Zima se pomalu, ale jistě vzdává své vlády a přichází o poznání příjemnější a teplejší počasí. Se slunečními paprsky rozkvetou nejen první jarní květy, ale i kolekce módních návrhářů. Vneste jaro do svého šatníku novým prádlem, které vás pohladí nejen po duši, ale i po těle.

Jaro je ideální období pro změnu. Vyměňte tmavé barvy za svěží odstíny zelené, žluté či růžové. Krásné a křehké květy, hravé potisky či první svatební kolekce dodají vašemu šatníku potřebnou lehkost a vykouzlí vám úsměv na tváři, kdykoliv si je obléknete.

Ženské, křehké a nikdy nevyjdou z módy

Květy ženám zkrátka sluší, a proto nesmí chybět v žádné jarní kolekci. Těšit se můžete na rozkvetlou Efforia od PrimaDonna Twist, která vsadila na kombinaci extravagantního boho a Dolce & Gabbana stylu. Naopak v jemných květech Nathy od Marie Jo si díky decentním barvám akvarelu budete připadat jako víla. Tarsila od Andres Sarda spojuje křehkou krásu květů s trochou rebelie.

Odlehčete šatník svěžími barvami

Zima byla dlouhá a tmavých barev už bylo dost. Vneste do svých dnů svěžest příjemnými barvami. Mátově zelená v podání kolekce Alalia od PrimaDonna Twist nebo Elis od Marie Jo vás osvěží a zahálet je nenecháte ani v horkých letních dnech. Tom od Marie Jo L'Aventure v krásném žlutém odstínu rozzáří i ty dny, kdy si slunce hraje na schovávanou.

Nalaďte se na jaro trendy potisky

Hravé potisky a příjemné barvy evokující teplé dny jsou na jaro to pravé. Dodají vám plno energie, pozvednou náladu a propůjčí trochu té mladistvé rozvernosti. Kolekce Gelato od PrimaDonna Twist je stejně lákavá jako lahodný zmrzlinový sorbet. Marie Jo L'Aventure v kolekci José vsadilo na kombinaci kohoutího vzoru, kostky a něžné růžové. Lehký odstín pudrově růžové a zvířecí potisk vás potěší na oblíbené super push-up podprsence od Pleasure State My Fit.

V bílé nejen k oltáři

Pokud patříte k milovnicím bílé barvy nebo plánujete romantickou jarní svatbu, máte již teď z čeho vybírat. Luxusní bílé výšivce na jemném tylu z kolekce Pour toujours od Aubade je těžké odolat. Anglická krajka vás uchvátí v kolekci Delphine od Marie Jo a ujít by vám neměla ani sněhově bílá Orphee od Simone Pérèle.

Náš e-shop se každý den plní dalšími novinkami. Nahlédněte a nechte se zlákat krásnými kousky plnými jara.