Hrdá feministka, úspěšná nizozemská návrhářka a inovativní osobnost – to je ve zkratce Marlies Dekkers. Do svých jedinečných modelů vkládá notnou dávku originality se spoustou poselství a připomíná nám důležitost sebevědomí. Skrze dokonale propracované kolekce vzdává Marlies hold významným odvážným ženám napříč historií. Nadcházející podzimní sezóna se ponese v tématech inspirovaných výjimečnou Hildegard von Bingen.

Talentovaná žena mnohých zaměření

Hildegard von Bingen, známá také jako Sybila Rýnská (česky Hildegarda z Bingenu), byla německá benediktýnská jeptiška, významná postava středověkého křesťanského náboženského života, zakladatelka klášteru, lékařka, přírodovědkyně a nadčasová umělkyně. Ač žila ve středověku, byla bez pochyby renesanční ženou. Například oficiálně jako první v jedné ze svých knih popsala ženský orgasmus, čímž jednoznačně zasadila hlavní pilíř feminismu, jak ho známe dnes. Dalším neopomenutelným dílem Hildegard je bohatá sbírka posvátných gregoriánských symfonií, které si na Spotify měsíčně pustí přes 150 uživatelů! Napsala také spoustu odborných knih, přičemž tou nejznámější je Scivias, v níž zaznamenala své mystické vize a náboženské myšlenky. V roce 2012 byla svatořečena katolickou církví.

Světlo v mozaikách Ecclesia

Kolekce Ecclesia vyobrazuje Hildegardin rozmanitý život a mnohostranný talent. Mozaikový potisk v zářivých barvách inspirovaný vitrážemi z 12. století a jedinečné symboly zrcadlí Hildegardino přesvědčení, že všichni jsme zdrojem božské lásky a zářivého světla. Grafické pásky mají svou speciální úlohu s odkazem na velkolepost vysokých oblouků katedrály: rámují vaše křivky a vyzdvihují ženskou smyslnost. Pro posílení ducha obohatila Marlies podšívky spodního prádla o jeden z nejkrásnějších citátů Hildegard: „Dokonce i ve světě, který ztroskotal, zůstaň statečný a silný.“ Oslavujte svůj vlastní talent, otevřete se vášni a odvažte se rozzářit své vnitřní světlo.

Léčivé prameny s Dame de Paris

Přivítejte podzim v trendy zelené s kolekcí Dame de Paris. Marlies zvolila svěží, borovicově zelenou látku s jemným zlatým lurexovým leskem a přidala zlaté pásky podél lemů. Ohromující hra linií zdobících vršek košíčků a zadní díl kalhotek odkazuje na slavnou katedrálu Notre Dame, současnici Hildegardy von Bingen. Jako ódu na její léčivé schopnosti umístila zlatý kovový talisman – ručně zdobený smaltem – v srdci podprsenky, ve tvaru Hildegardina milovaného hmoždíře a tloučku. Na závěr podpořila Marlies hloubku své kolekce vetkáním myšlenky „Umění vyživovat duši“. Noste toto prádlo a dejte se na cestu k uzdravení těla i duše.

Nová úroveň vědomí ve Space Odyssey

Tuto sezónu budou všechny oči upřeny na vás – doslova! V úžasné kolekci Space Odyssey a hypnotizující večerní modré prožijete hloubku Hildegardiných magických zjevení. Základ z hladkého recyklovaného mikrovlákna překryla Marlies Dekkers svůdnou květinovou krajkou s výšivkou, rovněž recyklovanou a s důrazem na vaši jedinečnou krásu přidala tomuto nadčasovému designu grafické pásky. Malá mašlička s přívěskem ve tvaru oka odkazuje na zářivé vize Hildegard von Bingen a zdobí srdce každé podprsenky, zatímco zlaté kroužky u ramínek upoutají váš pohled. Odvažte se být součástí výjimečného prozření!

Hravé fantazie s The Illusionist

Oslavte svou božskou ženskost v okouzlující iluzionistické kolekci. Efektivní hře odhalování a skrývání vévodí svůdný vzor linií v opulentním legionově modrém žakáru, inspirovaný smyslnými, vrstvenými ilustracemi extatických vizí Hildegardy von Bingen. Zahalte své křivky do těchto nádherných, elegantních vzorů a odhalte svůj vynikající vkus!

Mezi anděly díky Wing Power

Dejte křídla svým snům a touhám v nápadné kolekci Wing Power a jejímu nádhernému podzimnímu odstínu hnědé. Základ tvoří luxusní látka vyrobená z recyklovaného mikrovlákna se zlatými lurexovými nitěmi a hnědý pásek tón v tónu. Výrazná ramínka, která obepínají vaše křivky, vytvářejí efekt rámování a upoutají pohled jako velkolepí andělé, kteří na obloze roztahují svá křídla. Ohromující kombinace pohodlí a stylu. Nechte svou fantazii zažít naprostou svobodu.

V rytmu nebeských symfonií na dráze Calliope

Hildegard von Bingen věřila, že hudba je ve všech směrech nebeská. Napsala spoustu posvátných písní, a tak si vytvořila své vlastní nebe na zemi. Na počest těchto myšlenek a činů se zrodila kouzelná kolekce Calliope. Jiskřivý elegantní design s celoplošným potiskem hudebních motivů se zlatými detaily připomíná magickou noční oblohu s miliony hvězd. Luxusní černo-zlatý smaltovaný přívěsek klíče mezi košíčky podprsenky ladí s barokní ozdobou klíčové dírky na ramínkách. Výsledek: dokonalá harmonie. Vklouzněte do tohoto nádherného setu a noste klíč od svého srdce stále u sebe.

Božská Carita

Zahrňte se láskou v nádherné kolekci Carita. Pro Hildegard von Bingen bylo tělo chrámem božství s veškerým pozemským potěšením. Aby Marlies odhalila vaši skutečnou krásu, zkombinovala přiléhavou jemnost se svůdnou černou krajkou a pomocí ikonické látky – vyrobené z recyklovaného pružného materiálu – zvýraznila výstřih elegantním půvabem. Krásná podšívka připomínající opálenou kůži pomáhá vytvořit svůdně odhalený efekt. Jak jemný je krajkový lem na kalhotkách a jak delikátní efekt klíčové dírky vytváří na vyztužené balkonové podprsence? (Nemluvě o záblescích zvýrazněné kůže). Na závěr umístila Marlies do středu každé podprsenky rozkošnou mašličku s ručně plněným smaltovaným přívěskem srdce. Konečný výsledek: carissima! Buďte odvážná jako Hildegard a staňte se svou vlastní Caritou.

V síti půvabu The Adventuress

S odkazem na léčivé kameny Hildegard von Bingen zkombinovala Marlies třpytivě zlatou podšívku (na ramínkách a podél lemů) s nádherným rubínově červeným odstínem. Hypnotizujícím efektem zahalila ultra lichotivý design do jemného tylu zdobeného elegantním pavučinovým potiskem. Nakonec byly na místa, kde se ramínka propojují s košíčky, umístěny zlaté ozdoby s logem m|d, které dotvářejí vzhled se slovy: „Jste klenot!" Kolekce The Adventuress vás provede jiskřivým dobrodružstvím.