Výběr správně padnoucího prádla není snadnou disciplínou. Ani u toho pánského. Naštěstí je tu někdo, kdo vám poradí za všech okolností. Odborník a gentleman v jedné osobě, který vás provede světem pánského prádla. A že je co objevovat…

Svět prádla je náročný, komplikovaný a plný nečekaných překvapení. Nejen ženy mají z čeho vybírat. Pánské prádlo dnešním mužům nabízí plno možností od barev, přes nejrůznější materiály po praktické, pohodlné či dokonce sexy střihy. I přes velmi bohatou nabídku pánského prádla mnoho mužů na tento základní prvek svého šatníku příliš nedbá. A to je velká chyba.

Vše začíná právě u správného prádla, které muži nabídne komfort i funkčnost po celý den. Jiné prádlo potřebujete na denní nošení, jiné do obleku a už vůbec nemluvím o sportu. I roční období si žádají své. Jenže jak vybrat to pravé? Naší odpovědí na všechny nevyřčené otázky je – My Butler.

V butiku My Butler najdete odborníka na slovo vzatého, skutečného gentlemana, který si poradí s jakoukoli situací a žádné přání mu není cizí. Stačí Butlerovi říci, co potřebujete a hned ví, jaké prádlo bude pro vás to nejlepší. Nebojte se svěřit do jeho rukou. Butler je vždy diskrétní. Správné prádlo, které nemusíte co chvíli rovnat zvedne nejen vaše sebevědomí, ale i to nejdůležitější, dodá vám nepopsatelné pohodlí.

Stejně jako u dámského, také u pánského prádla platí – zkoušet, zkoušet a ještě jednou zkoušet. Pánové, nebojte se vstoupit do kabinky. Chcete mít přece jistotu, že si odnášíte přesně to, pro co jste přišli.

Dopřejte si to nejlepší

Jak slogan “The World's Finest Underwear” napovídá, značka Zimmerli klade velký důraz na zpracování materiálů do nejvyššího možného stupně pohodlí. Extra jemné materiály, dokonale padnoucí střihy pro moderní muže i vyznavače klasiky. Každý u této značky najde to své, se zárukou maximální spokojenosti.

Mužství na svém místě

Značku Loïc Henry založil v roce 2017 vášnivý sportovec a udělal dobře. Na svět přišly trenýrky s geniálním střihem, který sedí většině mužů a o materiálech ani není třeba mluvit. Hlavní předností této značky je unikátní Hold up balls systém, který udrží pánské náčiní přesně tam, kde má. Není třeba cokoliv řešit. Stačí obléknout a vše je hned perfektní.

Elegance, styl a pohodlí

Pohodlné materiály s velkou nabídkou střihů v klasickém i trendy provedení od Olaf Benz si zamilujete. Každou sezónu můžete u této značky vyzkoušet jiné materiály a střihy, takže nudit se skutečně nebudete. Víte, že i v pánském prádle najdete příměs hedvábí? Vyzkoušejte a hned budete vědět proč. Kromě spodního prádla najdete v nabídce excelentní spodní trika s různě tvarovanými výstřihy, které se hodí pod každé oblečení.

Umění smát se sám sobě

Značka McAlson je humorná. Dělá si legraci z konzervativně založených lidí. Klasické volné boxerky potištěné více než vtipnými motivy vás chtě nechtě donutí k úsměvu. Ale nejsou to ledajaké boxerky. Mají unikátní kapsičku na mužství, díky které mění nevýhody volných boxerek na výhody. Zkrátka vše jak má být a s naprostou volností.

Vnitřní divoké já

Každý muž v sobě skrývá malého zlobivého kluka, který dává svému okolí zabrat. Nebojte se ho pustit ven. Značka Muchachomalo nabízí pohodlné boxerky s uměleckými potisky, které jsou hravé, drsné, zkrátka divočejšího ražení. Tato značka vás vždy něčím překvapí, zaujme nebo dokonce šokuje. Spolehnout se můžete na příjemnou bavlnu a perfektní střihy.

V nabídce najdete i známé značky jako Calvin Klein, Ralph Lauren či Tommy Hilfiger, na které nedáte dopustit. Aby ne, mají také něco do sebe. Tyto a další značky můžete objevovat na ryze pánském e-shopu My Butler, kde si kromě produktů můžete udělat obrázek i o samotném Bulterovi. A pokud budete mít chuť, přijďte se s ním seznámit do butiku v pražské Opletalově ulici. Třeba si s ním na shledání připijete i dobrou whiskey ;)