“Vše, co si žena dokáže představit pod pojmem krásné prádlo, dokáže vystihnout jedině Lise Charmel.” Citát, který snad nejlépe vystihuje, proč se francouzský módní dům stal synonymem toho nejlepšího, co trh prádla a plavek nabízí. Čím si získal srdce zákaznic po celém světě?

Její kolekce vynikají dokonalou propracovaností jemné francouzské krajky a dalších luxusních materiálů i perfektně padnoucími střihy. Jako žena v nich můžete svádět, upevnit stálý vztah i získat sebevědomí. Příběh značky se začal psát v padesátých letech minulého století, kdy byla založena ve francouzském Lyonu. Původně malou rodinnou manufakturu převzal v roce 1975 následovník zakládající rodiny Jacques Daumal, který z firmy postupně vybudoval úspěšné impérium, jež pod svá křídla převzalo i další značky.

Zákaznice Le Chaton umí jedinečnou francouzskou kvalitu ocenit, proto patří prádlo Lise Charmel k našim nejprodávanějším produktům. Nechte se inspirovat nejkrásnějšími kolekcemi, které jsou právem objektem touhy!

SPLENDEUR SOIE

Jedinečný lesk jemného hedvábí, dokonale propracovaná krajka z Calais, decentní výšivky… To vše nabízí dechberoucí kolekce, ve které kromě podprsenek a kalhotek naleznete také noční a domácí oděvy z hedvábí, kašmíru a vlny.

BAISERS D'ETE

Představte si barevně rozkvetlé obrazy orchidejí…Taková je nová kolekce plná letních barev, jež probouzí naději. Květinová výšivka vytváří 3D efekt, každý kousek z řady je navíc lemovaný propracovanou Leavers krajkou. Vyztužené i nevyztužené podprsenky, k nim několik modelů kalhotek a navíc lehce transparentní noční prádlo – vyberte si přesně takové, jaké vám bude vyhovovat!

SOIR EN SOIE

Romantický večer při svitu svíček na snovém místě… Právě Soir en soie je kolekce, kterou byste při takové příležitosti chtěla na sobě. Jedinečné spojení jemného lesklého hedvábí a francouzské krajky dokonale podtrhne vaši ženskou krásu. Jako stvořené pro romantiku jsou nejen několik střihů podprsenek a kalhotek, ale i svůdný podvazkový pás.

ECRIN NATURE

Barevná a nespoutaná, stejně jako příroda sama… Taková je svěží kolekce Ecrin nature, jež svým provedením evokuje jarní dny plné nové energie. Radost vám kromě vyztužených i nevyztužených podprsenek a k nim ladícím kalhotek udělá i nádherné noční prádlo, které možná využijete také coby domácí oblečení během teplejších letních dnů.

RAFFINEMENT PRÉCIEUX

Tak módní, rafinovaná a přitom neformální… Raddinement précieux přináší pověstnou nenucenou eleganci, která je tolik typická pro Pařížanky. Propracované krajce, jemnému tylu a decentní výšivce dominuje trendy béžová barva, která svědčí každému tónu kůže a navíc je neviditelná i pod tím nejsvětlejším oblečením.

PRECIEUX DIADEME SILK

Luxusní žakárové hedvábí a tyl s výšivkou ze saténových nití. Kolekce delikátní, jemná, romantická… Jako stvořená pro nejkrásnější den v životě. Ideálně doplní svatební outfit, potěší ale všechny milovnice smyslného luxusu, nejen nevěsty.

Máte dojem, že je z tolika krásných kolekcí problém si vybrat? A to jsme vám v článku představili jen užší výběr! Kompletní nabídku značky naleznete TADY.