdechem ponoříte do bazénu, usmějete se. Plavete v luxusu. Doslova!“

Kateřina Vokounová, 4. 4. 2024Plavky

Kočičí výzva: Den D energické Pavly

Jak jistě víte, cílem Kočičí výzvy je ukázat prádlo na reálných ženách. Nejde nám o domnělou dokonalost, ale o skutečnou krásu. S nadšením vítáme, když se přihlásí ženy, které nemají zrovna míry modelky. Pavla byla jednou z nich. Mladá, krásná žena, která miluje svou ženskost takovou jaká je. Zkrátka žena nejen s velkým Ž.

Kateřina Vokounová, 19. 2. 2024Spodní prádloMóda

Kočičí výzva pro naše klientky: Den D elegantní Marcely

Přihlásit se do Kočičí výzvy není pro řadu žen zcela jednoduché. Zejména v určitém věku se dámy spíše stydí ukázat ve spodním prádle. O to více nás potěšilo, když se přihlásila Marcela. Je to dáma s velkým D a i přes svůj ne zcela mladistvý věk se nebála ukázat své křivky před objektivem fotoaparátu a pózovat ve spodním prádle. Patří jí za to obrovský obdiv a náš velký dík.

Kateřina Vokounová, 1. 2. 2024Spodní prádloMóda

Kočičí výzva: Den D krásné Anny

Musíme přiznat že Anna nás velmi zaujala už při otevření jejího e-mailu se zaslanou fotografií. Dala si na ní záležet jako málokdo. Nebylo u ní těžké říci, že patří do užšího výběru a po osobním setkání bylo jasné, že se stane naší další kočkou v Kočičí výzvě. Zeptali jsme se Anny jaká pro ni výzva byla.

Kateřina Vokounová, 22. 1. 2024Spodní prádloMóda

Vánoční tipy přímo z našich prodejen

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy ještě hledáte ten správný dárek, který potěší? Někdy je vybrat opravdu velmi těžké. Abychom vám hledání a vybírání usnadnili co nejvíce, připravili jsme pro vás tradiční tipy z našich butiků. Pohodlně se usaďte a nechce se inspirovat výběrem toho nejkrásnějšího prádla přímo z rukou našich kolegyň!

Kateřina Vokounová, 11. 12. 2023Spodní prádlo

Vždy za kočku s Le Chaton: Na vavřínech rozhodně neusínáme!

Jeden den, tři skvělé ženy. Plno krásného prádla, nádherných fotek a úžasných vzpomínek. Přesně takové bylo podzimní Vždy za kočku s Le Chaton. To, že máme ty nejlepší a nejkrásnější klientky víme, ale stejně nás vždy dokážete překvapit a posunout tak laťku zase o kousek výš.

Kateřina Vokounová, 20. 11. 2023Spodní prádloŽivotní styl

Push-up podprsenky: Plný dekolt na počkání

Ženy s bujnými ňadry si často přejí malá prsa a naopak ženy s malými prsy krásný plný dekolt do výstřihu. Příroda prostě občas není našim tužbám nakloněná. Dámy s méně obdařeným hrudníkem ovšem nemusí hned vyhledávat pomoc plastických chirurgů, pokud nejsou s objemem svého poprsí spokojené. Stačí obléci správný typ podprsenky a dekolt, který mužům nedá spát je na světě.

Kateřina Vokounová, 25. 8. 2023Spodní prádlo

Ramínka od podprsenky: Strašák outfitů nejen s odhalenými rameny

Odhalená ramena, šaty či topy s ramínky za krk, hodně vykrojené průramky, ramínka do boxeru atd. Pokud toužíte oživit svůj šatník nějakým takovým kouskem nebo jej dokonce už máte doma, je třeba se zamyslet i nad tím, zda pod něj máte správnou podprsenku. Teď nám nejde o velikost, ale o ramínka! V takovýchto modelech dokáží totiž nepěkně potrápit…

Kateřina Vokounová, 6. 8. 2023Spodní prádlo

Když jsou švy na spodním prádle váš úhlavní nepřítel

Základní barvy podprsenky a kalhotek má v šatníku snad každá žena. Ovšem méně myslíme na situace, kdy naše oblečení vyžaduje prádlo, které skutečně není vidět. Existují totiž materiály, které vám nic neodpustí a neviditelné spodní prádlo je tak jedinou variantou jak nosit oblečení z velmi jemných látek a zároveň nekřičet do světa, jaké spodní prádlo právě máte.

Kateřina Vokounová, 2. 8. 2023Spodní prádlo

Nalaďte se na letní vlnu plavkovými novinkami z Le Chaton

Opalování, koupání a bezstarostné lelkování…Také se těšíte na letní slunečné dny strávené někde u moře či bazénu komfortního wellness hotelu v našich končinách? Na léto si musíme bohužel ještě chvíli počkat, ale proč si nezpříjemnit čekání výběrem nových plavek? Připravili jsme pro vás pár tipů na nejkrásnější plavky sezóny, které by vám neměly uniknout.

Kateřina Vokounová, 14. 5. 2023Plavky

Stálé kolekce PrimaDonna v nových barvách. Která bude ta vaše?

Ve světe prádla existuje pár kolekcí, které se drží stále na výsluní. Získaly si vaše srdce perfektními střihy, materiály i svým stylem. Aby nezůstaly jen u základních barev a potěšily nejen vaše křivky, ale i módní smysly, přichází každou nebo téměř každou sezónu s novou barvou. Víte jaké to jsou tentokrát?

Kateřina Vokounová, 22. 4. 2023Spodní prádlo

Kočičí výzva očima Katky

Požádali jsme naše modelky a klientky v jedné osobě, aby Kočičí výzvu popsaly ze svého pohledu a prozradily o sobě co samy chtějí. Podívejte se na den D očima Katky, naší poslední kočky z podzimní výzvy.

Kateřina Vokounová, 12. 3. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Kočičí focení očima Magdaleny

Našim modelkám z Kočičí výzvy jsme tentokrát nechali volnou ruku, ať o sobě či focení řeknou, co samy chtějí. Zajímal nás pohled na den jejich očima. Pohodlně se usaďte a podívejte se společně na to, co o svém „kočičím dni“ řekla Magdalena.

Kateřina Vokounová, 8. 3. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Mezinárodní den žen - aneb složitá cesta nejen k volebnímu právu

Mezinárodní den žen nebo také MDŽ slaví lidé po celém světě. Muži kupují květiny a ženy si užívají pozornost druhého pohlaví. Ale většina z nás zapomněla, jaká je podstata toho svátku. Nejde o květiny či nucené projevy náklonosti. Základní myšlenka MDŽ je úplně jiná.

Kateřina Vokounová, 3. 3. 2023Životní styl

Prádlové vychytávky, které vám usnadní život a nejsou vidět

Svět prádla není jen o podprsenkách, kalhotkách a podvazkových pásech. O prádlo se potřebujeme také dobře starat a občas ho dokonce něčím vylepšit. V Le Chaton myslíme i na takové chvíle a tak naši nabídku obohacujeme o vše, co by vám pomohlo či udělalo radost a nenapadlo vás to hledat.

Kateřina Vokounová, 1. 3. 2023Spodní prádlo

Kočičí výzva očima Petry

Běžně naše modelky z Kočičí výzvy zahrneme několika otázkami, abychom je vyzpovídali. Tentokrát jsme se rozhodli, že jim dáme volnou ruku ať o Kočičí výzvě či sobě řeknou vše samy. A dobře jsme udělali. Pojďte se s námi podívat, jaké bylo focení pro Petru.

Kateřina Vokounová, 23. 2. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Třikrát a dost? Vždy za kočku s Le Chaton si to nemyslí!

Říká se: „Do třetice všeho dobrého.“ Ale když je něco dobré, proč s tím přestávat? Někdy je nejlepší nechat to žít vlastním životem a napjatě čekat, kam vás vítr odnese. Nás a naši Kočičí výzvu tentokrát vítr zavál ke třem úžasným ženám a kouzelnému hotelu kousek za Prahou. A jak to bylo dál? Podívejte se sami…

Kateřina Vokounová, 19. 2. 2023Spodní prádloMódaŽivotní styl

Nejdůležitější trend tohoto podzimu? Kvalitní a pohodlné noční prádlo

Venku se ochladilo, stromy se začínají oblékat do zářivých barev a s přibývajícím padajícím listím přichází i otázka, jak se správně obléci. Ted ovšem nemyslím vaše běžné oblečení, ale noční prádlo. Díky němu se můžete cítit příjemně, pohodlně nebo dokonce v teple.

Kateřina Vokounová, 17. 10. 2022Spodní prádloMóda

Okořeňte svůj milostný život sexy prádlem

Erotické prádlo je příslibem výjimečného zážitku. Může být decentní, romantické, ale také velmi odvážné. Popusťte uzdu fantazii a dopřejte si extra svůdné kousky, které potěší nejen vašeho partnera, ale i vás.

Kateřina Vokounová, 11. 9. 2022Spodní prádlo

Fast vs slow fashion. Aneb proč je "pomalá" móda prostě lepší

Udržitelnost a recyklace v módě je teď velmi aktuální téma. Tato slova můžete slyšet a číst v podstatě kdekoliv. Kromě recyklace je ovšem třeba ještě něco… Přemýšlet nad svým chováním k módě jako takové. Ona jen recyklace nás totiž nezachrání.

Kateřina Vokounová, 8. 9. 2022Spodní prádloMódaŽivotní styl

Vždy za kočku s Le Chaton potřetí a tentokrát v plavkách!

Musíme říci, že Kočičí výzvu si naše klientky doslova zamilovaly a to nás nesmírně těší. V předešlých výzvách jsme se přesvědčili, že v prádle se cítí jako ryby ve vodě a že jim to nesmírně sluší. Naopak plavky jsou pro mnoho žen stále citlivé téma. A tím jste nás nevědomky navedli na to, jakým směrem se má ubírat naše v pořadí třetí Kočičí výzva…

Kateřina Vokounová, 25. 7. 2022Životní stylPlavky

Bez plavkových doplňků se letos na pláži neobejdete

Dokonalé plavky už máte vybrané, opalovací krémy připraveny, ale máte opravdu vše? Na dovolenou či koupaliště přibalte i plážový doplněk. Nejenže tvoří pomyslnou třešničku za vaším plážovým outfitem, ale navíc vás ochrání před slunečními paprsky, pokud se jim nechcete zrovna vydávat na odiv.

Kateřina Vokounová, 24. 6. 2022Plavky

Plážové doplňky - nezbytnost na kterou často zapomínáme

Léto je v plném proudu. Čas dovolených, radovánek, koupání a hlavně plavek. Jistě už máte ty své vybrané… Ale vybrala jste k nim i vhodný plážový doplněk? Na tuto poměrně nezbytnou součást plavkového outfitu často zapomínáme. Plavky bez plážových doplňků jsou něco jako film bez zvuku. Něco tomu zkrátka chybí.

Kateřina Vokounová, 29. 5. 2022MódaPlavky

Ideální jednodílné plavky? Vyberte ty pravé pro vaši postavu

Výběr dokonalých jednodílných plavek není pro ženy mnohdy tak jednoduchý, jak by se na první pohled zdálo. Existuje ovšem několik triků jak správným typem plavek zdůraznit své přednosti. Stačí málo a hned se na pláži budete cítit skvěle jako nikdy předtím.

Kateřina Vokounová, 14. 4. 2022MódaPlavky

Vždy za kočku s Le Chaton podruhé

Na podzim roku 2020 jsme vyhlásili naší první “Kočičí výzvu”, která u vás sklidila obrovský ohlas. Loňský podzim jsme uskutečnili již druhé focení s našimi klientkami a jejich kočičími přáteli. Podívejte se, jak se dámám povedlo focení tentokrát…

Kateřina Vokounová, 8. 4. 2022Spodní prádloMódaKrása

Jaro podle módních návrhářů? Tak trochu divočina...

Konečně jsme se dočkali. Po dlouhé zimě opět zavládlo jaro a můžeme se těšit z prvních jarních květů. Stejně tak naše oko potěší i první jarní novinky, které pro vás už nějakou dobu naskladňujeme. A že je z čeho vybírat…

Kateřina Vokounová, 24. 3. 2022Spodní prádlo

Dolaďte svůj svatební outfit k dokonalosti správným prádlem

Přípravy na svatbu vrcholí, ty nejkrásnější ze všech šatů máte již vybrané a v kalendáři už vyhlížíte váš “den D”. Ovšem výběrem šatů váš svatební outfit nekončí. Aby bylo vše dokonalé musíte pod šaty vybrat správné a perfektně padnoucí spodní prádlo. Tato svatební disciplína může být trochu náročnější, ale s naším průvodcem to hravě zvládnete.

Kateřina Vokounová, 9. 2. 2022Spodní prádloMóda

Svátek svatého Valentýna - Komerční trik nebo skutečný svátek?

Den svatého Valentýna je v našich končinách tak trochu kontroverzním svátkem. Lásku si můžeme přeci projevovat každý den. Ale ruku na srdce. Opravdu to tak děláte? Na chvíli zpomalte nebo se úplně zastavte a dejte své drahé polovičce najevo city, které k ní chováte. Zažehnete tak opět plamínek vášně, který díky dnešní hektické době často pohasíná…

Kateřina Vokounová, 5. 2. 2022Spodní prádlo

My Butler - svérázný odborník na pánské prádlo

Výběr správně padnoucího prádla není snadnou disciplínou. Ani u toho pánského. Naštěstí je tu někdo, kdo vám poradí za všech okolností. Odborník a gentleman v jedné osobě, který vás provede světem pánského prádla. A že je co objevovat…

Kateřina Vokounová, 27. 1. 2022Spodní prádlo

Stahovací prádlo - strašák, kterého se není třeba bát

Existuje plno důvodů proč sáhnout po stahovacím prádle. Ale víte jak ho správně vybrat a nosit? Není to nic složitého, ovšem je třeba věnovat pozornost několika důležitým detailům, abyste se cítila a vypadala skutečně dobře.

Kateřina Vokounová, 21. 1. 2022Spodní prádlo

Nejkrásnější dárky na poslední chvíli

Přípravy na Vánoce vrcholí. Z kuchyní voní cukroví, dárky se balí do krásného papíru a stromečky ve své plné kráse čekají, až přiletí Ježíšek. Jistě už máte plno dárků nakoupeno, ale pokud přeci jen patříte k těm, co ještě dárky shánějí, máme pro vás pár tipů na krásné kousky z našich skladových zásob. Ale pospěšte si. Ani Ježíšek není všemocný, tak ať vše stihne.

Kateřina Vokounová, 20. 12. 2021Spodní prádlo

Zvířecí vzory - věčná módní stálice

Milované i nenáviděné a hlavně neustále trendy. Řeč je o zvířecích vzorech, které jsou v různých obměnách a barvách na módním výsluní snad už od nepaměti. V posledních letech jim opravdu nikde neuniknete. Jsou zkrátka všude. Pojďme se tedy podívat co je v té módní džungli nového…

Kateřina Vokounová, 9. 12. 2021Spodní prádloMóda

Když je na dárky ještě dost času

Advent je v plném proudu a je tedy ten správný čas poohlédnout se po nějakých dárcích pod stromeček. Už máte představu čím letos své drahé potěšíte? Zatím je dost času si vše vybrat a rozmyslet. Ale doporučujeme neotálet, aby to Ježíšek pod stromeček stihl včas.

Kateřina Vokounová, 28. 11. 2021Spodní prádloMóda

Módní potěšení, které vás zahřeje

Co naplat. Už to není jen na sukni či šaty. Potřebujete něco teplejšího, co vás zahřeje a v čem se budete cítit dobře. A samozřejmě i skvěle vypadat. Mrkněte s našimi tipy na krásné kousky nejen pro letošní podzim a zimu. V kurzu je i ekologie, takže co spojit příjemné s užitečným?

Kateřina Vokounová, 8. 11. 2021Spodní prádloMóda

Podzim v barvách - Aneb černé prádlo nechte v šuplíku

Podzim je plný barev. Červená, žlutá, oranžová… všude tolik krásy až oči přechází. A to nejen v přírodě, ale i ve světě módy a krásného prádla. Nechte si černé prádlo na zvláštní příležitosti a vyberte si některou z podzimních novinek v trendy barvách. V tlumenějších tónech vám to zaručeně bude slušet a navíc vám zvednou náladu.

Kateřina Vokounová, 7. 10. 2021Spodní prádlo

Jak jsem v Le Chaton našla lásku na celý život

Nedávno jsem zjistila, že od mého prvního dne v Le Chaton zanedlouho uplyne 5 let. A jelikož polovina dekády by si nějakou tu malou oslavu už zasloužila, rozhodla jsem se tentokrát článek o prádle pojmout trochu osobněji… odhalím vám své lásky v Le Chaton.

Kateřina Vokounová, 9. 9. 2021Spodní prádlo

Přivítejte jaro krásným prádlem

Zima se pomalu, ale jistě vzdává své vlády a přichází o poznání příjemnější a teplejší počasí. Se slunečními paprsky rozkvetou nejen první jarní květy, ale i kolekce módních návrhářů. Vneste jaro do svého šatníku novým prádlem, které vás pohladí nejen po duši, ale i po těle.

Kateřina Vokounová, 25. 3. 2021Spodní prádloMóda

Valentýnské tipy pro milovníky krásného prádla

Letošní rok začíná nestandardně a tak i oslavy svatého Valentýna budou trochu jiné než jsme zvyklí. Oblíbené restaurace jsou zavřené, stejně jako kina a wellness. Podstata svátku zamilovaných je však jinde. Ať už na 14. února plánujete jakýkoliv program, neměli byste zapomenout svou drahou polovičku překvapit něčím výjimečným. S našimi valentýnskými tipy takové překvapení hravě vyberete.

Kateřina Vokounová, 7. 2. 2021Spodní prádlo

Módní trendy pro vaše nohy nejen do zimního počasí

Teplé dny jsou v nedohlednu a je načase přemýšlet nad teplejším oblečením. Vzdávat se svých oblíbených šatů či sukní ovšem nemusíte. Oblečte své nohy do trendy punčocháčů, punčoch či podkolenek a uvidíte, že kalhoty necháte ležet ve skříni ještě pěkně dlouho.

Kateřina Vokounová, 22. 11. 2020Móda

Perfektní noční prádlo pro horké letní noci

Abyste si léto užila se vším všudy, je potřeba nejen hezké počasí a dostatečný pitný režim, ale i kvalitní spánek. Bohužel, vysoké noční teploty nejsou pro spánek zrovna ideální. Pokud navíc špatně zvolíte noční prádlo, můžete si pěkně zavařit. V čem tedy v létě do postele?

Kateřina Vokounová, 30. 7. 2020Spodní prádlo