Přihlásit se do Kočičí výzvy není pro řadu žen zcela jednoduché. Zejména v určitém věku se dámy spíše stydí ukázat ve spodním prádle. O to více nás potěšilo, když se přihlásila Marcela. Je to dáma s velkým D a i přes svůj ne zcela mladistvý věk se nebála ukázat své křivky před objektivem fotoaparátu a pózovat ve spodním prádle. Patří jí za to obrovský obdiv a náš velký dík.

Nervozita a velké překvapení

Když jsem byla požádána abych popsala svou účast v Kočičí výzvě obdržela jsem dvě otázky. První byla na to jaký pro mne den byl a druhá v jakém prádle jsem se cítila nejlépe. Paradoxně v tom prádle, ze kterého jsem byla v den „D“ nejvíce překvapená.

Černá kožená podprsenka Velocity od Marlies Dekkers. Přiznám se, že jsem až tak docela netušila, jak široký a rozmanitý výběr nejen prádla Le Chaton nabízí, takže kožená podprsenka pro mě byla opravdu velkým překvapením. Při výběru vlastního prádla jsem se vždy držela v určitých konvenčních hranicích a vůbec jsem si nedokázala přestavit, že tuto podprsenku budu prezentovat právě já, z čehož jsem byla z počátku i docela nesvá. Intenzivně se stále nabízela myšlenka, že toto prádlo by se skvostně vyjímalo na úplně jiném typu ženy.

Ale nebylo mnoho prostoru pro dlouhé přemýšlení. Ve chvíli, kdy jsem oblékla první model , luxusní saténovo-krajkový župánek s košilkou, ze mě všechna nervozita spadla. Vnímala jsem, že jsem rovnocennou součástí naprosto dokonalého profesionálního týmu, a v tu chvíli jsem si řekla, že tento den si chci užít na maximum, bez toho, že budu cokoliv jiného řešit.

Postupně se střídaly další modely a černá kožená podprsenka byla určená pro závěrečné focení silvestrovského večera. Musím říct, že nejen tvar, ale i materiál této podprsenky nic neubral na pohodlnosti a celkově velmi příjemném pocitu, který jsem z podprsenky po celou dobu focení měla. Ve výsledku jsem se rozhodla, že si tuto podprsenku pořídím, protože mi přinášela naprosto dokonalé pohodlí, je velmi originální, neobyčejně krásná a považuji ji za skutečný skvost.

Vřelé díky

Ráda bych poděkovala Le Chaton, že jsem byla vybrána jako jedna z finální trojice, velké poděkování náleží také celému realizačnímu týmu, který pro nás dokázal vytvořit po celý den skvělou, přátelskou a velmi pohodovou atmosféru. Poděkování patří také milým modelkám, Anně a Pavlíně.

Děkuji Le Chaton za možnost „nakouknout“ za pomyslnou zeď a za možnost si více rozšířit povědomí o jejich úžasné nabídce, která je opravdu velmi pestrá a široká a každý výrobek, který Le Chaton nabízí je doslova učiněným skvostem a potěšením pro každou ženu.

Ach ti muži

Manželovi jsem oznámila, že jsem byla vybrána pro focení a že už je i nafoceno až mnohem později. Důvodem byl pro mě potřebný klid, protože není zase až tak jednoduché si téměř v 60 letech stoupnout v prádle před objektiv. Záhy se ukázalo, že moje rozhodnutí bylo docela prozíravé, jelikož muž s tím samozřejmě nebyl úplně v pohodě a moje nadšení zpočátku nesdílel. O to více si vážím pozdějšího ocenění a kladné reakce:).

Pár slov o Marcele

Stejně jako Anna i Marcela nás na zaslané fotografii velmi zaujala. Jednalo se o fotografie profesionální, což nevyžadujeme, ale zářila z nich nádherná energie. Marcela není jen nádherná žena. Je to neskutečně milá žena s obrovskou grácií a jiskrou v oku. Zkrátka jejímu kouzlu nešlo odolat. Ač píše o nervozitě, s odhodláním se pustila do všech našich nápadů nejen na focení. Marcelko, moc děkujeme že jsi s námi ten den byla!