Lucie Kratochvílová, aktualizováno 27. 11. 2022

Představte si značku prádla, jejíž největší inspirací i hnacím motorem je ženská vášeň. Značku, jejíž návrhy vznikají ve městě zamilovaných, jež je zároveň módní metropolí. Audabe, ikonický francouzský brand, je proslulý udáváním trendů, inovacemi i extravagancí, která je ale vždy podložena letitou tradicí i dokonalým řemeslem.

Příběh značky se začal psát už v roce 1875, kdy ji stvořil Dr. Bernard, specialista na korzety. Společnost, jež na výrobu korzetů navazovala, však vznikla v padesátých letech minulého století. V té době už nebyla jediným požadavkem na dámské spodní prádlo jeho funkčnost – značka reagovala na přání zákaznic, jež hledaly také smyslné a okouzlující produkty.

V šedesátých letech byla Aubade první značkou spodního prádla, která vyráběla barevné podprsenky a kalhotky. Kolekce značky odrážely módní trendy i měnící se roční období. Také její reklamní kampaně byly na svou dobu velmi provokativní, nechyběl jim humor, který se stal pro následující léta pro propagaci Aubade typický. Zatímco v sedmdesátých letech značka přicházela s inovacemi, jakými byla první podprsenka bez ramínek či ta se zapínáním vpředu, osmdesátá léta byla ve znamení výstředností a provokací. Právě v té době Aubade uvedla slavné kalhotky tanga. Počátek milénia byl marketingově o podpoře přirozené krásy i sebevědomí, produktově pak o rozšíření sortimentu o řady plavek, punčochového zboží i módních společenských oděvů. Další dekáda přinesla třeba pánské boxerky.

Kým je Aubade dnes? Především značkou, která stojí na straně žen. Povzbuzuje je, aby byly svobodné a pokračuje v duchu lekcí svádění, kterými se v uplynulých dekádách prostřednictvím svých kampaní proslavila. Zdůrazňuje, že je tu pro všechny ženy, a chce jim pomáhat cítit se fantasticky.

Přinášíme vám výběr kousků z nejkrásnějších kolekcí značky, které vám v Le Chaton můžeme nabídnout.

NIGHT BIRD

Není nad to odhodit zábrany, roztáhnout křídla a užít si život po svém. A to platí i ve spodním prádle. Kolekce Night Bird vás obleče do krásného prádla, do kterého Aubade vložil veškerý svůj um a francouzský šarmm. Luxusní krajku s opulentními květy doplňují delikátní saténové pásky a přepychová guipure výšivka. U podprsenek můžete zadní vyšívaný panel odepnout a ozdobit svá záda jen tehdy, kdy si to budete opravdu přát. Zadní zdobení podprsenky vynikne zejména ve svetrech či šatech s hlubším zadním výstřihem.

SWEET FOLK

Bohémský styl s kapkou svádění. Přesně taková je kolekce Sweet folk. Nádherné květy ve svěžích barvách na saténově lesklém úpletu a luxusní Leavers krajka zdůrazněná švýcarským tečkovaným tylem dodávají prádlu uvolněnost, zasněnost a lehkou svůdnost. Kromě prádla můžete vybírat i z bohatého nočního programu. Caraco je tak nádherné že jej s přehledem můžete využít i jako top třeba pod sako. Luxusní kombinace, kterou si zamilujete.

TOI MON AMOUR

Toto je hedvábná kolekce nočního prádla pro dokonalý spánek. Lehkost doplňkům z kolekce Toi mon amour dodává jemné vysoce kvalitní hedvábí lemované vykrajovanou žakárovou krajkou. Tahle kombinace zaručuje neskutečný komfort pro Vaše lenošení či elegantní vzhled pro Váš perfektní outfit. V kolekci můžete vyzkoušet několik oblíbených střihů košilek z jemného hedvábí. Opět můžete caraco využít jako top k povznesení vašeho denního outfitu.

LOVESSENCE

Láska má mnoho podob. Jak název Lovessence napovídá, tato kolekce je jí plná. Prádlo dokazuje že i pohodlí může být nesmírně přitažlivé a navíc, když se spojí s využitím recyklovaných materiálů… není zkrátka co řešit. Textilní odpad a pet lahve skutečně nikdy nevypadaly lépe. Dodejte lásce zcela nový rozměr a splňte si sen o krásnějším světě.

VELVET MEMORIES

Někdy stačí zavřít oči, zasnít se a můžete být na jakémkoliv místě na světe. S Velvet memories mějte ovšem oči dokořán. Tolik krásy si zkrátka nemůžete nechat ujít. Jemný lesk paisley výšivky, sametový třpyt pásků a rafinovaná průhlednost tylu vám dovolí obdivovat všechny krásy dalekého Orientu.

PRECIOUS TALE

Některé okamžiky si žádají něco opravdu výjimečného. Každý rok Aubade přihází s kolekcí, které extra svůdnost a exklusivita opravdu nechybí. Představujeme vám Precious tale! Vyšívaná Leavers krajka a guipure výšivka v podobě nejrůznějších pásků dokonale odráží inspiraci bondáží, která je ovšem zakomponována tak, aby podtrhla jedinečnost a krásu každé ženy. Ať už jsou vaše fantazie jakékoliv, tohle prádlo je hravě předčí.