Běžně naše modelky z Kočičí výzvy zahrneme několika otázkami, abychom je vyzpovídali. Tentokrát jsme se rozhodli, že jim dáme volnou ruku ať o Kočičí výzvě či sobě řeknou vše samy. A dobře jsme udělali. Pojďte se s námi podívat, jaké bylo focení pro Petru.

Milé čtenářky, milovnice krásného prádla, ženy a dívky. Jsem jedna ze 3 žen, které byly vloni vybrány, aby dělaly „modelky“ krásnému prádlu Le Chaton. Je mi 45 let a mám časově náročnou práci. K tomu dům, manžel a 2 pubertální dítka. Koníčky mám tedy předem jasné (vařit, prát a uklízet) a pokud zbyde chvilka času, tak si ráda s kamarádkou zaběhám (i když spíše indiánským stylem), zacvičím nebo zatančím. Nicméně dost často končí veškerá má pohybová aktivita u běhání s vysavačem.

Noční košilka (vel.M) a župan (vel. S) Dressing floral od Lise Charmel

Informaci o tom, že se hledají modelky, mi poslala moje maminka, která je zákaznicí Le Chaton. Já sem tak často nechodím, ale párkrát mne doslova „zachránil“. Byla to sama paní Konarovská, která mi kdysi vybrala na má skoro mínusová prsa (jistě to některé samy znáte) po kojení našich 2 dětí podprsenku Calvin Klein, s níž jsem v šatech vypadala, že prsa mám :-).

Od kojení uběhlo už pěkných pár let a mně se trochu zvětšily míry po všech stránkách. Přesto, když jsem mamince řekla, že mne Le Chaton vybral, byla dost udivená, že zrovna já, „když nemám pořádnou výbavu…“

Když si lidé vyjdou vstříc

Dni D předcházelo zaslání fotografie na jejímž základě jsem dostala pozvánku na fitting prádla po kterém se uvidí, které z uchazeček budou vybrány. Vzhledem k pracovním povinnostem jsem nemohla jet do Prahy, nicméně organizátorky mi vyšly vstříc a fitting mohl proběhnout v mimopražské pobočce, kde jsem během 15 minut vyzkoušela za asistence moc příjemné a šikovné prodavačky 2 krajkové soupravičky, jednu sportovní a jednu hedvábnou košilku a pár dní na to dostala informaci, že pojedu fotit.

Den jako pro princeznu

Focení probíhalo v malém butikovém hotýlku kousek na jih od Prahy a už od začátku bylo jasné, že to bude fajn den. Skvěle vybraná lokace, krásný interiér, slunečné počasí (byť za oknem)… K tomu sympatický tým, ve kterém samozřejmě nechyběla vizážistka, fotografka, kameramanka a další šikovné ručičky. Prostě holčičí nebo spíš princeznovský den jak má být.

V průběhu dne jsme každá sama i společně nafotily snímky, natočily videa v různých soupravičkách, košilkách i župáncích, které udělají z každé ženy „La famme fatale“. No, podívejte se samy.. Nebo ještě lépe, zajděte si (pokud již nechodíte) do některé prodejny Le Chaton. Myslím, že každá z nás by chtěla mít doma nejlépe vše :-). Já osobně se zamilovala do kolekce Dressing floral od Lise Charmel. Šedá košilka vypadá ve skutečnosti na těle ještě lépe než na fotografii, o tom pocitu ani nemluvím. Určitě by se mi líbil i podvazkový pás a různé jiné radůstky.

Vykouzlí žlábek každé ženě

Jak jsem již říkala, patřím spíše k „méně obdařeným“ ženám a nepotřebuji tedy na své vnady oporu. Nosím proto spíše sportovní nebo nevyztužené podprsenky a k tomu sportovní typ „kraťáskových“ kalhotek. Nedávno jsem si ale koupila šaty s výstřihem do V, které by vypadaly dobře s alespoň nepatrným „žlábkem“. Společně s paní prodavačkou jsme v Le Chaton vybraly push up podprsenku Pleasure State (75 B) a musím říct, že to byla dobrá volba. Nejen, že dobře sedí, ale žlábek skutečně vykouzlí :-).

Focení, stejně tak jako nákup prádla v Le Chaton bych doporučila každé ženě. Pokud Vám to okolnosti dovolí, dopřejte si krásné chvíle i pocit luxusu. Život totiž letí a je fajn dělat si ho hezký.

Petra očima Le Chaton

Petra je podle nás velmi kouzelná žena. Je důkazem toho, že krása ženy se neřídí jen jejími křivkami. Krásný úsměv nejen na tváři, velmi příjemné vystupování, smysl pro humor a v neposlední řadě nesmírná ochota pustit se do všeho co jsme si na ni vymysleli nás opravdu ohromila.