Letošní rok začíná nestandardně a tak i oslavy svatého Valentýna budou trochu jiné než jsme zvyklí. Oblíbené restaurace jsou zavřené, stejně jako kina a wellness. Podstata svátku zamilovaných je však jinde. Ať už na 14. února plánujete jakýkoliv program, neměli byste zapomenout svou drahou polovičku překvapit něčím výjimečným. S našimi valentýnskými tipy takové překvapení hravě vyberete.

Krásného prádla není nikdy dost a Valentýn je ideální příležitostí opatřit něco opravdu výjimečného. Svět prádla nabízí nepřeberné možnosti. Nechte se zlákat zajímavými střihy, svůdnými barvami, ale i extra kousky, které dodají společným okamžikům neobvyklé kouzlo.

Valentýnská klasika v červené

Červená k Valentýnu zkrátka patří. Je plná vášně, smyslnosti a přitahuje pozornost. Na prádle vypadá opravdu skvěle, ale nosit ji chce trochu odvahy. Jako u jakékoliv jiné barvy je třeba vybrat správný odstín, který zalichotí barvě vlasů a tónu pokožky. Blondýnkám sluší světlejší odstíny a brunetky se nemusí bát sáhnout po sytě červené.

Vášnivá i romantická růžová – jak ji zvolit?

Růžová na Valentýna? Za nás rozhodně ano! Růžová dokáže být něžná, ale i vášnivá a dokonale vystihuje povahu ženy. Navíc, s růžovou budete originální. Intenzitu barvy vybírejte podle efektu, kterého chcete dosáhnout. Syté odstíny růžové dodají na svůdnosti, naopak světlejší tóny jsou plné romantiky.

Černá nikdy nezklame

Černá je velmi rafinovaná a rozhodně s ní nešlápnete vedle. Zaměřte se na nápadité detaily a smyslnější střihy, které zalichotí ženským křivkám. Skvěle vypadají půlové nevyztužené podprsenky, které smyslně odhalují větší část prsou. I push-up kousky nebo modely s efektem tetování působí velmi smyslně. Doporučujeme vybírat krajkové modely či vsadit na průhledný tyl.

Když hledáte něco opravdu extra

Vsaďte na doplňky a svůdná body. Správně zvolený doplněk či speciální kousek udělá své. Velké oblibě se těší smyslná krajková body. Důvodů je mnoho. Jedním z nich je, že je ženy nenosí tak často a také proto, že v krajce vypadá každá žena naprosto neodolatelně. Zapomenout bychom neměli ani na masky nebo extra svůdné noční košilky, které si vás získají netradičním zpracováním.

Oblečte se do prádla z úvodní fotky

Zaujalo vás prádlo z naší úvodní fotky? My jej zbožňujeme! Kolekce Roses du soir od francouzské značky Antinéa je na Valentýna jako stvořená. Je rafinovaná, svůdná a plná perfektních modelů, které vylepší ženské křivky. Půlová či tulipánová podprsenka vytvoří neodolatelný dekolt a trianglová podprsenka také stojí za hřích. Skvěle vypadají i vysoké kalhotky se sexy šněrováním a vašem zraku by neměl ujít ani podvazkový pás.

Ať už den svatého Valentýna slavíte nebo ne, nezapomeňte svým milovaným věnovat to nejcennější. Váš čas. Není nad to strávit s milovanou osobou nerušené chvíle pohody.