Říká se: „Do třetice všeho dobrého.“ Ale když je něco dobré, proč s tím přestávat? Někdy je nejlepší nechat to žít vlastním životem a napjatě čekat, kam vás vítr odnese. Nás a naši Kočičí výzvu tentokrát vítr zavál ke třem úžasným ženám a kouzelnému hotelu kousek za Prahou. A jak to bylo dál? Podívejte se sami…

Krásné prádlo, úžasné ženy, příjemné prostředí a nepopsatelná atmosféra. Asi tak bychom shrnuli v pořadí již čtvrtou Kočičí výzvu. Velice nás těší, že se vám myšlenka ukázat prádlo na reálných ženách tak zalíbila. Kdo jiný by naše prádlo odprezentoval lépe než vy, naše klientky, které jej důvěrně znáte.

Jak jistě víte, na mírách nám nezáleží. Do výzvy se může přihlásit jakákoliv žena, která si troufá postavit se před hledáček objektivu. Chce to trochu odvahy, ale výsledek stojí opravdu za to. I pro nás je to nesmírným přínosem. Máme tak šanci vás, naše klientky, blíže poznat. Ať už se jedná o výběr modelek nebo výsledné focení. Je krásné vidět vás, jak se v prádle cítíte sebevědomě a celý proces si nesmírně užíváte.

Děláte nám to čím dál těžší

Od odeslání prvního e-mailu s Kočičí výzvou počet přihlášených žen jen roste. Což nás velice těší, ale na druhou stranu nám to děláte pěkně těžké. Dokážete si představit, jak je obtížné vybrat jen několik kandidátek na předběžný fitting? A co teprve výběr finální trojice. Rozhodně jste nám rozhodování nijak neulehčily. Byly jste všechny skvělé! Po dlouhém přemýšlení jsme měli o našich nových kočkách jasno. A musíme říci, že jsme se opravdu trefili do černého.

Když vám štěstí přeje

Když jsme hledali, kde Kočičí výzvu uskutečníme, měli jsme štěstí na krásný butikový hotel kousek za Prahou. Do oka nám padl už dříve, ale nezadařilo se s termínem. Ovšem nejen místo dělá krásné fotky. Jak nás počasí na plavkovém focení „vypeklo“, tady nám to vrátilo i s úroky. Velkou část dne nám svítilo sluníčko. Chvílemi nám to dělalo starosti, kvůli fotkám na silvestrovské téma, ale zbytečně. V pozdním odpoledni se zatáhlo a fotky se vyvedly, jak měly.

Po práci legraci

Fotit od rána do večera je opravdu náročné. I když to vypadá jako zábava, je to práce jako každá jiná. Chce to na chvíli vypnout a dobít baterky. K hotelu patřil malý lokální pivovar vyhlášený dobrým jídlem a výtečným pivem. A tak jsme nechali focení focením a vyrazili společně na oběd. Jelikož jsme se během dopoledního focení s dámami lehce poznali, bylo to moc příjemné posezení završené kulinářským zážitkem.

Koho jsme tentokrát vybrali?

Jak jsem již naznačila, výběr pro nás nebyl nijak jednoduchý. Zatím jsme vždy měli štěstí na skvělé ženy, které dokázaly z klasického focení udělat něco víc. A ani tato trojice nebyla výjimkou. Milé, příjemné, usměvavé a plné odhodlání. Možná z počátku lehce nervózní, ale i tak úžasné. Tímto bychom rádi poděkovali Katce, Magdaleně a Petře za to, že do toho s námi šly a Boutique Hotel Corso v Řevnici, za možnost fotit v tak nádherných prostorách.

A jak si naše „kočky“ užily focení? To se dozvíte v našich dalších článcích :).