Představte si značku prádla, jejíž největší inspirací i hnacím motorem je ženská vášeň. Značku, jejíž návrhy vznikají ve městě zamilovaných, jež je zároveň módní metropolí. Audabe, ikonický francouzský brand, je proslulý udáváním trendů, inovacemi i extravagancí, která je ale vždy podložena letitou tradicí i dokonalým řemeslem.

Příběh značky se začal psát už v roce 1875, kdy ji stvořil Dr. Bernard, specialista na korzety. Společnost, jež na výrobu korzetů navazovala, však vznikla v padesátých letech minulého století. V té době už nebyla jediným požadavkem na dámské spodní prádlo jeho funkčnost – značka reagovala na přání zákaznic, jež hledaly také smyslné a okouzlující produkty.

V šedesátých letech byla Aubade první značkou spodního prádla, která vyráběla barevné podprsenky a kalhotky. Kolekce značky odrážely módní trendy i měnící se roční období. Také její reklamní kampaně byly na svou dobu velmi provokativní, nechyběl jim humor, který se stal pro následující léta pro propagaci Aubade typický. Zatímco v sedmdesátých letech značka přicházela s inovacemi, jakými byla první podprsenka bez ramínek či ta se zapínáním vpředu, osmdesátá léta byla ve znamení výstředností a provokací. Právě v té době Aubade uvedla slavné kalhotky tanga. Počátek milénia byl marketingově o podpoře přirozené krásy i sebevědomí, produktově pak o rozšíření sortimentu o řady plavek, punčochového zboží i módních společenských oděvů. Další dekáda přinesla třeba pánské boxerky.

Kým je Aubade dnes? Především značkou, která stojí na straně žen. Povzbuzuje je, aby byly svobodné a pokračuje v duchu lekcí svádění, kterými se v uplynulých dekádách prostřednictvím svých kampaní proslavila. Zdůrazňuje, že je tu pro všechny ženy, a chce jim pomáhat cítit se fantasticky.

Přinášíme vám výběr kousků z nejkrásnějších kolekcí značky, které vám v Le Chaton můžeme nabídnout.

MISS KARL

Jedinečná limitovaná kolekce propojila prádlové know-how značky Aubade s haute couture designem návrhářského domu Karl Lagerfeld, který pokračuje v kultovní vizi svého zakladatele. Prádlo Miss Karl oslavuje uvolněný pařížský postoj k módě spojením elegance, rockové šik atmosféry a špetky humoru. Tato řada nabízí klasické i odvážné styly spodního prádla oslavující ženské tělo – všechna těla!

DANSE DES SENS

Je jako smyslný tanec… Poddejte se i vy vášnivému tanci ve smyslném prádle, které vás pohladí díky jemnosti propracované krajky. S permanentní kolekcí Danse des Sens si můžete užít svůj oblíbený tanec každý den. Díky vlnitému zakončení krajky bude vaše pokožka políbena rafinovanými květinovými motivy a vy se budete cítit sebevědomě a neodolatelně.

TOI MON AMOUR

Toto je hedvábná kolekce nočního prádla pro dokonalý spánek. Lehkost doplňkům z kolekce Toi mon amour dodává jemné vysoce kvalitní hedvábí lemované vykrajovanou žakárovou krajkou. Tahle kombinace zaručuje neskutečný komfort pro Vaše lenošení či elegantní vzhled pro Váš perfektní outfit. V kolekci můžete vyzkoušet několik oblíbených střihů košilek z jemného hedvábí. Caraco neboli lehký top můžete vyzkoušet i pro denní nošení pod sako či svetřík.

SOLEIL NOCTURNE

Když se elegance s dokonalými střihy spojí s vizuální propracovaností krajky a výšivky a jemnou průhledností lehkého tylu, vznikne půvabná kolekce, která okouzlí na první pohled. Řada Soleil Nocturne přináší nadčasový šperk pro váš dekolt. Kolekce nabízí oblíbené střihy nevyztužených půlových podprsenek, které hravě doplňuje velice moderní bezkosticový trojúhelník. Neodolatelnou soupravu vytvoříte doplněním podprsenky o jeden ze tří modelů kalhotek.

JOYAEU ETERNEL

Radost, jež je věčná. Kolekce Joyaeu Eternel je skutečnou oslavou radosti ze života. Nadčasové krásné nevyztužené podprsenky i klasické kalhotky z této řady jsou kousky, do kterých se vyplatí investovat s tím, že vám budou dělat radost opravdu dlouho.

MON BIJOU

Smyslná hra kontrastu mezi průhlednými a neprůhlednými částmi z vykrajované krajky, která zdobí nahé tělo jako drahý klenot, se představuje v nové propracované kolekci. Exkluzivní krajka a drobné zlaté zamak šperky s kamínky dělají z prádla Mon bijou jedinečnou a exkluzivní kolekci, ke které už nepotřebujete žádné další doplňky.