Nedávno jsem zjistila, že od mého prvního dne v Le Chaton zanedlouho uplyne 5 let. A jelikož polovina dekády by si nějakou tu malou oslavu už zasloužila, rozhodla jsem se tentokrát článek o prádle pojmout trochu osobněji… odhalím vám své lásky v Le Chaton.

Přiznám se, než jsem začala pracovat pro Le Chaton, byl pro mne svět prádla spíše velkou neznámou. Ne že by se mi krásné prádlo nelíbilo, ale vzhledem ke své neznalosti jsem se orientovala na jiné značky. Postupem času a díky téměř nepřetržitému přístupu k přicházejícím novinkám jsem je ze svého šuplíku téměř odstranila, i když stále zůstávám určitým kouskům věrná.

Troufám si říct, že za ty roky mi rukama prošlo už hodně prádla a tak jsem se doslova prozkoušela nejen ke správné velikosti, ale i svým oblíbencům co se střihu i značky týče. Jako správně vybíravá žena mám svých pár favoritů, na které nedám dopustit.

Smyslnost v podání Lise Charmel

Pokud nakupujete v Le Chaton, tuto značku určitě dobře znáte. Zejména na Vánoce je mezi pány velmi oblíbená, protože ženám zkrátka sluší. Aby ne, když toto prádlo navrhuje muž. Musím přiznat, že mi pan Daumal skutečně kápnul do noty. Miluju krajky, zajímavé střihy a u Lise Charmel o ně nouze skutečně není. Z podzimních novinek jsem se zakoukala do Tellement glamour a Sublime en dentelle. Jsem tak trochu dramatický typ, takže černou a červenou zkrátka miluju.

Zdroj: Lise Charmel

Stylová i svůdná díky Pleasure State

Tuto australskou značku jsem si oblíbila pro velmi zajímavý styl a nápaditost. Jejich prádlo nikdy není nudné a velmi často u nich najdete i sexy kousky, které potěší nejen vás, ale i partnera. Nádherně vypadá prádlo s efektem tetování, kterým se pyšní kolekce Phoebe. Opravdu luxusním kouskem je podprsenka z řady Ricama a perfektní jsou i vyztužené či push-up podprsenky od My Fit.

Trocha španělského temperamentu od Andres Sarda

Mám ráda vše co je tak trochu nevšední, zajímavé a hlavně neokoukané. A prádlo Andres Sarda přesně takové je. Za mne jsou to skuteční machři ve svém oboru. Nečekejte od nich žádné obyčejné prádlo, ale skutečné designové perly. Ač k sametu zrovna velké sympatie nechovám, musím přiznat, že kvůli kolekci Mamba bych mu udělila milost. Stejně tak bych si nechala líbit pěkný komplet z kolekce Wang.

Zdroj: Andres Sarda

Nevídaný luxus od Marjolaine

Každý rok se strašně těším až dorazí nové kousky právě od této značky. Když držíte v ruce košilku Marjolaine, hlavou se vám honí jen “krása, krása, krása”. A co teprve, když takovou košilku obléknete… To jste v sedmém nebi. Přírodní hedvábí, luxusní ručně vystřihovaná krajka a dechberoucí design dělá z košilek nádherná umělecká díla. Skvělé jsou i jejich legendární kašmírové svetry, které jsou sice původně myšlené místo županu přes prádlo, ale kdo by si nechal takovou parádu jen na doma…

Věřte nebo ne, i po tak dlouhé době je stále co objevovat. Návrháři přichází s novými nápady, zajímavými střihy či kombinací materiálů, které vám otevřou nový svět. Proto svou práci miluju, pořád je totiž na co se těšit.