Také vám vždycky v obchodě padnou do oka barevné nebo výrazně vzorované kousky spodního prádla? Dokonce si je i dobře prohlédnete, nejspíš i vyzkoušíte, ale nakonec putují zpátky do regálu? Možná vám přijdou nepraktické nebo si na tak výrazné prádlo netroufáte. Zkuste mu dát šanci a vyzkoušejte v jak mocný barevný doping pro dobrou náladu se barevné prádlo umí proměnit.

Zima je pro barvy nejlepší

Právě teď je ta nejlepší doba, kdy si na barevné prádlo troufnout. V chladném počasí, které právě nyní panuje, na sobě stejně nosíme hned několik vrstev. A tak vaše barevné tajemství zůstane dobře schované. Budete o něm vědět jen vy a ten, komu se je případně rozhodnete ukázat. Věřte, že byť se váš zimní outfit v tlumených barvách navenek nijak nezmění, vy sama se budete cítit úplně jinak, když si pod něj místo obligátní černé nebo tělové vezmete prádlo třeba v temně červené či smaragdově zelené.

Šaty nedělají člověka, ale barvy ano

Že barvy ovlivňují naše nálady, je fakt, se kterými pracují nejen alternativní směry medicíny. Vliv barev na psychiku využívají tvůrci reklam, bytoví architekti, zkrátka všichni, kdo chtějí nenásilně ovlivnit ostatní. Pojďme tedy barvy zapojit také a využít je, aby hrály i ve váš prospěch. Jestli si netroufáte na pestrobarevný outfit, který by rozjasnil vaši náladu, dopřejte si povznesený pocit aspoň díky barevnému prádlu se vzorem květin. Orientální vzor vás zase jako mávnutím kouzelného proutku odnese v myšlenkách na dovolenou v prosluněné exotické destinaci. Bude to takové vaše malé tajemství pro radost, o kterém okolí nemusí mít nejmenší tušení.

Jarní vykukování a letní svádění

Až se trochu oteplí a odebereme pár vrstev z oblečení, přijde na řadu obvyklý problém koukajících ramínek. Já osobně jsem zastáncem přiznaného, krajka pod hladkou košilí může být velmi elegantní. U letního tílka, když se nepodaří zkrotit ramínka podprsenky tak, aby nevyčuhovala, je mnohem lepší, když bude koukat něco pěkně barevného než tělová či bílá. Dá se s tím hezky pohrát a rovnou takový detail i zapojit do celkového outfitu.

Teď a po celý rok

Takže, počkejte, nejlepším obdobím pro barevné prádlo je tedy zima? Ano, ale vlastně na jaře si je užijeme také, a v létě ještě víc, když může barevné ramínko vykukovat pod letními šaty a dotvářet promyšlený styl. No, a na podzim, to už zase jedeme ve vrstveném oblečení a barevné prádlo užijete také. Jak vidíte, společně jsme tady došli k závěru, že barevné prádlo se krásně dá nosit po celý rok!