Markéta Tietzeová, 14. 11. 2023

Tipy na vánoční dárky jsou vděčným rádcem každý rok. Své blízké chceme potěšit něčím opravdu speciálním, osobním, abychom jim dali najevo, že pro nás hodně znamenají. Někdy ale chybí to nejdůležitější – nápad. Proto jsme zde my. Máme pro vás článek plný inspirace, tak se pohodlně usaďte a nechte to nejtěžší na nás.

Ať už nakupujete pro partnera/ku, rodiče, sestru, milovaného strýčka nebo sebe, v tomto článku najdete tipy na krásné osobité dárky, které vykouzlí pod stromečkem upřímný úsměv. Výhodou brzkého nákupu je vyhnutí se tomu největšímu předvánočnímu shonu. Mít před sebou už jen to příjemné a prožívat svátky s klidem a pohodou je k nezaplacení. :-)

Vše na jednom místě

Dokonale ladící smyslný outfit pro večerní soukromou oslavu vám ušetří dlouhé přemýšlení, jak správně jednotlivé kousky nakombinovat. Lise Charmel se ve své kolekci Deesse en glam zaměřuje právě na perfektní match s pořádnou dávkou luxusu, smyslnosti a elegance. Jste připraveni na noc tajemné svůdnosti? Všechna přání jsou předem splněna.

Královské Vánoce

Vánoce jsou časem speciálních okamžiků. Kdy jindy sáhnout po něčem opravdu výjimečném? Pro všechny příležitosti, kdy se bude žena chtít cítit jako úchvatná bohyně, je tu francouzská značka Aubade. Ve svých nových kolekcích se zaměřuje na smyslnou eleganci, jedinečný půvab a hru s průhledností. Vášeň má mnoho podob, proto si neváhejte vybrat tu svoji. Třeba taková podprsenka s pásky ve výstřihu nebo sexy doplněk v podobě řetízku… Fantazie nemá žádná omezení. :-)

Krásné prádlo, krásnější den

Krásné prádlo je zárukou potěšení. Kromě důležité služby, kterou po celé dny prokazuje prsům v podobě podpory, pohodlí a lepšího držení těla, přináší ještě mnohem více. Všechny se chceme cítit přitažlivé a takový nový kousek v šatníku zaručeně oceníme. Při výběru toho správného designu se můžete řídit například trendy v oblasti barev. Zimní sezóna 2023/2024 je nakloněná odstínům stříbrné, béžové, rudě červené, modré, růžové, černé, bílé a khaki. Pak samozřejmě záleží na osobních preferencích. Pro pořádnou dávku vánoční exkluzivity můžete sáhnout po Lise Charmel, originalitu najdete u Marlies Dekkers a svěží elegancí vás okouzlí Marie Jo. Ke každé podprsence máme několik ladících střihů kalhotek.

Stylová i v zimě

Určitě se shodneme, že v zimě je nejdůležitější být dostatečně ukrytá před chladem. I tak se ale pochopitelně nechceme vzdát svého stylu, ženskosti a elegance. Každý rok proto hledáme vyhovující balanc mezi pohodlím a osobitým outfitem. Základem v období, kdy teploty mohou padat pod nulu, je volba správného materiálu. Luxusní kašmír, měkká vlna či příjemná bavlna? Rozhodně ano. Spojuje je dokonale hřejivá funkce, prodyšnost a šetrnost k pokožce.

Hřejivé pohlazení nejen na doma

Málokdo by pod stromečkem neocenil pořádně teplý krásný kousek, do kterého může okamžitě „skočit“. Útulná atmosféra je nepostradatelná součást vánočních svátků. Horké kakao, pohádky, cukroví, světýlka a kouzelná vůně františka prostupující domovem už může vylepšit jen hřejivé pyžamo či domácí komplet. A nejlepší na tom je, že vás bude těšit i po skončení svátků. :-)

Skrytá síla ponožek

Na ponožky pod stromečkem čeká více lidí, než by nás vzhledem k množství vtipů, které na ponožkový dárek vznikají, napadlo. A není se čemu divit. Každodenní součást našich outfitů má své nezastupitelné místo. Nemusíte však sahat po obyčejném kousku… Co takhle ponožky s příběhem a originálním designem? Velkým výběrem netradičního spojení trendů, veselých barevných kombinací a hlubšího poselství se pyšní značka XPOOOS. Ponožky jsou zároveň zdánlivě nenápadným, avšak zásadním módním prvkem. Zaujme na první pohled a podtrhne vaši osobitost.

Radost pro muže

Přejete si potěšit milovaného muže, ale docházejí vám nápady? V pánské kategorii prádla najdete krásné kousky kvalitního provedení i materiálu. Vybírat můžete z více univerzálních, i výraznějších provedení. Rozhodně nešlápnete vedle s pohodlnými boxerkami. Pro milovníky barev a originality je tu značka Muchachomalo. Každý kousek nese unikátní ručně malované vzory pro sebevědomé a osobité muže. Jestli hledáte něco opravdu extra, doporučujeme boxerky od značky Loïc Henry. Jejich speciální technologie HOLD UP BALLS z dvousíťové tkaniny umožní dokonalou podporu intimních partií a zabraňuje nepříjemnému tření. Za to vás muž bude bez pochyby milovat. :-)

Usnadníme vám nakupování i volbu

Trápí vás nerozhodnost nebo obavy z nevhodně zvoleného dárku? Všechny do Vánoc zakoupené produkty můžete vrátit nebo vyměnit, a to až do 15. ledna. Další možností je dárkový poukaz. Spousta obdarovaných ocení možnost vlastního výběru, což tento poukaz v krásném designu splní na jedničku. A jestli vám v rozhodování nepomohl ani článek, ale chcete zakoupit konkrétní kousek, můžete načerpat inspiraci v naší obsáhlé kategorii tipů s vánočními výběry a rozdělením podle velikostí, značek nebo třeba barev. :-)