Pohodlí nebo móda? Se spodním prádlem PrimaDonna si už nikdy nemusíte vybírat. Tuto sezónu vás luxusní belgická značka zve k rozšíření svých obzorů, objevování nových stylů a experimentování s potisky a barvami. PrimaDonna je především o spodním prádle, které padne jako sen a zvedne vaše sebevědomí. V PrimaDonně zazáříte.

Udělejte to po svém

Být sám sebou znamená nosit to, v čem se cítíte dobře. Letos na podzim předvedli návrháři PrimaDonny nejnovější módní trendy v rozsáhlé kolekci spodního prádla s perfektním střihem pro větší velikosti košíčků. Od sexy a romantických až po minimalistické a luxusní: Buďte svá s prádlem PrimaDonna, které lichotí vaší postavě.

PrimaDonna Twist je věcí krásy, která dodá barvy do vašich dnů. Krása, pohodlí a podpora: Tato kolekce má vše, co potřebujete, abyste procházely životem s jistotou. Uvolněte se, relaxujte a užívejte si života ve spodním prádle, které lichotí vaší postavě a vašemu stylu.

V PrimaDonně zazáříte

Nikdo nezná značku PrimaDonna lépe než její oddané fanynky. Proto se v PrimaDonně rozhodli ve své nové kampani věnovat speciální pozornost právě jim. Jako modelky na jeden den předvádějí nejnovější zimní kolekci a vysvětlují, jak tato belgická značka změnila jejich pohled na sebe sama. Chtějí tak inspirovat ostatní ženy, aby se v krásném prádle, které se perfektně hodí pro větší velikosti košíčků, cítily stejně sebevědomě. S prádlem PrimaDonna budete skutečně zářit.

kolekce Las Salinas od značky PrimaDonna

Podzimní trendy

  • Kromě jemných neutrálních tónů, jako jsou khaki a zemité odstíny, obsahuje kolekce PrimaDonna spoustu jasných neonů a zářivých barevných kontrastů. Tyto dva kontrasty se krásně doplňují. PrimaDonna Twist nabízí pestrou paletu barev, od teplých neutrálních a vintage odstínů až po koketní růžové a červené.

    

  • Pokud máte rády luxusní spodní prádlo, tato kolekce je právě pro vás! Jemné, sofistikované materiály působí na kůži měkce, vzdušně a neuvěřitelně. Návrháři PrimaDonny použili inovativní techniky k vytvoření elegantních a ženských siluet s opulentní krajkou a květinovým potiskem v zářivých barvách. Čistý komfort, díky kterému uděláte dojem.

    

  • Ti, kdo znají ikony spodního prádla PrimaDonna, vědí, že nic nepřekoná jejich legendární střih a nadčasový vzhled. Bestsellery jako PrimaDonna Madison, Orlando a Deauville a PrimaDonna Twist Epirus a East End se dočkaly trendy barev, které nesmí chybět ve vaší zásuvce na spodní prádlo!

Hvězdy zimní kolekce

1) kolekce Devdaha, 2) kolekce Las Salinas; značka PrimaDonna

PRIMADONNA DEVDAHA: Veselé zimní vibrace

Tyto barevné soupravy zaujmou na podzim v trendy střizích, jako je trojúhelníková podprsenka s extra nízkými košíčky, která padne jako sen nebo módní body s hlubokými košíčky. Vyznačují se úžasnými barevnými kontrasty pro zimní období a střihem, který nabízí vynikající oporu pro větší velikosti košíčků.  

PRIMADONNA LAS SALINAS: Neuvěřitelný střih, trendy barvy

Spodní prádlo z kolekce Las Salinas je k dispozici letos na podzim v barvě empire green, což je kombinace neonově limetkové, korálové a fialové… aktuálně velmi trendy odstínů. Podprsenky s předtvarovanými košíčky padnou dokonale a jsou bestsellerem mezi milovnicemi PrimaDonny.

kolekce Lenox Hill od značky PrimaDonna Twist

PRIMADONNA TWIST LENOX HILL: Výrazný vzhled s neskutečně vzdušným střihem

Strečový tyl s italským potiskem má kouzlo abstraktní malby. Teplé, výrazné barvy jako šarlatově červená, fuchsiová a elektrická modrá vytvářejí překvapivý módní vzhled. Nejoblíbenějším tipem prádla je trianglová podprsenka s hlubokým dekoltem se super vzdušným a pohodlným střihem.

PRIMADONNA TWIST EPIRUS: Neviditelné podprsenky s cool krajkou ve stylu 70. let

PrimaDonna Twist Epirus je bestsellerem již několik sezón. Podprsenky z jemné ploché krajky zajišťují maximální pohodlí pro větší velikosti košíčků a jsou neviditelné v každém outfitu. Elegantní tmavě modrý odstín velmi lichotí světlým i tmavým odstínům pleti. Tato kolekce byla navržena pro ženy s větší velikostí košíčků, které milují stylové spodní prádlo s vynikajícím střihem.

Informace o kolekci a trendech obsažených v tomto článku jsme čerpali z oficiálních stránek značky PrimaDonna.