Kousek spodního prádla, který je často opomíjený – a nutno říct, že neprávem. Body totiž dokáže zázraky nejen s tvarováním postavy. Umí vytvořit krásné křivky, v chladných měsících chrání zdraví, když drží v teple ledviny, je ideálním prádlem pod přiléhavé šaty a někdy dokonce může nahradit horní část oblečení a vykouzlit tak módní a zároveň sexy look.

Jaký typ body zvolit? Záleží na tom, co od něj očekáváte. Nabídka jejich typů je široká a uspokojí tak ženy, které hledají nenápadný kousek, jež krásně vytvaruje postavu a pod šaty neviditelně splyne s kůží, sportovkyně vyhledávající především funkčnost i milovnice luxusu, které se chtějí nechat hýčkat delikátním materiálem a prádlem rády okouzlují partnera. Abychom vám výběr usnadnili, přinášíme tipy na nejkrásnější kousky z nabídky Le Chaton.

SVŮDNÉ

Tyto kousky vám dodají pořádnou dávku sebevědomí. Jejich luxusní materiál, překrásné vzory i odvážné střihy oslavují svůdnost ženského těla.

NEVIDITELNÉ

Perfektní prádlo pod přiléhavé kousky oblečení, u kterého by klasická podprsenka poutala přílišnou pozornost. Některé typy těchto body jsou ideální k velmi odvážným nebo atypickým šatům, například svatebním

STAHOVACÍ

Potřebujete-li zkrotit křivky anebo možná opticky zeštíhlit o pár kilo, tahle stahovací body jsou sázkou na jistotu!

ELEGANTNÍ

Body tak krásné, že by byla škoda schovat je pod oblečení… Tohle jsou kousky, které vám nejen vytvarují postavu a zahřejí, navíc je ale můžete vynést namísto topu. Skvěle vyniknou třeba s džínami s vysokým pasem.

Tak jaký typ si vyberete? Kompletní nabídku body na Le Chaton naleznete ZDE.