Rozlučte se s obavami a přivítejte svoji novou sexy verzi. Nová kolekce Young and Daring od Marie Jo vyniká svou jednoduchostí. Elegantní linie a výrazné barvy vytvářejí nezaměnitelně přitažlivý vzhled. Ostré, ale rafinované a odvážné – přesně to, co očekáváte od prádla v začínající jarní sezóně.

Kdo potřebuje volánky a bohaté ozdobné prvky, když nejvíce sexy je jednoduchost? Od odolné černé a elegantní modré po veselou růžovou: vaše neviditelná síla mluví hlasitě a jasně – jako 3 nové kolekce Young and Daring od Marie Jo.

Sofistikované linie Jhana

kolekce Jhana od Marie Jo

Lákavá černá nebo nadčasová bílá? Vzrušující hra hladkých linií na luxusním tylu zakončená zlatým nádechem dělá z Jhany pastvu pro oči i tělo. Propracovanost se snoubí s pohodlím v klasickém vzhledu Marie Jo.​

Pokud je vyztužená podprsenka se srdíčkovým vykrojením vaším oblíbeným střihem, budete příjemně překvapena. To samé platí o lichotivém balkonovém střihu. Svislé švy na košíčcích tak snadno vykreslí vaše křivky jako neviditelnou sílu. Spárujte je s jedinečnými luxusními kalhotkami s vysokým pasem pro sexy vzhled. Máte pocit, že ještě něco chybí? Doplňte set o ultra-sexy podvazkový pás a úspěch bude zaručen.

Není nic žhavějšího než dělat, co je vám tolik přirozené: nosit body Jhana plné sofistikovaných detailů jako poutavý top. Kombinujete jej s volnými kalhotami a oversize sakem a… wow, to je pohled!

Více než modrý základ s Jereme

kolekce Jereme od Marie Jo

V kolekci Jereme vsadila Marie Jo na zlaté eso. Ikonický károvaný vzor, jímž vládne nejoblíbenější kolekce Avero, získává zcela nový úhel. V safírově modré nebo perleťově bílé je tato mladší sestřička připravena stát se novou stálicí žen, které milují minimalismus s maximálním pohodlím.

Chlapecký a ultra ženský: Jereme kombinuje to nejlepší z obou světů. Modrá a bílá jsou módní klasikou, ale jejich kombinací dosáhnete dokonale stylového ležérního vzhledu. Bílá podprsenka pod průsvitným modrým tričkem si vás získá výjimečnou sílou kontrastů.

Jereme je zkrátka ideální podprsenka pro nové i věrné dlouholeté fanynky značky Marie Jo. Vyztužená podprsenka s hladkými košíčky ideální pod trička, nevyztužená podprsenka s vyššími košíčky – měkká, prodyšná, příjemná na nošení, a kalhotky, které neprosvítají: kolekce Jereme je pohodlím v celé své kráse.

Zářivé dny s Tomem ve veselé růžové

kolekce Tom v odstínu Happy Pink od Marie Jo

Je třeba vůbec představovat kolekci Tom? Tato oblíbená stálice se objevuje každý rok v novém trendy odstínu. Své čestné místo si obhájila díky extra pohodlným a zároveň smyslným střihům, jednoduché eleganci a ikonickými výšivkami ve tvaru koleček. Pro jarní sezónu 2024 si Marie Jo vybrala něžně růžový odstín s dokonalým kontrastem meruňkově oranžových lemů.

Barva následuje trendy, ale střihy Marie Jo zůstávají. Proč měnit zaručenou kvalitu? Kombinace letní lesklé růžové s osvědčeným designem Marie Jo udělá z podprsenky Tom vaši nejlepší kamarádku. Zvláště pak s padnoucími kalhotkami. Ultra pohodlný komplet spodního prádla v barvě Happy Pink? To je záruka přetrvávajícího štěstí.